Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Благодаря за информацията. Точно към Тигърчето съм се насочил сега. VK3601 ми доставя страхотно удоволствие, надявам се да продължи и при Тигъра.
    Като чета, виждам, че икономията на Тигъра е близка до тази на VK3601, което е добре, защото него го играя на твърда печалба.

    Иначе, от вчера на европейския сървър сме на 7.1.1. Единственият видим резултат е, че картите зареждат с по 7 - 8 секунди по-бързо.
    Last edited by 1951; 14-03-2012, 19:17.
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      Тигър 1 се играе почти по същия начин като VK3601 - който между другото ми е любимия танк в играта. Страшно приятна машина, много ми пасва като стил на игра. А и исторически е бил прототип на Тигъра
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        feersum написа Виж мнение
        А и исторически е бил прототип на Тигъра
        Не точно. Прототипът на Тигър си е VK45.01(H). VK36 е просто предходната стъпка в развитието.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Imperial написа Виж мнение
          Не точно. Прототипът на Тигър си е VK45.01(H). VK36 е просто предходната стъпка в развитието.
          Мда, прав си. Сега се поразтърсих по-сериозно из нета.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            Ето тук http://www.wotskins.ru/news/1431-wot...enyaetsya.html има доста разяснения от кой тиър,как ще се печели и защо.

            WOT 0.7.2 - экономика игры поменяется
            Новости WOT
            Как известно, версия 0.7.2 станет следующим масштабным обновлением World of Tanks. В этом обновлении экономика игры претерпит значительные изменения, которые будут направлены на оптимизацию доходности боевых машин и на установление адекватных цен на их комплектующие. Таким образом, экономика 2.0 обеспечит более комфортный процесс исследования и покупки танков.

            До момента "най-доходен" (за мое съжаление и най-досаден за игра) е КВ със 107 мм. Доста по-приятен и също толкова доходен е и Pz IV,конфигуриран подходящо.Надявам се да са направили сполучливи промени,защото,за момента няма френска и сащианска базова машина с равностойни печалби.

            Comment


              Всичките ми Т8-Т10 танкове изкарват достатъчно пари, че да са на стабилна печалба. Ако сериозно ми трябват пари цъкам Льовето - скоро ми се събраха 1000 игри с него...

              Иначе коментара ми за 7.2 в този момент е - чаках новите американски Т9 и Т10 танкове от ужасно много време, а те се оказват пълна трагедия. Тест 2 надали ще промени нещата съществено.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Аз специално купи Танк "тип 59" за да печелят сребро.
                Дори ако просто "вляза в бой", не се стреля, убит... и отборът загуби - 10 000 сребро.
                Средната битка - 30-50 хиляди.
                Не "премиум"
                http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                Comment


                  Един познат беше пуснал скрийншот - към стотина хиляди чисти пари за една битка с Тайп 59. С брутална победа, разбира се.
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    bigbeer написа Виж мнение
                    .Надявам се да са направили сполучливи промени,защото,за момента няма ..... сащианска базова машина с равностойни печалби.
                    При мене М4Е8 съвсем прилични пари изкарва, на нивото на КВ-то, а като вземем предвид че мие по-удобна в повечето битки и отгоре...вчера в една битка в която загубихме но аз си изядох един КВ-5 почти самичък (е и разни другинеща гръмнах) имах 22К чисти, без премиум, в момента съм го конфигурирал с 76 мм,

                    Comment


                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      При мене М4Е8 съвсем прилични пари изкарва, на нивото на КВ-то, а като вземем предвид че мие по-удобна в повечето битки и отгоре...вчера в една битка в която загубихме но аз си изядох един КВ-5 почти самичък (е и разни другинеща гръмнах) имах 22К чисти, без премиум, в момента съм го конфигурирал с 76 мм,
                      M4E8 e тиър 6,КВ-то е тиър 5.По скоро е от класа на КВ-3.Изкарва до 45к при победа,не защото е перфектен танк,а защото 8 от 10 битки го пуска в топ-а.От там контролираш битката и победата,и избираш максимално удобни за пари цели.Отделно като по-нисък клас,ремонта и консумативите са му по-евтини.Доста често победата се комбинира с един или няколко медала.Има битки в които съм взимал: - войн;стрелец;снайпер;коса на смъртта;нашественик;стоманена стена и още нещо накуп.Не знам какви пари дава за медал,но като правило от тези битки се взима сума пара.

                      Comment


                        Eguo написа Виж мнение
                        Аз специално купи Танк "тип 59" за да печелят сребро.
                        Дори ако просто "вляза в бой", не се стреля, убит... и отборът загуби - 10 000 сребро.
                        Средната битка - 30-50 хиляди.
                        Не "премиум"

                        "тип 59" вече не се продава.Който го има е добре.Който е закъснял да го купи - търси други начини.

                        Comment


                          bigbeer написа Виж мнение
                          M4E8 e тиър 6,КВ-то е тиър 5.По скоро е от класа на КВ-3.Изкарва до 45к при победа,не защото е перфектен танк,а защото 8 от 10 битки го пуска в топ-а.От там контролираш битката и победата,и избираш максимално удобни за пари цели.Отделно като по-нисък клас,ремонта и консумативите са му по-евтини.Доста често победата се комбинира с един или няколко медала.Има битки в които съм взимал: - войн;стрелец;снайпер;коса на смъртта;нашественик;стоманена стена и още нещо накуп.Не знам какви пари дава за медал,но като правило от тези битки се взима сума пара.
                          Интересно, с vk3601 обикновено съм в средата на таблицата, или надолу. Отгоре много рядко се падам.
                          С тиър 5 средни машини доста по-често съм отгоре на таблицата.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            bigbeer написа Виж мнение
                            M4E8 e тиър 6,КВ-то е тиър 5.По скоро е от класа на КВ-3.Изкарва до 45к при победа,не защото е перфектен танк,а защото 8 от 10 битки го пуска в топ-а.От там контролираш битката и победата,и избираш максимално удобни за пари цели.Отделно като по-нисък клас,ремонта и консумативите са му по-евтини.Доста често победата се комбинира с един или няколко медала.Има битки в които съм взимал: - войн;стрелец;снайпер;коса на смъртта;нашественик;стоманена стена и още нещо накуп.Не знам какви пари дава за медал,но като правило от тези битки се взима сума пара.
                            E явно "някой горе те обича" мене с Е8 почти никога не ме пуска в топа, а д аконтролирам битка в която има 5-6 тежки машини моят или по-висок тиър някак трудно се получава. като това са 90% от битките.
                            Иначе едалите не носят пари, но пък значат че много си се старал, за което вече има кеширане.

                            Comment


                              feersum написа Виж мнение
                              Един познат беше пуснал скрийншот - към стотина хиляди чисти пари за една битка с Тайп 59. С брутална победа, разбира се.
                              Моя рекорд с Льове е 144К (с премиум)
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                За първи път поразцъках на тестовия 7,2 сървър.
                                На първо четене са се пооляли с графиката. Кадрите са ми към 40 - 50, при стандартно 60 - 70. Американските ТД-та изглеждат неприятно и опасно, но нямам други впечатления. Американската карта е интересна, но италианската ми се струва, че ще счупи всякакви рекорди по окопаване. Правих усилен тест драйв на Т14 и май ще си го купя в реалния сървър. Руснаците са си задници. Вече ме утрепаха веднъж наши, а друг ме псува на нацист. Аз пък го напсувах на чист руски и оня не се обади повече
                                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                                Comment

                                Working...
                                X