Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Днес направих уникална битка.С Pz III/IV опуках една Матилда и 2 Чърчила,втория доубих с таран.Финално ме пуцна собствената ми артилерия,докато разкачах машината от останките на Чърчила. Не е постижение,но е лудо шоу хаха

    Comment


      War, war never changes..

      Comment


        fidelis написа Виж мнение
        Хи,хи... показвал как се играе с Т32

        Victory!
        Battle: Ruinberg 27 Септември 2011 г. 22:41:21
        Vehicle: T29
        Experience received: 895
        Credits received: 20*864
        Battle Achievements: Top Gun, Invader, Kolobanov's Medal, Master Gunner, Reaper, Defender, Sniper


        А ето така се играе с Т29 само да не се комплексираш (Държа да отбележа-играя без премиум,битката беше Тр8 две от жертвите бяха Lowe и IS-3 ,Колобанов знаете за какво се дава,оръдието ми-90мм)
        Рекордът ми с Т29 е 12357 хп (зимата на 2010 имаше 5х няколко дни вместо soft wipe). Това са 2471 нормални.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          bigbeer написа Виж мнение
          Днес направих уникална битка.С Pz III/IV опуках една Матилда и 2 Чърчила,втория доубих с таран.Финално ме пуцна собствената ми артилерия,докато разкачах машината от останките на Чърчила. Не е постижение,но е лудо шоу хаха
          Mnogo stранна битка, аз само един път съм виждал да сме два чърчила, и май още един или два да е имало чърчил и да не съм аз...матилдите и тях много рядко...те не т ели напукаха? ти си им доста прозрачен и стрялят бързо...

          Comment


            Пропуснах да спомена, вчера направих 7 фрага с М5 Стюърт... и загубихме... от отбора ми имаше още един с 3 и останалите с 0.... пълна трагедия.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              Imperial,въпроса беше за медалите-аз поне не знам друг с 7 медала за битка-за XP-ми то се вижда -1860 с IS-4-без премиум ,умножи го по 2

              Comment


                Premium XP е с 50% повече, не е х2, а х1.5. Аз нямам по принцип много медали, защото играя много консервативно, съответно имам добър среден хп и 45% survival ratio. Средния хп е единствената статистика, която ме интересува. Затова и не ти обърнах внимание на медалите.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  Gaden Gogi написа Виж мнение
                  Mnogo stранна битка, аз само един път съм виждал да сме два чърчила, и май още един или два да е имало чърчил и да не съм аз...матилдите и тях много рядко...те не т ели напукаха? ти си им доста прозрачен и стрялят бързо...
                  Бяхме на Степи-те.Криех се зад камънака,а те разчитайки на силното си брониране и скорострелност излизаха 1 по 1 в средата като скаути.Битката беше с по 5 арта от 2-те страни и нямаха бързи танкове да им скаутват.Аз ги ковях с първи изстрел по веригите и после беше лудница.Техните артове и нашите стреляха по площ,аз се мятах като побъркан около тях,навсякъде наоколо взривове.Късмет имах,че стреляха лошо.Вероятно бяха някакви приятели нубчета,дали малко пари за играта и влезли като взвод заедно.Финално ми направиха няколко рикушета и само едно попадение в корпуса.За съжаление близките взривове на артовете малко по малко ме осакатиха.Шанс,че до края не ми скъсаха веригите.Втория успя да се ремонтира и се наложи да го таранирам за да спре.Един наш арт,явно накрая добре прицелен,ме отнесе секунда след тарана.Шоуто е,че за пръв път срещам в игра 2 Чърча и Матилда заедно.Късмет и че нямаше нито един друг ТТ в играта.Ако бяха тръгнали заедно щяха да ни размажат за 2-3 минути.Но,нубска им работа,на скаути решили да ми се правят - доста самонадеяно бих казал.

                  Comment


                    M-da, много тъпо с аиграли, реално ако излезнеш така срещу чирчил си безплатен експ, независимо колко се въртиш, но с таъв танк да се ковнеш в средата..с това с емонава в ляво през хълмовете...иначе иделаният платоон на това ниво би бил 2 чърила и шерман с гаубица...аз аз съм си намислил само там д аиграя, следващите тиъри стават твърде фантасмагорични...освен ако не развия до патън, но противниците ще са разни ненаучни фантастики. Иначе на моят чърчил съм му махнал ограничтеля на оботорите, пак повече от 28 не вдига...ама ги вдига много бързо, до сега само един път успях да му пръжна двигателя.

                    Comment


                      Патън е фантастичен танк.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        По-подробно ако може защото може да не е фантастичен по начина по който аз обичам да играя.

                        Comment


                          Кажи ми какъв е начинът, по който обичаш да играеш и ще ти кажа дали е за теб.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Няма нужда, тъкмо имахме един Пършинг в отбора, играч с име Бензина, 8 фрага, явно оръдието е много точно + мощно +скорострелнао и танка е мобилен.
                            А аз обичам точно това, д аможе да се щъка насам натам, да се стреля много, да се стреля точно(не като с руските боклуци), не е нужно вразите да умиргат от едно попадени, важно е да има обаче попадения, аз не обичам д апусийствам някъде и да гледам през окуляра...т.е обичам го, но само като играя с артилерия

                            Comment


                              Za момента олицетворениетона почти пълно щастие е М7, тъкмо ми даде "Камикадзе с него, защото гъцнах един Т20 с таран...след като го бях помпал изодзадзе малко една пантера 2 също з амалко да я изям ама този дето тя се занимаваше с него тръгна към мене и след смърта му пантерата вече ем гледаше....

                              Comment


                                О, дааа, тия дни играя с М7 с QF оръдието - страхотииияяя
                                Обикновено ме подценяват... до трети-четвърти изстрел, после бягат, ама е късно

                                Снощи изпробвахме нова (за нас) тактика за кланови битки на Уестфилд и Абатството - 15 танка Т10, без артилерия, без скаути.
                                На Уестфилд ни се паднаха някви младежи с нормална постройка - 8-9 танка Т10, няколко скаута и три артилерии... битката приключи за малко повече от 5 минути в наша полза. Минахме през селото... Тая вълна от стомана няма какво да я спре просто.
                                На Абатството - също, само че уцелихме Б отбора на някакъв клан - 4 Т10, 3Т9, един скаут и две артилерии - общо 11 машини.
                                Пусна ни на горната база, изляхме се през широкия проход по колона 6-7 - няма спиране.
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X