Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    BacillusBulgaricus написа Виж мнение
    Честита и весела Коледа, колеги! Да сме живи и здрави! Успехи в реалността и по виртуалните бойни полета!
    И наздраве. ............хлъц.....

    Comment


      BacillusBulgaricus написа Виж мнение
      Честита и весела Коледа, колеги! Да сме живи и здрави! Успехи в реалността и по виртуалните бойни полета!
      Весела Коледа!
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        Gaden Gogi написа Виж мнение
        Аз също не съм особенно некадърен, а колкото и да са опитни от 100+ метра не може челно д аоцели слабите места. после аз също имам подкалибрени но съвсем не винаги дори с тях я пробивам тая измишльотина.
        Точността на Type 59 със 100% екипаж, BIA и вентилация е 0.36, което вервай ми, е достатъчно да се стреля бая точно на споменатата дистанция, включително и да се целят слабите места.
        Танкът е доста по-крехък отколкото изглежда и хората, които знаят кое и как си го дупчат по норматив. Само да спомена, че при идеални условия 200 mm пробивност е достатъчно да дупчиш Type 59 в челната броня на корпуса (подкалибрения на СП е 250+ mm). Два изстреля в дясната част и имаш гарантиран пожар, а повечето Тайп карачи не носят пожарогасители.

        ПП
        Type 59 е един от най-реалистичните танкове в играта и хич не е измишльотина
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          Измишльотина е спрямо времевата рамка в която са позиционирали играта.особенно пък в битките в които го пуска...във времето в което преминавах през М4Е8 половинат атанкове във всяк абитк абяха типове
          Иначе че са пипали по СП-то пипали са. току що, танк със 170 мм пробивамемост си ме изнасили челно, айде може да е бил с подкалибрени, но скорста специално я тествах, и тя не зависи от тези неща, танка беше без повреди.

          Comment


            1951 написа Виж мнение
            Танкът е доста по-крехък отколкото изглежда и хората, които знаят кое и как си го дупчат по норматив. Само да спомена, че при идеални условия 200 mm пробивност е достатъчно да дупчиш Type 59 в челната броня на корпуса (подкалибрения на СП е 250+ mm). Два изстреля в дясната част и имаш гарантиран пожар,
            Тъкмо имах близка среща, от движение, без да се цели, бум, и ми дупна челната броня, аз с внимателно целене, от 23 метра, не му пробивам нито горният, нито долният челен лист, специлано пробвах.
            Специално пробвах (беше на магистралата, където предният път засичах скорост) и колко ще вдигне СП с много засилване, според мене с 2 км/ч са го резнали (без да броим че механик водача е качил 20 % от тогава), иначе проверих и типа, всичко което е стрелнал го е пробил. да им с***** на баланса и на комплексите на рашките

            Comment


              Гоги, частни уроци на тема "Как да пречукаме Type 59 ли ти трябват"?

              200 мм са нужни за да се продупчи челната броня. За долния лист ти трябва даже малко по-малко. Това е проверено със стрелба от дългото 88-мм, което дупчи 203-мм. Тук говорим за стрелба фронтално, ако е застанал под ъгъл - забрави да го продупчиш.
              Купулката на командира и мерача са картонено бронирани (дупчил съм ги с топовото оръдие на Валентинката, която го дават 91 мм) и се целят сравнително лесно.
              Отстрани и отзад танка е картон. Там майсторството не е да го продупчиш, а да му унищожиш модулите.
              Една картинка по темата:

              И виж това видео, където два Тайпа се пуцат:
              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


              Разбира се за всеки, който не е малоумен, тези слабости са известни и танка се кара така, че да си излагаш излишно слабите страни.
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                Сега остава да ми разкажеш как със СП да фланкирам Тип за д амога да му дупна бордовете
                За куполките-първо трябва да е досатъчно близо и да не шава, после от толкова близо аз трябва д аму целна куполките а той всичкокоето е над маската.
                Иначе с подкалибрени най-веротно ще го инасия ако е сам, само дето аз трябва да ползвам злато, а той може да ме претрепе и с нормални....виж ако СП си беше с историческото оръдие и историческата броня бих го приел з абалансиран, но сега е просто подигравка....аз си го харесвам де, но не заради характеристиките.

                Comment


                  Докато играех T-44, Тайп-а ми беше един от основните противници, а и точно тогава го бяха пуснали в продажба отново и съответно под 3 тайп-а в отбор не падах.Не съм я играл машината, но като противник определено я намирах някъде между Т-44 и Т-54, по-близо до Т-54. 1vs1 ги побеждавах само, ако другият играч не е много наясно с машината си или ако извадя късмет и му рикоширам поне 2 удара, съответно аз право на грешки нямах.
                  Видех ли Тайп да се катери срещу мен на хълма задължително златни зареждах.
                  Сега с Т-54 отново се срещам с тях и отново зареждам златни, защото в подвижен бой без внимателно прицелване Тайп-а си рикошира стабилно, а аз немога да си позволя с Т9 медиум да загубя 50% НР в битка срещу Т8.Определено не е на нивото на Т-54, но Т-44 е тренировъчна мишена според него.
                  СП ми е много по-лесна цел, защото мога да го фланкна лесно, а и ако опре до стрелба по куполите неговото слабо място е по-голяма мишена.


                  П.С. Гоги всичките руски медиуми с които съм играл целят слаби места без прицелване и от движение.Има моменти в които съм сигурен, че ако съм без снайпер мод ще пробия това по което стрелям, но със снайпер не успявам.ИС-8 например със скрит долен лист (аз съм с Т-54)- стрелям го с прицелване и само рикушети и пропуски, тръгвам да го фланквам и в процеса го помпам в движение - 2 от 3 снаряда пробиват някъде в челната му проекция при това без златни.
                  Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                  Comment


                    IS-8 го пробиваш при фланкоране челоно защото му се "изправя" ъгъла на челният лист.
                    Иначе вместо тази китайска тъпня можеше д анаправя една камара по-интересни машини, и щях да си ги купя, но това извращения - никога
                    Примерно Т54, но базовият който е с нормална купола, идеално си пасва за Т8 среден

                    Comment


                      Има ли изобщо някой танк в играта, който да не е извращение за тебе?

                      Или само тия танкове, с които (или срещу които) не искаш да играеш, са извращения?
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        feersum написа Виж мнение
                        Има ли изобщо някой танк в играта, който да не е извращение за тебе?
                        Тези, които му харесват. Тези, които не му харесват, са извращения.

                        Аз съм играл ок 50тина игри с типа, подарих го на брат ми преди време и така. МНОГО е добър. Има перфектен баланс между различните характеристики. Но аз си държа акаунта чист от съветски и китайски танкове и затова не съм го взел за себе си.
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          feersum написа Виж мнение
                          Има ли изобщо някой танк в играта, който да не е извращение за тебе?

                          Или само тия танкове, с които (или срещу които) не искаш да играеш, са извращения?
                          Има доста...зависи от вида извращенеи който имам предвид все пак.
                          Иначе всички които се връзват в историческата рамка и са били построени поне като прототипи са си нормални. Нещо чието серийно производство е започнало през 1963, и което го пускат в битки с неща правени 20 години преди него, това същото нещо е извращение.

                          Comment


                            Танковете вече сме малцинство...

                            Click image for larger version

Name:	shot_075.jpg
Views:	1
Size:	379.0 КБ
ID:	531433
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              Лелее, само по 3-4 танка в отбор - е то бива, бива ама .....

                              Comment


                                Реалистичные битвы на легендарных танках, более 800 машин готовы к бою, 150 млн игроков по всему миру. Присоединяйся к культовой игре World of Tanks!

                                Отлични битки.
                                Но GWP (0:48-03:03) - просто супер!
                                http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                                Comment

                                Working...
                                X