Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    аз поне ен слагам дотиквач на неща които имат над 8 снаряда в минуте...даже и на тях рядка..просто файдата е малко...

    Comment


      Вече ъпргейднах Т-28 и се представя значително по-достойно срещу опонентите,свикнах му.Даже 2 пъти ме пуска срещу равен тиър и ги надупчих Докато събирам експ.за КВ се забавлявам и с един Marder II като целта там е Stug III.Какво ви е мнението за Marder-а,защото много ми допада и мисля да си го оставя?

      Comment


        Мърдера го дръж, страаашен снайпер..ама аз съм хардкор фен, най-много бирки има с него и процент ами победи е най-висок пак с него... (тук вече се хваля) което с картонене машина дето е на едно попадение живот си иска майсторлък (край на хвалбата)
        А сега да си споделя каква гавра - преди малко на енск зациклих един Тигър...аз бях с Кв-1с...голям смях...горкият се опита да се опре в една стена за да не го обикалям...ама просто нямаше достатъчно живот за такива неща

        Comment


          tconiotconev написа Виж мнение
          П.П. Дотиквача до кой калибър върши работа
          За всеки, според мен. На малката Пантера сложих дотиквач, машината стана снайперска картечница със 75мм оръдието. Стреля през четири секунди

          Zerg написа Виж мнение
          Вече ъпргейднах Т-28 и се представя значително по-достойно срещу опонентите,свикнах му.Даже 2 пъти ме пуска срещу равен тиър и ги надупчих Докато събирам експ.за КВ се забавлявам и с един Marder II като целта там е Stug III.Какво ви е мнението за Marder-а,защото много ми допада и мисля да си го оставя?
          Мардерът е уникална машина! Остави си го, няма да съжаляваш - щом му свикнеш и го поъпгрейднеш, забавлението е невероятно

          КВ вече не е това, което беше преди два пач-а - вече няма онова ужасяващо 107мм оръдие, с което разпорваш консервите на почти всичко до тиър 8.
          Но пък бронята си е същата, останалите оръдия не са лоши.

          Ако се кефиш на TD-та, препоръчвам ти Су-85 - има най-злото оръдие в класа си - същото това 107мм, което махнаха от КВ, не е особено точно на големи разстояния, но пък убива всичко с един-два изстрела
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            feersum написа Виж мнение
            За всеки, според мен.
            На оръдията които и така са си скорострелно по моемуняма нужда, пести с еполовин секунда...с ен яи без нея...виж н анякой Ис вече икономият аскача на 1,5..което е приятно...ако не бяха само 3 слота за глезотии....Иначе КВ преди беше "по-приятен" имаше ги много и бронята им беше по-кекава, в резулата с мардера беше приказка да се моташ и да ги стреляш...сега са доста по-малко...по-дребни са като мишена, но най-важното- дори д ане го обявяват бронята са я пипали и то доста...сега мога д аизбумкам половината боекомплект в едно таков аи нищо да не му стане...преди заработвах халонени на тях...пресен приемер- снощи, с 88/56 изджасквам един такъв в борда...и нищо не му става...а беше перпендикулярно на мене на има няма 100 метра.

            Comment


              Gaden Gogi написа Виж мнение
              На оръдията които и така са си скорострелно по моемуняма нужда, пести с еполовин секунда...с ен яи без нея...виж н анякой Ис вече икономият аскача на 1,5..което е приятно...ако не бяха само 3 слота за глезотии....Иначе КВ преди беше "по-приятен" имаше ги много и бронята им беше по-кекава, в резулата с мардера беше приказка да се моташ и да ги стреляш...сега са доста по-малко...по-дребни са като мишена, но най-важното- дори д ане го обявяват бронята са я пипали и то доста...сега мога д аизбумкам половината боекомплект в едно таков аи нищо да не му стане...преди заработвах халонени на тях...пресен приемер- снощи, с 88/56 изджасквам един такъв в борда...и нищо не му става...а беше перпендикулярно на мене на има няма 100 метра.
              Аз предпочитам да изстискам всяка част от секундата по-бързо зареждане, има си значение според мен.
              За КВ-то съм абсолютно съгласен - на хартия параметрите на бронята са същите, но не мога да го дупча. С PzIV и дълго 75мм в бордовете - йок, отскачат половината. Т14 също нищо не прави срещу КВ, а преди го трошех без проблем. Когато играя пък с КВ всяка втора битка взимам Steel Wall.
              Пак си е overpowered тая машина...
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                feersum написа Виж мнение
                Мардерът е уникална машина! Остави си го, няма да съжаляваш - щом му свикнеш и го поъпгрейднеш, забавлението е невероятно
                Аз му свикнах веднага и още вчера беше елитен.Наистина е голям фън.Вчера направих най-зрелищния си фраг с него.На Енск един БТ-7 се беше скрил зад една стена и си спотваше тихомълком,не мърдаше и явно мислеше че няма да му скоча.Аз се засилих,разбих стената и в същия момент стрелях и го отнесох.Беше много ефектно да се гледа отстрани Вече имам и Hetzer.В дебютната му битка се изкефих каква отборна игра спретнаха двама от моите.Малиновка,а двамата са с Чърчил и КВ и заминаха към хълма.През това време ние удържахме една много мощна атака от другата страна на 10 противници.Та двамата момци згазиха всичко по пътя си,а след това изчистиха и това,което беше избягало от нас при тяхната атака.Много мощен пробив направиха наистина.

                Comment


                  feersum написа Виж мнение
                  Аз предпочитам да изстискам всяка част от секундата по-бързо зареждане, има си значение според мен.
                  Въпрос на вкус, при само 3 слота за машина която и без това ми гарантира 15 снарядя а зпредпочитам да видя целта 70-100 метра по-рано, или да прицеля по-бързо...

                  Comment


                    За повечето танкове дотиквач и вентилатор са задължителни атрибути. От там нататък зависи каква е машинката.
                    Моята Пантерка има дотиквач, оптика и вентилатор. Стреля като картечница, вижда на далеч и като цяло не е здравословно да се срещаш с нея.
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      1951 написа Виж мнение
                      За повечето танкове дотиквач и вентилатор са задължителни атрибути. От там нататък зависи каква е машинката.
                      Моята Пантерка има дотиквач, оптика и вентилатор. Стреля като картечница, вижда на далеч и като цяло не е здравословно да се срещаш с нея.
                      На моята добавих и съответните умения на екипажа за виждане още по-надалеч - отсреща просто не разбират от къде им идва
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        feersum написа Виж мнение
                        На моята добавих и съответните умения на екипажа за виждане още по-надалеч - отсреща просто не разбират от къде им идва
                        Да, екипажът ми си има уменията и имам таван видимост - 445 метра.
                        Двама от тях имат и камуфлаж и да колкото и да ми беше учудващо, се усеща.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          Za sreдните от 6 тиър нагоре аз слагам вентилатор, стабилизатор и рамър, но за по-ниските вместо рамър слагам бързо прицелване...

                          Comment


                            но аз играя с американски машини, там видимоста ми е 400-420 по дефаут...и няма смисъл от повече, с М46 на над 300 се оцелва трудно.
                            Иначе на ТД-та наборът е вентилатор, рогатка, рамър за Слъгера (следващите няма да ги развивам защото са фантасмагорични, а Су-85 и след него руските- вентилатор, рамър, бързо прицелване...
                            Любимият Мардер- две оптики за далечно гледане+ мрежа+ камо на екипажа...ама откакто го направиха непробивае КВ-то някак не ми е кеф...отделно има субективното осещане че с аму влошили точноста от 2 пача насам.

                            Comment


                              Това да убиеш враг като минеш през стената,зад която се крие вече ми е почти навик Направих го с Hetzer срещу M2MT.Какво ви е мнението за AMX серията?Освен ненормалната броня за лек танк имат ли друго преимущество?Аз лично бая се измъчвам срещу тях.

                              Comment


                                Zerg написа Виж мнение
                                .Какво ви е мнението за AMX серията?
                                Дебелокож импотент, така и так аще го трепнеш ама ще ти похаби време и снаряди

                                Comment

                                Working...
                                X