Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Avatarx написа
    черната му и подла същност
    Не разчитай да ме умилостивиш с такива комплименти и ласкателства.

    valo написа
    Ама аз пак не разбрах... :sm186: Какво стана с Mellisa.
    Била е подкупена от управата с висш форумен сан, :aaa: или е наш агент под прикритие? :shrug:
    Хайде сега, ще се обиждаме ли? Аз не мога да бъда купена с пари, мога да бъда купена само с много пари. :mhehe:

    Erich Von Manstein написа
    Със задоволство отбелязвам:

    Ето какво се случва на двойните агенти. Бесят ги два пъти.
    Да не забравиш да забиеш и кол в сърцето ми, за по-сигурно Ако го намериш де
    Last edited by mellisa; 29-05-2005, 16:23. Причина: .
    "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
    Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

    Comment


      По-добре да търся свещения граал отколкото сърцето ти. Даже е възможно да са на едно и също място. Някъде по дяволите.

      Comment


        Erich Von Manstein написа
        По-добре да търся свещения граал отколкото сърцето ти. Даже е възможно да са на едно и също място. Някъде по дяволите.
        Каква любов и хармония! Как поетично звучи все пак! Чудя се да завиждам ли или да се радвам за вас! :imperial: :nut: :twisted:

        (Ураааа! Първи успехи! Още незнам чии, но определено някой има успехи....Ще ме амбицирате да започна докторантура по психология на личността! )
        Last edited by mellisa; 30-05-2005, 10:49. Причина: Прс
        Проблемът на форума :damnyou:

        "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
        Паисий Хилендарски

        Comment


          Erich Von Manstein написа
          Avatarx ти с тоя avatar на мен за любов ли ми говориш? Май няма да го направиш avatar-ex
          :not: Няма да ми буташ аватарчето! Любовта е дълбоко скрита и не може да се види с невъоръжено око! :cry:
          Проблемът на форума :damnyou:

          "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
          Паисий Хилендарски

          Comment


            хихи, вие докато се ядете, ние - страничните наблюдатели, ще пийваме биричка и ще ви гледаме сеира :p
            Attached Files
            "Нима, Създателю,
            съм искал от пръстта човек да ме изваеш,
            мигар аз самият съм те молил
            от мрака да ме извлечеш?"

            Comment


              VladDracul написа
              хихи, вие докато се ядете, ние - страничните наблюдатели, ще пийваме биричка и ще ви гледаме сеира :p
              Ти ли си котката, дето изяла на Вало гълъбите??? :evil: :evil: :evil:
              Проблемът на форума :damnyou:

              "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
              Паисий Хилендарски

              Comment


                Avatarx написа
                Ти ли си котката, дето изяла на Вало гълъбите??? :evil: :evil: :evil:
                Не беше нарочно, просто страдах от липса на мезе за бирата :twisted:
                "Нима, Създателю,
                съм искал от пръстта човек да ме изваеш,
                мигар аз самият съм те молил
                от мрака да ме извлечеш?"

                Comment




                  Влад, сестрите ти имат проблем.

                  Comment


                    Erich Von Manstein написа
                    Влад, сестрите ти имат проблем.
                    Ами то и тя ще има проблем. То бива, бива, ама за едното мезе да погубиш общото дело....:wall: И то не за друго, ама да пиеш биричка сама с гълъбите на Вало... :1087: Що не се обади бе!? Поне заедно щяхме да ги хапнем, егоистка! :vb_sad::vsad: От мене биричката щеше да е - 'Radeberger' става ли?
                    Проблемът на форума :damnyou:

                    "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
                    Паисий Хилендарски

                    Comment


                      Манщайн, колко пъти да ти казвам да не ми дебнеш сестричките, по време на тренировки...Срам нямаш ли!

                      А, Аватаркс, спокойно - Вало все някога пак ще развъди гълъби А за бирата... няма лошо
                      "Нима, Създателю,
                      съм искал от пръстта човек да ме изваеш,
                      мигар аз самият съм те молил
                      от мрака да ме извлечеш?"

                      Comment


                        Erich Von Manstein написа
                        Единствената любов, която има в аватара ти аватаркс е един среден пръст и това е една сравнително порочна любов. Не знам какво.... може би според теб смъртта е анално податлива? Whatever...
                        Отказвам да говоря с представители на управляващите, които не схващат трагизма и символизма на ситуацията. Срам и позор! :o
                        Освен това протестирам срещу погазването на правата ми като офицер и изписването на ника ми с малка буква!!! :evil: :twisted: Но това е , срещу това се борим господа и дами! :tup:
                        Проблемът на форума :damnyou:

                        "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
                        Паисий Хилендарски

                        Comment


                          .
                          Last edited by ; 21-03-2006, 17:11.

                          Comment


                            Avatarx написа
                            Отказвам да говоря с представители на управляващите, които не схващат трагизма и символизма на ситуацията. Срам и позор! :o
                            Освен това протестирам срещу погазването на правата ми като офицер и изписването на ника ми с малка буква!!! :evil: :twisted: Но това е , срещу това се борим господа и дами! :tup:
                            Така си е аватаркс като последен мързеливец само насъскваш всички срещу НИВ Фриц и неговите помощници. И чакаш друг да ти свърши мръсната работа. Приличаш ми на шумкар през септември 1944. Но спокойно добре че съм ти вдигнал мерника и ще бъдем заедно докато някои неща не ни разделят.

                            Comment


                              Erich Von Manstein написа
                              Приличаш ми на шумкар през септември 1944.
                              А не, аз тогава престанах да бъда партизанин. Преди това бях във ВМРО, а преди това осигурявах нелегални квартири за комитаджиите....
                              На път си целия да ме разкриеш! Колко века стана се боря - няма и няма оправия! :wall:
                              Аз се оттеглям да си ближа раните, а подривната организация да може спокойно да си гледа работата! :twisted:
                              Проблемът на форума :damnyou:

                              "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
                              Паисий Хилендарски

                              Comment


                                .
                                Last edited by ; 21-03-2006, 17:40.

                                Comment

                                Working...
                                X