Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Вариация на една известна реклама :
    Attached Files
    Dulce et decorum est pro patria mori

    ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
    СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
    НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
    СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

    Comment


      Imperial написа
      To meaningless French Idealism, Liberty, Fraternity and Equality...we answer with German Realism, Infantry, Cavalry and Artillery" -Prince von Bülov, 1870
      von Bülow

      И се обзалагам, че през 18та е бил малко по-малко арогантен :mhehe:
      "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
      Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

      Comment


        най-обикновена визитка




        a на гърба...


        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Братле това е тъжно и даже трагично. Защо го сложи при майтапите?
          (\_/)
          (°_°)
          (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

          Comment


            .
            Last edited by ; 21-03-2006, 07:46.

            Comment


              .
              43. Превъзходството не е въпрос просто на пазени в тайна техники.
              57. Със здрав разум не се постигат велики неща.
              71. Не е мъдър човекът, който критикува времето, в което живее.

              Comment


                valo написа
                Една от предполагаемите причини за пожара била, че се е сблъскала с друга кула - вероятно американска.....
                Аз се изкикотих на сайта , като прочетеш NET на руски става.........
                Иначу звачи много зверски :twisted:

                Списание за жената , направили конкурс. Въпросите били 3 на брой , и първо място спечелил един 17 год. младеж.
                Разгневен , редовен читател се обажда протестирайки в редакцията , според него отговорил на всички въпроси , правилно и не спечелил нищо.
                Главната редакторка , със спокойствие му обяснява-
                Първия въпрос господине беше : Къде жените са най-къдрави. Младежа отговори в африка , а вие отговорихте по друг начин , даже ни го нарисувахте.
                На втория въпрос : от какво се нуждаят жените , младежа отговори : От асоциацията на жените в България , вие отговорихте с друго , даже ни го нарисувахте.
                На третия въпрос: Какво идва на жените задължително веднъж в месеца ?
                Младежа отговори : Списание за жената , вие отговорихте нещо друго , но ви благодаря , че не го нарисувахте.

                Last edited by gstg; 25-06-2005, 18:52. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                Comment





                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Само картата зад него е грешната
                    „Аз, Драгомир, писах.
                    Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                    Модератор на раздел "Военна Авиация"

                    Comment


                      .
                      43. Превъзходството не е въпрос просто на пазени в тайна техники.
                      57. Със здрав разум не се постигат велики неща.
                      71. Не е мъдър човекът, който критикува времето, в което живее.

                      Comment


                        Тоя плакат дето Империал го сложи навярно е майтап? А ако БСП махнат валутния борд нищо чудно първите две да се изпълнят .
                        По моя преценка съм обективен.

                        Comment


                          Торквемада написа
                          Типичното мнение на привърженик на "атака" (взето от друг форум) за В. Сидеров:
                          силна ръка му е цаката ако е като сталин няма проблем, или като хитлер, ............
                          Хъм то във всички форуми има една "специална" категория хора, надявам се не си от тях и като цитираш други форуми може би не е лошо да кажеш от кой форум е и кой го е написал, иначе оставам с впечатление че се опитваш да интригантствуваш. Защото форумът от който си го взел е Криле - по точно от общите приказки на Криле. Но очевидно те е страх от нещо и затова не казваш от къде си го прочел
                          may the Force be with you

                          Comment


                            .
                            43. Превъзходството не е въпрос просто на пазени в тайна техники.
                            57. Със здрав разум не се постигат велики неща.
                            71. Не е мъдър човекът, който критикува времето, в което живее.

                            Comment


                              Торквемада написа
                              Точно за да не стават такива неща не съм споменал нито името, нито форума. Защото не това е важно, а мнението на човека. Не искам да създавам вражди. А че е взето отнякъде - все трябваше да кажа нещо, да не излезе, че съм си го измислил
                              Подходил си глупаво, защото много хора четат и пишат и в двата форума и ти вече създаде силно негативно настроение Ето какво вече пише в Криле и ти е ясно необичащите Бойна слава как ще реагират:
                              Този абзац е цитиран в друг форум. Поспрете се малко, щото вече определено ни се подиграват!
                              :twak: :tdown
                              may the Force be with you

                              Comment


                                .
                                43. Превъзходството не е въпрос просто на пазени в тайна техники.
                                57. Със здрав разум не се постигат велики неща.
                                71. Не е мъдър човекът, който критикува времето, в което живее.

                                Comment

                                Working...
                                X