Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    В руския форум има голям восй за ИС-6, че не ставал за нищо. Мненията за яг тигър 88 са раздвоени. За снайпер определено не става, оръдието не пробива нищо. Вървиш из градът да се криеш от артилерията и от втория ред биеш по слабите места. Мислех да го купувам, но след прочетеното се разубедих. Ще чакам дикермакса, 6 лвл ПТ сау, 105 мм оръдие със 170 мм бронепробиваемост 300, скорострелност 6,90 разброс 0,36 време за прицелване 2,3 обзор 400.

    Comment


      Mitko написа Виж мнение
      В руския форум има голям восй за ИС-6, че не ставал за нищо. Мненията за яг тигър 88 са раздвоени. За снайпер определено не става, оръдието не пробива нищо. Вървиш из градът да се криеш от артилерията и от втория ред биеш по слабите места. Мислех да го купувам, но след прочетеното се разубедих. Ще чакам дикермакса, 6 лвл ПТ сау, 105 мм оръдие със 170 мм бронепробиваемост 300, скорострелност 6,90 разброс 0,36 време за прицелване 2,3 обзор 400.
      Мненията из европейския сървър са сходни - ИС-6 не може да убие никого, но пък има прилична броня.
      Премиумния Ягодов Тигър - трагедия. Магнит за артилерията, предната броня я дупчат като сиренце, а оръдието е слабо. Става да се кашираш някъде, където не може да те удари артилерията и да доубиваш лесни цели отдалеч.
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        Т-44 - все по силен, и по-силен, а играта с него все повече ми допада. Почти на всяка битка гледам да направя пробив и да заобиколя фронтовата линия и стрелям тежките в гръб. А те се чудят на къде да се въртят, а като стане напечено лесно мога да се оттегля или да отида към артилериите. Няма никакво ограничение с този танк, можеш да обходиш цялата карта и всеки път се получават уникални ситуации, в които имаш голям избор на действия. Много по-интересно е, от колкото да се забиеш някъде и да натискаш клик след клик по някакъв червен контур

        Comment


          Гледам не съм само аз фен ан среднтие машини...ако и аз да предпочитах хамериканските...но понеже ми омръзна всичко което срещна д аме пробива (независимо от тиър игъл и дистация) сега и аз пълзя по съветската линия но само до Т-34-85 стоков съм се докопал....за сегане може да се сравни по кеф с Е8...но все пак е стоков..иначе с Е8 на най-любимата ми битк ауспях два тегела на планинският проход д анаправя, трепвайкиедин като мене и още 7 други...и ме гътната защото станах прекалено кръвожаден...
          Въпрос- на рускит емашини, струва лиси човек да се пробва с гаубиците? защото на разните шермани въпреки промените все пак е забавно...

          И само да с епохваля- вчера с безумно смотаното оръдия на М46 успях два последователни пъти да оцеля от 570 м...силно се изненадах...ама много...и вс епак оръдието е отвратно...чак се чудя как все още държа 79% точност.

          Comment


            Хо хо. Ел Аламейн....от кога чакам да си купя Лии отново...не съм чалнат, просто извратен...пък и това което може да е отвратна машина за начинаеш играч може да се рпевърне в пекрасно оръжие з ане толкова начинаещ..а и повечето го смятат з алесен фраг...а с 50% оф си струва да се вземем...май се очертава и Матилда да си взема

            Дори няма д апоглеждам във форума, сигурно всички плюят по "спешъла" особенно сравнявайки го с Багратион

            Comment


              За разлика от вас не знам аз защо не си записвам ( снимам ) резултата ... т.е. предполагам че искам веднага да вляза в битка, но да не се отклонявам от това което искам да кажа...
              Поради няколко глупости за жалост се връщам винаги в изходно положение ( един път я направиха аз самия, а за другите хлапето защото играе с моя ник и акаунт) та взех ягд пантера със 105 мм оръдие направо беше страхотна но махнах 105 мм пушкало заради разхода на кинти и минах на 88/ 71 но нещо няма кеф кс това оръдие и от тяд веднага продадох цялата машина и след продаването отново в изходна позиция, като за мой добър късмет не продадох панцер ²²²/²V , кой то яко кърти парички. Между другото след толкова ядове с ПТ - САУ реших веднъж за винаги да преключа да се занимавам с тях и да мина на танковете като сега събирам пари за рогатка, но незнам как ще се отрази това на стрелбата, като точност и далекобойност т.е. предполагам че в комбинация с маскировъчна мрежа и рогатка пантерата ще стане як звяр с кой то ще къртя яко пари , а от там ще възстановя Т 34 - 85 НО СЪС 100 мм оръдие.

              Comment


                Дали матилдата ще си струва? Нещо не я виждам често в битки. Особено в сравнение с чърчил.

                Comment


                  E то зависи какво разбираш под "струва си"
                  за мен е важно да е забавно...когато съм я виждал винаги ми е тровила живото а 1:1 много често му е трепвала чърчила... а кто видях броневата му схема и "истинските" му дебелини и вече някак не мие толкова кеф с него д аиграя...пък и тя нее скъпа, а на промоца пък съвсем, защо да не си я вземе човек
                  Оръдието гледам бързо прицелва ине е фрапиращо неточно, също така бързо стреля

                  Comment


                    Никога не подценявайте Матилда в близък бой с равен по тиър танк!
                    Бая пъти съм се сбивал с нея с Pz IV, Pz III/IV и Т-34, и обикновено ме правят на салата - бронята е дебела, оръдието гърми ужасно бързо и пердаши лошо.
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      Юли-август излиза пач 7.5 с десети тиър среден танк T-62A (както повечето знаете). Това е добра мотивация да доразвия Т-44 и да премина през Т-54. За сега само Ягдпантерата ми е с по 3 допълнителни умения. Ще развивам до дупка и Т-54, като се добера до него. Само дето вече играта все повече губи първоначалния си замисъл за танкови битки от Втората световна... Иначе се очертава руско лято

                      Comment


                        А кой те спира да си играеш с ниският тиър машини и да си е повече или по-малко ВСВ битка? иначе Т-62 сега като го направят уберфантасмагоричен...рашкит екакто винго ще го напомпят с най-"истински" таблични характристи...и ще "балансират" недостатъците му.
                        Otdelno kato ]e e T-62 za]o ne e M-60? еднаква година са приети на въоръжение,комплексарска му работа.

                        Comment


                          По тоя повод очаквам голямо осиране с Леопард 1,както и със Супер Шърмана.Някак дори не ми се гринди да отварям новинките,като предварително е ясно на къде ще ги избие.

                          Comment


                            аз затов анай-много битки имам с Мърдера и Е8, следвани плътно от другите Шермани и Пършинга...нагоре стват прекомерни извращение и пишкомерене.

                            Comment


                              Командирът на Ягдпантерата ми е Оберлейтенант. До каква степен може да се повиши максимално?
                              Екипажът винаги ли ще бъдат с по-нисък чин от командира, а радистът и пълначът на останалите?
                              Допълнителните умения 5 на брой ли са?

                              Comment


                                в понеделник ще ти снимам сравнителна характериктика на симулиран двубой между Т 62, Т 72 и М 60 , като същия е от един боен устав но не е нашия зада видиш някой нещица много е интересно.

                                Comment

                                Working...
                                X