Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Suun70 написа Виж мнение
    Сега обаче вече влязох в европейския.
    Suun70 написа Виж мнение
    Обаче аз мога да играя само в Северно Американския сървър. (Your account is valid only within one region. - North America)
    Последно?
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      Suun70 написа Виж мнение
      Защо някакъв от моя отбор започна да стреля по мен?!
      Има няколко възможности.

      1- застанал си му на пътя,пречиш му и така те ръчка да мръднеш
      2-прострелва си пушката за да смени типа снаряд и си попаднал в мерника
      3-стреля по противник и случайно е уцелил теб
      4-защото е идиот и си търси белята
      5-защото ти си неадекватен и ако продължаваш ще те закове.

      В общи линии тези са най-честите,избери си..

      Comment


        В Северно Американския съм, объркал съм се. Как мога да направя съюз?
        Българин да се наричам първа радост е за мене...

        Comment


          Suun70 написа Виж мнение
          В Северно Американския съм, объркал съм се. Как мога да направя съюз?
          В папката с играта има един пидиеф файл с менюала на играта.
          Доволно подробен е. Отдели поне половин час в четенето му.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            Suun70 написа Виж мнение
            В Северно Американския съм, объркал съм се. Как мога да направя съюз?
            Регистрирай се на worldoftanks.eu ,после си дръпни инсталацията и започни нов акаунт стъпка по стъпка, през куеста за новобранци.Като го минеш и си вземеш първия премиум танк-гифт,влизаш в някой от подготвителните кланове за нови играчи и в техния тиймспийк ти отделят внимание на всички въпроси по всяко време.

            Comment


              Колеги, моля за съвет. По принцип артилерията не ми е първа тръпка, но искам да имам едина немска, единствено и само за изкарване на кредити - нищо повече. Снощи направих Hummel-а елитен. Има ли смисъл да купувам GwPanther или да си остана с Хумеля? На база вашият опит, кое фарми по-добре?
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                Колеги, моля за съвет. По принцип артилерията не ми е първа тръпка, но искам да имам едина немска, единствено и само за изкарване на кредити - нищо повече. Снощи направих Hummel-а елитен. Има ли смисъл да купувам GwPanther или да си остана с Хумеля? На база вашият опит, кое фарми по-добре?
                Скъпички са им снарядите за фармене.И двете са бързи,повратливи и точни.Просто фарменето не им е основната сила,след всички нърфове на артита напоследък.От немските машини добре фармят за момента средните танкове 5/6-то ниво.От американските освен средните и малките дестроери.Т-49 е машинка за пари.Принципно ориентираха играта към закупуване на поне 2 премиумни машини за фарм.По мои наблюдения от достъпните за момента добре се справят Т34,Лове,Т-25 и тези пуснати на последния пач.

                Comment


                  Ако държиш артилерията да може да се самоиздържа и да носи нещо нагоре остани си на Hummel. GW Panther според мен е по-забавната машина заради купола, но в най-добрия случай успява да се самоиздържа, на + много трудно ще я докараш освен, ако умишлено не си спестяваш изстрели в битка.
                  Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                  Comment


                    bigbeer написа Виж мнение
                    Регистрирай се на worldoftanks.eu ,после си дръпни инсталацията и започни нов акаунт стъпка по стъпка, през куеста за новобранци.Като го минеш и си вземеш първия премиум танк-гифт,влизаш в някой от подготвителните кланове за нови играчи и в техния тиймспийк ти отделят внимание на всички въпроси по всяко време.
                    къде го този куес, и каква е подаръчната машинка.

                    Comment


                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      къде го този куес, и каква е подаръчната машинка.
                      To e само за новорегистрирани акаунти.Дава лекия американски М3Стюарт с руски екипаж.Не знам дали след този пач още е актуален

                      Comment


                        Мерси за отговорите, колеги! Оставам на Хумеля значи. Към момента в 99% от случаите съм с него на плюс, даже и да е малък. А най-често прилично припечелва Аз си имам инак какво да ме "храни", просто исках една артилерийка да си оставя за цвят дет са вика и тя да не ме подяжда
                        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                        Comment


                          Реалистичные битвы на легендарных танках, более 800 машин готовы к бою, 150 млн игроков по всему миру. Присоединяйся к культовой игре World of Tanks!



                          с 6:00 минута

                          П.С.

                          Серия про союзников которые подпирают.Моменты танков - мультик про танки, приколы world of tanks и смешные моментыв игре Мир танков.Смотрите наши мультики пр...
                          http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                          Comment


                            Шегица! Машината, ако не се лъжа е StuG III
                            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                            Comment


                              Честит да ми е новият Т-34. Сега мисля да го тунинговам с камуфлаж за 7 дни. Имам един въпрос: как да си подобря оръдието и да го направя по-голямо?
                              Българин да се наричам първа радост е за мене...

                              Comment


                                Гати БОКЛУКА е това Т34, 10 попадения, 4 пробиване, 2 с ) демидж, и това ми било "мощно оръдие" пфу, челно не мога да пробия Т-54, Кернавон го млатнах 3 пъти в куполата (която е от центурион) не го пробих...просто отврат, при 82% точност има по един убит на две битки, и ако извадя една хубава битк асе получават по един на 3... вече ме е яд че го взех, то това никакви пари не изкарва...със супер пършинга вадя 4 пъти повече.

                                Comment

                                Working...
                                X