Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Toчно същите неща ми се случваха на лаптопа (доста мощен ) бутнах всичко на мин и с еоправи, иначе само машините не се виждаха, трвеи и други глупости си бяхан харед...впрочем това че бяха невидими не ми попречи да гръмна двама Но не съм проучвал в детайли причината, само веднъж съм играл от него...

    Comment


      С МС-1, след 272 изиграни игри на него, имам 210 унищожени танка. Не, че се хваля.

      Comment


        Рашките са малоумници, целият им форум е пълен с теми относно тов акакво лайно им е ММ-то, и те пак нищо не правят, а не е голяма философия. Ей сега в едн абитка ме пусна с по 6 артилерии от всяка страна

        4 дена не бях играл, и май тази единствен аигра ще ми държи топло за още толкова.

        Comment


          М-да, гледам че има 10К по-малко човеци от обикновенното, едва ли е случайно.

          Comment


            Gaden Gogi написа Виж мнение
            Ей сега в едн абитка ме пусна с по 6 артилерии от всяка страна
            A lot of arty at the party

            На мен пък оня ден ми се случи една игра да пусне само нашия отбор с общо 9 дестройъра
            (\_/)
            (°_°)
            (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

            Comment


              Apolo написа Виж мнение
              Не, всъщност компютърът ми е доста мощна машина. А описанието ми е, че не виждам никакви машини - вражеските ако съм на зуум и посоча върху тях(това е трудно, тъй като не виждам нищо под червения ромб)се появяват, иначе са като призраци, изскачат от никъде и съм аут. Пък не мога да видя и моите, само по картата и зелените маркерии над тях... много странно
              Изключи Antialiasing или го остави на минимална настройка.
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                Играя в руския сървар и да си призная , че след обновлението нещо не съм доволен, защото и аз не мога да видя танковете, отделно когато вляза в настройките установих, че такива липсват и имам чувството, че играта ми постоянно се лагва.

                Comment


                  tconiotconev написа Виж мнение
                  Играя в руския сървар и да си призная , че след обновлението нещо не съм доволен, защото и аз не мога да видя танковете, отделно когато вляза в настройките установих, че такива липсват и имам чувството, че играта ми постоянно се лагва.
                  На руския съм повече от година, на европейския почнах наскоро... Преди ъпдейта на ру нямах почти никакви проблеми с лаг и прочие, при все, че машината ми е слабичка. За сметка на това, през повечето време на европата си е направо кошмар, хем съм свалил всичко на мин! Направи ми впечатление снощи, че и при братушките нещата са скапани - направих 3 игри, при който танкът ми реагираше с 4-5 секундно закъснение и се отказах. Ако така продължава, май ще се откажа съвсем
                  Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                  Comment


                    CaptMick написа Виж мнение
                    На руския съм повече от година, на европейския почнах наскоро... Преди ъпдейта на ру нямах почти никакви проблеми с лаг и прочие, при все, че машината ми е слабичка. За сметка на това, през повечето време на европата си е направо кошмар, хем съм свалил всичко на мин! Направи ми впечатление снощи, че и при братушките нещата са скапани - направих 3 игри, при който танкът ми реагираше с 4-5 секундно закъснение и се отказах. Ако така продължава, май ще се откажа съвсем
                    Добре как да ги предупредим че има проблеми

                    Comment


                      Те хората си писаха че очакват проблеми и имат канал за кореспонденция с тестерите.Предполагам до седмица две ще ги изчистят.Лошото е че започват поетапно пускане на френските машини и очаквам да завалят камара нови бъгове.Май пак ще си направя акаунт на европейския да поджиткам старата версия докато я има.
                      Което означава да се оглеждам за БГ клан в европейския,за предпочитане със своя територия.Ако някой има познати свиркайте плс.

                      Comment


                        bigbeer написа Виж мнение
                        Те хората си писаха че очакват проблеми и имат канал за кореспонденция с тестерите.Предполагам до седмица две ще ги изчистят.Лошото е че започват поетапно пускане на френските машини и очаквам да завалят камара нови бъгове.Май пак ще си направя акаунт на европейския да поджиткам старата версия докато я има.
                        Което означава да се оглеждам за БГ клан в европейския,за предпочитане със своя територия.Ако някой има познати свиркайте плс.
                        Аз в европейският съм ORKA_71 , а в руския само ORKA. В европейския съм още в начална фаза с машините, а в руския съм на V и V² поколение

                        Comment


                          Чак странно, днеск аме пуска само в много приятни битки...иначе много кофти че при таран и собственият танк се поврежда, тъкмо трпенах едно Су-85Б така с моят БТ-7 но и загинах геросйки...беше ми третият фраг з абитката...почвам да я харесвам тази машина, нищо че е руска...

                          Comment


                            Interesno na Рашките как не им е хрумнало да сложат 76 мм оръдийце с ниска балистика на Бт-7, за разлика от повечето фантасмагории си е съвсем истинска машина, серийна.

                            Comment


                              bigbeer написа Виж мнение
                              Което означава да се оглеждам за БГ клан в европейския,за предпочитане със своя територия.Ако някой има познати свиркайте плс.
                              Аз съм в HWBG, само българи сме, но не се оправяме много с териториите, снощи ни изнесоха за пореден път.
                              EPIC и EPICS са другите нашенци, те си имат стабилни територии. Всъщност това си е един клан, но поради многото хора се разделиха на две.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                Сега ми трябва само идея как да се свържа и кога.Защото сега започвам и до тиър 9-10 има доста да драпам.Но си е друго да има поне с кого да си лафя докато цъкам.

                                П.П. Ника ми както и навсякъде е този "bigbeer".направих си и един акаунт за (агент провокатор) Zloy_Bobrik. С него смятам да извършвам наказуеми и неморални неща.

                                Comment

                                Working...
                                X