Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ех, изтървах промоцията, мислех да си взема и аз
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      az една битка на правих с него и ми държа топло цял ден... предпочетох да си събирам парички с пършинга, много приятна машинка, подобрих си най-добрият резултат вчера, отделно забелязах че стрелям доста точно 41 попадения без пропуск, 76% точнот, и то при положение че обичам от далече да стелям, и с тези евтини снаряди не се стискам и при частично показан цел да гръмна...сега се чудя какво трето оборудване д аму сложа, сега съм с вентилатор и рамър и се чудя между стабилизатор (с каквото с ами Т20 и Е8) или оптика за +10%...ама ного приятна машинка, сигурно М46 още повече ще ми хареса.

      Comment


        Толкова ли е зле Вальото?
        Навремето, като свърши бетата, раздаваха по един Вальо за нови акаунти при някви определени условия - не помня конкретно, но жената имаше такова танкче на нейния акаунт, и си изглеждаше ок. Тя поне беше доволна
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          Matchmaking-a на тая игра е възможно най-малоумното нещо което съм виждал през живота си, снощи имах някаква серия от 4-5 битки поредни в които ни смазваха с резултати като 4:15, не може толкова много малоумници на едно място да има просто, едната игра дори собственоръчно им набих 1/3 от отбора, държах позиция срещу най-тежките им танкове през половината битка и нашите пак успяха да загубят по някакъв невменяем начин (http://i44.tinypic.com/1zg80zt.jpg) Трябва да има някакъв вариант да се match-ва по avarage experience или поне да се разпределят равномерно из двата отбора, това в момента е безумие, последното което преля чашата беше игра в която от нашия отбор, oсвен едно E100 и аз с ИС3 всичко остнало беше medium танкове, а вражеския беше със ИС7, 4-5 броя Е-75 и 2 TigerII...
          <<..........>>

          Comment


            Aaaaa изкъртих се , Прохоровка, аз с М26, отмъщението на Шерманофила, два китеца, един Тигър 2, разни други дребни неща, резултат "снайпе" (за кой ли път) обаче 26 снаряда, 23 попадения, точно както обичам, много движение , много стрелба, голямо густо, един Т29 ми го измъкнаха з амалко, иначе той и Тигъра КАМПИРАХ АДО ТЯХНАТА БАЗА и нямаше как да ги надманеврирам и двата, но нашите тръгнаха д акапват, тигъра се показа, и май неме виждаше когато си го похапвах...общо взето сам си го претерепах (и преди това го бях мъчил) после Т29 самичко беше лесно...с М46 сигурно ще е двоен кеф, за съжаление гледам че топ гъна не му е много точен

            Comment


              Я, аз докато съм се трудил тези си мислят че съм играл Белот, и са ми дали и медал за това:
              Victory!
              Battle: Prokhorovka 17 февруари 2012 г. 00:20:41 ч.
              Vehicle: M26 Pershing
              Experience received: 1 191
              Credits received: 35 838
              Battle Achievements: Billotte's Medal, Sniper
              Много е приятно да се играе със средн танк, и кефа е повече от тежък, и парите винаги са +

              Comment


                Двама изнесохме цял отбор:

                Comment


                  В момента има 5х на американския сървър...

                  Victory!
                  Battle: Mountain Pass Friday, February 17, 2012 7:24:32 AM
                  Vehicle: AMX 50 100
                  Experience received: 9,720 (x5 for the first victory each day)
                  Credits received: 47,788
                  Battle Achievements: Sniper

                  Това много бързо се превръща в любимия ми танк...
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Правилно ли подозирам че с всички АМХ-50 с еиграе като със среден танк?

                    Comment


                      Ами, 50/100 е с челна броня 90мм, странична никаква, макс. скорост 50км/ч и съответстваща маневреност, какво смяташ?
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Znam че е с никаква странична, преди малко трепнах един с две попадения, човекот после се тръшкаше "каква ирония, да загина от гласът на разума". каня се като отметнем текущите проекти да направя модел на АМХ-50, последната версия с по-ниският корпус и летият челен детайл.или може някоя от версиите на М103 с осци купола, доста по-добре изглеждат

                        Comment


                          Мда, аз писах преди време на WoT форума предложение да добавят американските средни с автоматични зареждачи като алтернативна линия, ама... наистина изглеждат супер.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            М103 е тежък иначе дори не е нужно с автомати, Т95 линията е страхотна, а щом има такива неща като АМХ-13 не виждам какво лошо има да сложат М551, и да настане ерата на дерп оръдията или пък Т92...ама играта е правят рашки, няма как хамериканските хубости да ги сложат...пък дойд ели ред до британските направо не ми се мисли.

                            Comment


                              Няма спиране...

                              Victory!
                              Battle: Sand River Friday, February 17, 2012 7:23:51 PM
                              Vehicle: AMX 13 90
                              Experience received: 9,635 (x5 for the first victory each day)
                              Credits received: 39,072
                              Battle Achievements: Sniper
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Здравейте , играя играта от два дена , и имам един въпрос : Когато искам да си сложа 5сантиметровото оръдие на Panzer III , ми изписва че купола не е съвместим , пробвах и с двата и пак така. Нкякакви идеи ?
                                Загива само онзи който се е примирил с поражението !
                                Ханс Улрих Рудел

                                Comment

                                Working...
                                X