Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Gaden Gogi написа Виж мнение
    \Хе хе, почти си подобрих най-доброто постижение, 610 м на Карелия, един Тигър, бум със 105 мм на Т29 А един Панцерджагер колко фрагове направи покрай мене докато презареждах...
    Колко ти е рекорда?
    Вчера на Пясъчната река направих 680 метра с Мардера. Горе долу от нашата до тяхната база, разбираше имаше кой да ми целеоказва. На един В1 вкарах два последователни
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      Gaden Gogi написа Виж мнение
      samo az си пиш анапоследък,ама нищо констатирах че при загуба с Т29 печеля повечепари отколкото при победа...вярно с някой условности, при победата бях изпукал 13К пари за снаряди, и въпреки че имах само един пропуск бях на плюс с има няма 500 пари, при загубата с цели 2К
      Да бе аз чета и като виждам какви победи изкарвате си викам :
      - Малееееее какъв некадърник съм.
      П.П. На 14.01. в руския сървар с 15 изстрела имах поразени 13 цели, като 5 от тях бяха унищожени.
      П.С. Много ми е готино в момента преди тарана да му прасна и един осколочен с VK3001, като задължително да 88 мм

      Comment


        1951 написа Виж мнение
        Колко ти е рекорда?
        Вчера на Пясъчната река направих 680 метра с Мардера. Горе долу от нашата до тяхната база, разбираше имаше кой да ми целеоказва. На един В1 вкарах два последователни
        650-660, трябва да видя къде го писах в темата, на Карелия, през цялата карта, от нашата база в тяхната, два снаряда две попадения.....но с Т29 вече няма д аопитвам такива глупости, твърде са скъпи снарядите.

        Comment


          C Pz III/IV страшно тъпо. Или ме пуска срещу осми тиър и ходя след нашите за морална подкрепа или като е пусне ес некви 5 тиър и им спуквам кофите. Вчера 2 Шърмана и 1 Пц3 на Зигфрид ги ддъържах две минути докато моите не им влязат в гръб. Преди това бях видял сметката на двама, посл изскочих на едно Т1 хеви и го бастисахи накрая една шкодичка застана странично срещу челната ми броня. Вкарахх й един и й взех 50 процента. Тя стреля, стреля и накрая я пратих на вторични.

          Comment


            Gaden Gogi написа Виж мнение
            650-660, трябва да видя къде го писах в темата, на Карелия, през цялата карта, от нашата база в тяхната, два снаряда две попадения.....но с Т29 вече няма д аопитвам такива глупости, твърде са скъпи снарядите.
            Я си виж настройките на на прицела. Там дават как да определиш разстоянието до целта.
            Започвам да модернизирам максималните ъпгрейти като смятам на ЩУГ - а да му купя босола за по далечно виждане и да ги целя от далеко.
            П.П. Установих че с осколочни на далеко като им перна веригите странично им нанасям страхотни поражения след което ги повторя с бронебоен му давам шанс за живот още един изстрел, който пак е осколочен.

            Comment


              Аз си знам настрпйките, просто си има и по-важни неща за помеен, А щуга не става за такива неща. Стрелбаат на далече се прави с машина която по начало си има голяма далечена на виждане +оптиките + някой който да свети. От ниските тиъри това с епостига с Мардер, Т40 и М36....а добро стечение на обстоятелстватат, трябва да си в ъгъл на каратат, да има толкова пряка видимост, врагът да е там и д аима кой да го открие...и после ти трябва оръдие с добра точност за да успееш да го цъфнеш и това да не е на късмет..
              На мен и двата случая с ами били на Карелия, първият път бяхме в долната база и докато с еофлянкам нашият скау беше прецашпал през средат аи откру един М6 който си беше още в тяхната база.... и благодарени ена мене не излезна от там, вторият ние бяхме в горнат ааз тъгнах по северният път и точно бях на ъгъла на картат аедин тигър се появи на онова възвишемойце дто е в средата на южният път, и аз го изпрасках.

              Comment


                Вече имам AMX-13/75, ултимативния експлоататор на слаби места във вражеската линия... 1 залп е над 800 щета и отнема ок. 10с... спокойно можеш да вкараш поне 3 снаряда преди врагот да се усети и да се размърда към теб. Следващия с 90мм оръдие трябва да е нещо зловещо.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  Съвсем определено е така.Отдавна го рева,но нещо не вярват.

                  Comment


                    Май и аз към 13/75 ще вървя. Оня ден в ротните битки тая машина какъв хаос твореше сред вразите... нахълта между тях, напука двама-трима-четирима, ония докато се усетят - вече го няма, а те в залисията са застанали с бордове и гъзове към оръдията на КВ3-тата
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      Малко информация за накупените премиум танкове, не знам от къде са я чопнали, копирам дословно:

                      typ 59 = 180517 Чемпион среди других прем танков, интересно с чего это?
                      Lowe = 137859 Эх если бы не ж...ть и танк не подражал, китайцу было бы сложно.
                      KV-5 = 82268
                      M6A2E1 = 12065
                      PZ 5\4 = 1853 НЕ АЛЬФА!
                      A-32 = 1301

                      итого по тт8: тип+кв5+утка+л¸ша(по старой цене 7.5к) продано на 3'095'317'500ЕИЗ, это получается 12'381'270$ Бурные овации!
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        Imperial написа Виж мнение
                        Вече имам AMX-13/75, ултимативния експлоататор на слаби места във вражеската линия... 1 залп е над 800 щета и отнема ок. 10с... спокойно можеш да вкараш поне 3 снаряда преди врагот да се усети и да се размърда към теб. Следващия с 90мм оръдие трябва да е нещо зловещо.
                        Френски дупкала които гледам бърза да гръмна

                        Comment


                          BDR G1 B e умопомръчителен танк... Даже бих сложил думата танк в кавички.
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            Каже ти ми дали има български клан в руския сървар или рота с българи, защото два пъти играх в руския ротен бой и умрях от нерви заради великото некъдърие на руския ротен който игра с "Тетрач"

                            Comment


                              ЛЕЛЕ, какво с анапраивли със 107мм оръдие на КВ, друг КЖ, мах беше с малка купол аи 122, изпрасках го 3 или 4 пъти, нищо...прикончих го накрая, ама ...иначе от около седмиц ами прави впечатление ч еоръдието е силно скопено, и от към точност също...

                              Comment


                                tconiotconev написа Виж мнение
                                Френски дупкала които гледам бърза да гръмна
                                И правилно, всеки танк, който ме е игнорирал, докато съм го заобикалял, си е платил няколко секунди по-късно.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X