Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    - Name?
    - Abu Dalah Sarafi.
    - Sex?
    - Four times a week.
    - No, no, no... male or female?
    - Male, female... sometimes camel...
    Проблемът на форума :damnyou:

    "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
    Паисий Хилендарски

    Comment


      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Аз такова , да си изкажа мнението за творението на Мелиса ...
        СМЕШНО Е ! А за Империал то си е ясно :
        :imprulz:
        ...ми това беше , no more coment .

        Comment


          Kaiser написа
          Аз такова , да си изкажа мнението за творението на Мелиса ... СМЕШНО Е ! .
          А на мен не ми беше много смешно това си беше чисто и просто вариация на нещо което се върти в нета от 100 години, а и така не стана ясно шега ли е или напомняне , виж другото за превода на мъжкия и женския английски си беше :tup:
          may the Force be with you

          Comment


            Han Solo, винаги съм смятала, че хуморът, заедно с други строго индивидуални усещания са винаги и единствено субективни и личностни. Нещо, което е смешно за един не винаги се вижда по същия начин от друг, тъй като смеха, както и вкуса, се оформят спрямо житейския опит и характер на индивида.
            Никога не съм претендирала за оригиналност с написаното от мен, а ако ти виждаш какъвто и да е подтекст в смешката, проблемът не е мой. Аз отговарям само за това, което съм създала, не и за мислите, които се пораждат в другите след неговото прочитане.
            "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
            Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

            Comment


              mellisa написа
              .........., а ако ти виждаш какъвто и да е подтекст в смешката, проблемът не е мой. Аз отговарям само за това, което съм създала, не и за мислите, които се пораждат в другите след неговото прочитане.
              ами не знам дали има подтекст, нали знаеш че мъжете сме доста праволинейно мислещи и доста често трябва да ни се каже ако има подтекст или ни се намеква.... а за втората част от изказването ти, ще прощаваш, ама Гьобелс със същия аргумент би могъл да се оправдава за речите си пред съда в Нюрнберг, ако беше стигнал до там :vb_sad:
              may the Force be with you

              Comment


                Han Solo написа
                ами не знам дали има подтекст, нали знаеш че мъжете сме доста праволинейно мислещи и доста често трябва да ни се каже ако има подтекст или ни се намеква.... а за втората част от изказването ти, ще прощаваш, ама Гьобелс със същия аргумент би могъл да се оправдава за речите си пред съда в Нюрнберг, ако беше стигнал до там :vb_sad:
                Да не повярва човек колко неща могат да се кажат или помислят от нещо напълно безобидно. Сякаш днес сме загубили чувството си за хумор и все търсим нещо друго отвъд. Не говоря и не визирам само теб
                Така или иначе шегата е изтрита. Нещата спират до тук.
                "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                Comment


                  И какво сега , и аз ли да си трия мнението :o ? Реторичен
                  вьпрос - ами няма да го трия , щото онази шега си беше смешна ,
                  както и предходните ...
                  Ами ако кажа , че Манщайн е смешен какво - пак си оставам сьщият
                  добьр австрийски империалист , те и без друго германските генерали
                  са за това ( все са едни духовити) Та нека просто си се смеем

                  Comment


                    Kaiser написа
                    И какво сега , и аз ли да си трия мнението :o ? Реторичен
                    вьпрос - ами няма да го трия , щото онази шега си беше смешна ,
                    както и предходните ...
                    Ами ако кажа , че Манщайн е смешен какво - пак си оставам сьщият
                    добьр австрийски империалист , те и без друго германските генерали
                    са за това ( все са едни духовити) Та нека просто си се смеем
                    Пфу, Кай, като гледам реакции като тази на някои от потребителите, започвам сериозно да се страхувам за бъдещето на България. Какво е станало с нас, ако вече сме неспособни да приемем нещо без да търсим скрити смисли или кодирани послания...Дан Браун не е нищо, сравнен с неколцина тук, то не бяха обвинения в подмазване, или злоба, или тиранство, или пък дори в обяснения в любов (егати въображението!).

                    Ами утре какво, вече да не се смеем на шегите за хомосексуалисти, за полицаи, за блондинки, за евреи, за англичани, за....Всъщност ще остане ли нещо, на което още ще можем да оценим хумора, ако продължаваме да се показваме така картезиански настроени към всичко?

                    Пфуу... :vsad:

                    Отвратена съм, просто съм отвратена...
                    "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                    Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                    Comment


                      .
                      Last edited by ; 21-03-2006, 17:52.

                      Comment


                        Мда...

                        Я да пусна една нова серия несмях

                        Депутат се разболял тежко. От парламента му изпратили телеграма:
                        "Желаем скорошно оздравяване! 96 - за, 121 - против."

                        При Елцин отива Виктор Черномирдин. Елцин пита:
                        - Какво се е случило, Виктор Степанович?
                        - Безпокоя се за Академията на Науките.
                        - Защо, какво има?
                        - Ами, субсидии не им предоставяме, а те работят, от бюджета нищо не са видели, но те си работят, спряхме им тока- те работят, спряхме им водата- те работят.
                        В този момент влиза Чубайс и казва:
                        - А пробвахте ли да им взимате пари за вход?


                        В едно учреждение:
                        - Колко ще ми струва услугата?
                        - По тарифата плюс 10 %!
                        - Защо плюс 10 %?
                        - Защото не мога да взема повече - водим борба срещу корупцията!


                        Наш финансов министър гостува в Южна Африка. Там го поканили на разходка с яхта, но по време на пътуването нашият паднал във водата и към него веднага се устремили ято акули. На пет метра от него обаче, те неочаквано свили и се върнали обратно. Изтеглили министъра на борда под възторжените възгласи на останалите:
                        - Това е истинско чудо!
                        - Глупости! - отвърнал нашенецът.- Въпрос на професионална етика!


                        Полицаят:
                        - Господине, вие псувате на обществено място!
                        Минувачът:
                        - Аз псувам правителството.
                        Полицаят:
                        - А, тогава извинявайте.


                        Надежда Михайлова и Александър Божков си говорят в самолета на връщане от Брюксел. Външният министър се оплаква: "Белгийска им работа, вчера спря тока и като заседнах аз в един асансьор, та два часа съм седяла на тъмно между етажите!" Божков отговаря: "Питаш ли ме мене, преди два дена токът беше спрял за 4 часа и трябваше през цялото време да стоя прав по средата на един ескалатор!"
                        "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                        Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                        Comment


                          mellisa написа
                          Да не повярва човек колко неща могат да се кажат или помислят от нещо напълно безобидно. Сякаш днес сме загубили чувството си за хумор и все търсим нещо друго отвъд. Не говоря и не визирам само теб
                          Така или иначе шегата е изтрита. Нещата спират до тук.
                          Не беше лично.... така го почуствах - така го казах.... а май живота ни кара да сме мнителни е аз се опитвам да не бъда, но помякога не мога, но да не замърсявам темата тя си е за хумор все пак

                          Ето нещо интересно на което попаднах:

                          Things We Learned from Revenge

                          While watching Revenge of the Sith, the staff from TFN and Rebelscum.com picked up a few important new items from the Star Wars Saga. Here they are for your reading pleasure:

                          Chewbacca is probably still picking sand out of his hair from the Battle of Kashyyyk when we see him in A New Hope.

                          The Emperor isn't bald under his hood.

                          People from Naboo don't look like beach balls when pregnant with twins.

                          Despite murdering dozens of children, betraying your friends, and choking your wife, you can still have good in you.

                          While Stormtroopers may not be a great shot, Clone Troopers are!

                          Even cyborg generals can get Tuberculosis.

                          The Jedi's health insurance policy does not cover lost limbs, but the Sith plan has you covered.
                          Last edited by Han Solo; 06-06-2005, 23:24.
                          may the Force be with you

                          Comment


                            Инструктор към начинаещ шофьор:
                            -Защо мина на червено?
                            -Амии бялото свърши.

                            Comment


                              .
                              Last edited by ; 22-03-2006, 07:03.

                              Comment


                                Само да не го вземете много навътре :mhehe:
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X