Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    1951 написа Виж мнение
    Ето го Чърчил-а. 178-мм e само на едно не много голямо място.
    мерси, голямо разочарование....ако толкова се рпестараваха да ги правят истиснки и с техните си танкове.....

    Comment


      BacillusBulgaricus написа Виж мнение
      Абе Колеги, случвало ли ви се е да сгънете 6 или повече врази в една битка и все пак играта да не ви даде медаля "Топ Гън" ........

      feersum написа Виж мнение
      Ако някой друг е убил същия брой врагове като теб и по някаква случайност е изкарал същото количество опит, медалът не се дава на никого. И на мен ми се е случвало - с един противник имахме по 6 убити, никой не взе медала.
      Понякога,ако опонента е направил повече щети,дава медала на него.Пак имаш над 6 килнати ,но не взимаш медал.

      Аз имам едно друго разочарование.До момента имам няколко битки с Тетрарх-а в които килвам 7,8 или 9 врази + защита или частичен захват на база и въпреки това не ми дава "Танков АС". С други машини ми го дава за далеч по-малки постижения.

      Comment


        танков ас се дава не на фрагове а на експи....явно не само ти се гавриш с зелените играчи
        отделно ако са ти се паднали 1-2 тиър те практически не дават експи.
        Довечера някой взема 105 мм оръдие ан Патъна и почва да върше

        Comment


          Gaden Gogi написа Виж мнение
          танков ас се дава не на фрагове а на експи....явно не само ти се гавриш с зелените играчи
          отделно ако са ти се паднали 1-2 тиър те практически не дават експи.
          Довечера някой взема 105 мм оръдие ан Патъна и почва да върше
          Е те тука :

          bigbeer написа Виж мнение
          ........Битка: Арктика 19 юни 2012 г. 10:00:04 ч.
          Танк: ИС-7
          Опит: 3*170 (x2 за първата победа за деня)
          кредита: 82*791
          Постижения в битки: Значка за майсторство: I степен, Медал Бюлтер, Стоманена стена, Войн............
          даде опит,даде и кинти а "Ас" не даде.Има нещо гнило в Дания.За Патъна ще чакаме да видим резултатите с интерес и ако наистина е толкова добър,ще взема да го изгриндя.

          На Тетрарх-а явно проблема е бил в ниския клас противници.Реших да тествам тази информация и в първата битка с врази над моя лвл даде значката.Смешното е,че я даде само за 4 кила + 10 разкрити + 83% захват на база.При противници над моя лвл действах като чист скаут и се получи.Добре,че си бяха изоставили гаубиците без охрана и лисичката като се намъкна ....
          Last edited by bigbeer; 19-06-2012, 15:48.

          Comment


            Не знам как е патъна, но пършинга е много хубав, вчера една битка май направих, ама на шега опатках 5 и тъкмо се закачах с едно Кв-4 и ме гръма артилерия...на Патъна неми харесва че ме пуска в битки където всички са подбрани звергове, и то предимно тежки...а за такив аи артилериите наоколо съм им макс две хапки.

            Comment


              Ако си Т9 среден и те удари артилерия, вината си е изцяло твоя.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Ako moите кампират усилено пък аз съм сам срещу 4-5 врази се случва и артилерия да ме цапне, не може от всички да се скриеш...отделно аз бях с Т8 среден и сам пробих на клифта през центъра, трепвайки 3, отидох до десният фланг (ние бяхме южна база) където моите се бяха забатачили, трепнах каквото пречеше...появи се това Кв-4...аз му скокнах и му хапнах 50% стреляки в командирката куличкла, то нищо не минаправи,а з се криех зад една скала, но тя явно не покриваше цялата дъга, а може артилерията да е била в крайният ляв ъгъл...ама добри парички паднаха и експи даде доста...принципно с Т8 среден съм си стаилно на плюс с парите, ще видим с Т9, за сега съман канрар там, но то е защото няма пробитие, от друга страна снарядите ще поскъпнат, ще видим...

                Comment


                  Днес ми се случи нещо много странно.
                  Аз съм с AMX 13 75 на Планинската верига, противниците са от страната на ледника.5-6 минути след началото виждам пролука и им влизам в базата през центъра, като към този момент те имат 4 артилерии.Аз маневрирам в кръга на тяхната база между три артилерии, като успях да килна двама и се захванах с третата (S-51).Последната им артилерия (GwPanther) се намира от тяхната страна на моста, някъде около популярпното място за засада във високата трева до скалата при всички положения не беше на самия мост.Докато се занимавах със Ската в движание, GW ме удари и унищожи.Аз мислех че е невъзможно да прехвърли хребета при положение, че са намира толкова близо до него.Според мен дори да беше от другата страна на моста пак нямаше да има чист изтрел.
                  Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                  Comment


                    Изгледай си внимателно края на битката и ако успееш виж траекторията на снаряда.Така най-добре ще се ориентираш от къде точно ти е дошло.Може да е изтеглил в средата на откритото.Там където никой не застава ако има алтернатива,но като опре ножа у кокала ...

                    Comment


                      Сигурен съм че е там, тъй като нашите настъпваха по моста и почти веднага след неговия изтрел и той умря като в този момент вече превключвах на играч, който е на моста и видях къде беше ударен GW.На откритото се водеше доста сериозна битка като неговият отбор беше притиснат и отстъпваше към моста, той стоеше зад тях.В центъра на моста имаше едно VK4502 A, което беше в режим камикадзе, зад него беше Gw-то, а съотборниците им от откритото отстъпваха към тях двамата посока мост.В първият момент помислих, че стои на високото понеже снарядът дойде от тази посока, но като погледнах минимапа останах втрещен.

                      П.С. Как си сейфате повторенията на битките и съответно от къде се теглят след това? Доколкото съм чел само премиумите имат тази опция.
                      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                      Comment


                        Ultramarine написа Виж мнение
                        П.С. Как си сейфате повторенията на битките и съответно от къде се теглят след това? Доколкото съм чел само премиумите имат тази опция.
                        В най-общия случай повторенията са тук:
                        C:\Games\World_of_Tanks\replays
                        За да се трупат трябва да си цъкнал в настройките на играта, че искаш повторения. По мои наблюдения си стоят записани за вечни времена или поне докато не ги изтриеш ръчно.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          *
                          Gun '105 mm Gun T5E1M2' mounted on tank.
                          хе хе

                          Comment


                            1951 написа Виж мнение
                            По мои наблюдения си стоят записани за вечни времена или поне докато не ги изтриеш ръчно.
                            С малката подробност че след някой от пачовете вече не могат да се гледат старите повторения.

                            Comment


                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              С малката подробност че след някой от пачовете вече не могат да се гледат старите повторения.
                              Това е ясно и е споменавано назад, където бе споменато и че ако толкова човек държи на повторенията си, просто ще си държи инсталирани и старите клиенти на играта.
                              Ако се нелъжа, някъде в следващите пачове ще има значително подобряване на системата за повторения.
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                Gaden Gogi написа Виж мнение
                                хе хе
                                Му ха ха ха...
                                мотали се тежки танкове по полето,
                                но им излезнал гого от към гъзето...
                                само да сложа последният двигател и дори може да е забавно почти колкото М26

                                Comment

                                Working...
                                X