Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    .
    Last edited by ; 21-03-2006, 07:24.

    Comment


      .
      43. Превъзходството не е въпрос просто на пазени в тайна техники.
      57. Със здрав разум не се постигат велики неща.
      71. Не е мъдър човекът, който критикува времето, в което живее.

      Comment


        е не вижте това хахахаххаха
        Blogger is a blog publishing tool from Google for easily sharing your thoughts with the world. Blogger makes it simple to post text, photos and video onto your personal or team blog.

        Comment


          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment




            Аз още не съм стигнала до края на всичките картинки
            "Нима, Създателю,
            съм искал от пръстта човек да ме изваеш,
            мигар аз самият съм те молил
            от мрака да ме извлечеш?"

            Comment


              Първобитните хора тръгват на лов. Гледат - стадо мамути. Всички се уплашили, само един казал:
              - Какво се чудите, скачаме с викове към тях, те се разбягват, отделяме един от стадото и го убиваме.
              Така се появили командирите.
              Скачат, викат, отделят един мамут от стадото, но той се скрива в гората. Стоят и се чудят. Един казва:
              - Какво стоите? Дайте да оградим гората, ще стесняваме все повече кръга и ще го намерим.
              Така се появили началник-щабовете.
              Намират те мамута, обграждат го, но той беснее - всички ги е страх да се приближат. Само един замахва силно, хвърля копието, улучва звяра в окото и го убива.
              Така се появили снайперистите.
              Щастливи, първобитните ловци нарамват мамута и го носят в пещерата. Нарязват го и уморени от лова, лягат да спят. Стават сутринта и какво да видят - месото липсва...
              Така се появили старшините.
              knowledge is power

              Comment


                Двама чукчи утрепали морж и го влачат от морето към селото за опашката. Обаче като го теглят за опашката, бивните му орат в пясъка и, трудно, голям зор... Среща ги руски турист:Абе, вие, чукчите, вярно сте много прости, хванете го за зъбите, та да му се влачи опашката. Послушали го те и - чудо, станало много лесно тегленето. Ей, много умни тия туристи, ще знаеш, - радостно казал единия. А след малко другият рекъл - Абе, умни те, я виж - пак стигнахме до морето...

                Comment


                  Mauser написа
                  Двама чукчи утрепали морж и го влачат от морето към селото за опашката. Обаче като го теглят за опашката, бивните му орат в пясъка и, трудно, голям зор... Среща ги руски турист:Абе, вие, чукчите, вярно сте много прости, хванете го за зъбите, та да му се влачи опашката. Послушали го те и - чудо, станало много лесно тегленето. Ей, много умни тия туристи, ще знаеш, - радостно казал единия. А след малко другият рекъл - Абе, умни те, я виж - пак стигнахме до морето...
                  :nworthy: :nworthy: :nworthy:
                  Ако ти кажа че това съм го гледал на живо няма да повярваш !
                  Идентичен случай със един от село Кошарево

                  Comment


                    Малко класика. И да ги има, са доста назад и се надявам да сте ги забравили.

                    В танково поделение очакват да дойде на инспекция генерал и срочно боядисват танковете. Пристига генерала и в последния момент един войниците вижда, че дулото на един от танковете е останало небоядисано. За до го скрие, сложил на него една кофа. Генерала започва проверката и стига до танка с кофата.
                    - Какво е това? - пита строго генерала.
                    - Фотонен отражател - уверено отговаря войникът.
                    - Виждам че е фотонен отражател - крещи генералът - питам защо не е боядисан.


                    Ротния към старшината:
                    - На редник Иванов дядо му е починал. Намери начин тактично да му го съобщиш!
                    Старшината строява цялата рота.
                    -Иванов три крачки пред строя.
                    Иванов излиза и старшината продължава.
                    - Баща ти, майка ти, брат ти, баба ти и дядо ти били тръгнали насам на свиждане. По пътя катастрофирали и всички починали.
                    Старшината поглежда разстроения редник, перва го по врата и му казва:
                    - Спокойно бе момче, само дядо ти е умрял.


                    90-годишна баба отива на лекар.
                    - Докторе, нещо ми се гади, боли ме корема...
                    Лекарят прави обстоен поглед и поставя диагноза:
                    - Бабо, бременна си.
                    - Как бе докторе, жена на моите години?
                    Лекарят се замисля и задава уточняващ въпрос?
                    - А къде живееш бе бабо?
                    - Ами до казармата.
                    - Е, то е от изпаренията.

                    Comment

                    Working...
                    X