Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Как известно ( тем кому интересно) Латвия несколько дней назад, окрыленная визитом Буша предъявила иск России (тоесть и мне тоже) на 100 миллиардов долларов (я им теперь примерно 2200 баксов должен , так как один работаю в семье), ну и плюсь наши слезные извенения ( правда я не знаю за что я должен перед ними извинятся),
    остальное помелочи- Русских там у этих фашистов забрать , очень уважать их как независимую страну...
    По этому поводу есть уже небольшой анекдот
    Отношения между Россией и Латвией наконец-то сдвинулись с м¸ртвой точки, — пишет газета «Прибалтас правдас». Как известно, Латвия требовала от России признания факта оккупации и 100 миллиардов долларов наличными. В результате длительных переговоров через мегафон удалось существенно снизить уровень требований. Теперь Латвия согласна на миллион долларов и вертол¸т, а взамен она отпустит живыми всех русских.
    P.S.Попрошу Матросова и Николая оставить мой пост без внимания, их Русофобские настроения мне известны, и меня они вс¸ равно не вылечат.
    Это всего-лишь шутка, их яд не нужен.
    Last edited by виталий; 18-05-2005, 10:00.
    "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

    Comment


      виталий написа
      В результате длительных переговоров через мегафон
      :tup:


      Виталий, извини но я должен опубликовать вот ети: Новости 15% РОССИЯН БОЯТСЯ УГРОЗЫ ИЗ КОСМОСА, УТВЕРЖДАЮТ СОЦИОЛОГИ
      В конце апреля ВЦИОМ опросил 1600 человек в 100 населенных пунктах России с целью выяснить,
      какие угрозы представляются гражданам наиболее опасными для страны. Больше всего граждане боятся
      голода, терроризма, экологической катастрофы и вымирания населения.



      Всъщност кой знае, при нас процента може и по-висок да е!
      Проблемът на форума :damnyou:

      "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
      Паисий Хилендарски

      Comment


        виталий написа
        Как известно ( тем кому интересно) Латвия несколько дней назад, окрыленная визитом Буша предъявила иск России (тоесть и мне тоже) на 100 миллиардов долларов (я им теперь примерно 2200 баксов должен , так как один работаю в семье), ну и плюсь наши слезные извенения ( правда я не знаю за что я должен перед ними извинятся),
        А, това съм го пропуснал. Айде за извинението ясно защо, ама ако може да ни дадат формулата, по която са изчислили тея 100млрд. дол., че и ние да кажем на Турция колко ни дължи.
        По моя преценка съм обективен.

        Comment


          Формула очень проста - Как у Гебельса - чем больше ложь, тем больше шансов, что в не¸ поверят. Добрейшей души Латвийцы, могли бы и 300 миллиардов предьявить или 400
          На самом деле, в некоторых провакатарах, (как некоторые участники форума) есть для определенных кругов толк. Достаточно им сформировать мнение что Россия в ч¸м то виновата а все остальные только жертвы е¸ зверств, как сразу появляются материальные притензии к ней, и я например как гражданин этой страны просто буду вынужден или воевать с такими как М...v и Н...й или пожизненно их кормить, причем хорошо кормить...
          А по поводу страхов - так процентов 40 точно боятся импотенции .
          "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

          Comment


            виталий написа
            Формула очень проста - Как у Гебельса - чем больше ложь, тем больше шансов, что в не¸ поверят. Добрейшей души Латвийцы, могли бы и 300 миллиардов предьявить или 400
            На самом деле, в некоторых провакатарах, (как некоторые участники форума) есть для определенных кругов толк. Достаточно им сформировать мнение что Россия в ч¸м то виновата а все остальные только жертвы е¸ зверств, как сразу появляются материальные притензии к ней, и я например как гражданин этой страны просто буду вынужден или воевать с такими как М...v и Н...й или пожизненно их кормить, причем хорошо кормить...
            А по поводу страхов - так процентов 40 точно боятся импотенции .
            А почему только 40 ??? (об импотенции) Вот интересно, я думал что, ну скажем не 100, но где-то рядом.
            И разве я сказал что Россия о всем виновата?
            Проблемът на форума :damnyou:

            "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
            Паисий Хилендарски

            Comment


              Attached Files
              "Нима, Създателю,
              съм искал от пръстта човек да ме изваеш,
              мигар аз самият съм те молил
              от мрака да ме извлечеш?"

              Comment


                Винаги си подозирал, че Михаел Шумахер всъшност е извън земен. Светът
                е пълен с хора, готови да ти повярват.Ето няколко
                безплатни идеи как да си направиш сам собствена теория на конспирацията, от
                която да спечелиш много пари, да се прочуеш и Нели с бенката от съседния
                вход най-сетне да осъзнае, че съществуваш

                МИСЛИ НА ЕДРО
                В оръжейната на младия конспирационен теоретик има две незаменими и могъщи
                оръжия: мъглявостта и размера. Колкото по-неясна и двусмислена е теорията
                ти, толкова по-малко усилия ще ти коства да я докажеш. Колкото по-грамадни
                лъжи ръсиш, толкова по-трудно е да бъдат опровергани. Един от шампионите в
                областта е американската теория за "черните хеликоптери": брилянтно проста
                идея, която работи единствено с увереността на хиляди обикновени американци,
                че постоянно ги преследват черни хеликоптери. Разбира се, правителството
                твърди, че няма такова нещо.

                ОСНОВИ КЛАН
                Колкото по-екзотична е теорията ти, толкова по-голяма вероятност има всички
                да те осмеят като параноиден откачалник - затова още в самото начало трябва
                да си намериш верни поддържници, които да те следват докрай. Естествено,
                всички "неверници" веднага ще ти послужат за основни врагове в
                конспирацията, така че е много важно да намериш правителствен орган, който
                да отрече официално твърденията ти. Ако успееш да се снабдиш с изявление от
                пресцентъра на президента, в което се твърди, че той си е жив и здрав,
                просто трябва да го ксерокопираш в няколкостотин екземпляра и да ги раздадеш
                на минувачите по Витошка, като клатиш глава и си мърмориш: "Да бе, а аз съм
                Ал Пачино".

                ПУБЛИКУВАЙ
                Трябва да качиш теорията си на всички сайтове, които специализират в подобни
                брътвежи. Сигурно вече се досещаш, че са хиляди. Алтернативата е да
                публикуваш книга с ясно и подробно заглавие (примерно Всичко, което знаем, е
                това, което те искат да знаем), да я натъпчеш с всеизвестни теории
                (извънземният произход на пирамидите в Гиза, атентатите срещу Папата) и
                незабелязано да вмъкнеш собственото си уродливо отроче най-отзад.

                ОТРИЧАЙ
                Веднага щом си убедил повече от 20 души в теорията си, престани да говориш
                за нея. Нещо повече - започни да отричаш, че изобщо някога си твърдял
                подобни неща. Ако те притиснат, най-добрата идея е да побегнеш с писъци
                "Хванаха ме! Копелетата ме хванаха!"

                БЪДИ ИДИОТ
                Станчо имал тежка мания за преследване и докторите на Четвърти километър
                видели бая зор, докато успеят да го подобрят - чак на шестата година,
                впрочем. Дошли веднъж едни студенти-идиоти, послушали лекцията за манията за
                преследване, погледали яркия излекуван пример Станчо, а на излизане единият
                се приближил до него и прошепнал зловещо: "Станчо, ние те наблюдаваме".
                Станчо, разбира се, веднага изкукуригал отново, шест години лекарски труд в
                канала и т.н. Защо ти разказвам тази гениална история? Защото не би бил
                никакъв конспирационен теоретик, ако сам не вярваш в теорията си. Т.е. бъди
                като Станчо - напълно сигурен, че Те те наблюдават.

                СЛУЧАЕН ГЕНЕРАТОР
                ЗА ТЕОРИИ НА КОНСПИРАЦИЯТА

                Нещо ми подсказва, че щом си стигнал дотук, имаш нужда от помощ - както
                психиатрична, така и конспирационно-теоретична. Ето защо, ако не можеш да
                измислиш сам достатъчно фамозна теория на конспирацията, използвай следния
                Случаен Генератор на егоист, в който случайните комбинации между отделните
                елементи пораждат зловещи, заплетени истории за заговори и предателства.
                Успех.

                ЗА ДА РАЗБЕРЕШ
                света днес
                причините за глобалната рецесия
                историята на човечеството
                защо компютърът ти не работи
                какви бикини носи момичето от третия етаж

                ТРЯБВА ДА ОСЪЗНАЕШ, ЧЕ ВСИЧКО СЕ КОНТРОЛИРА ОТ
                - група
                - шайка
                - тайфа
                - таен кръг
                - съюз
                - орден
                - банда
                - сборище

                ОТ
                - илюминати
                - евреи
                - банкери
                - педерасти
                - еврейски банкери
                - банкерски педерасти
                - педерастки евреи
                - фенове-ултраси на Седморката на Блейк

                С ПОМОЩТА НА
                - очилатите интелектуалци
                - хомосексуалистите
                - хомосексуалните очилати интелектуалци
                - френолозите
                - застаряващите университетски преподаватели
                - Джордж дабълю Буш
                - тамплиерите, мама им дееба неприятна
                - феновете на Стар Трек

                ТАЗИ КОНСПИРАЦИЯ Е ЗАПОЧНАЛА ОЩЕ
                - в дълбоката древност когато мъжете бяха истински мъже и овцете бяха нервни
                - преди две седмици
                - на 24 март 1452, 16:38 ч., Любек, Северна Германия
                - много отдавна

                КОНСПИРАТОРИТЕ СА ОТГОВОРНИ ЗА МНОЖЕСТВО ВАЖНИ ИСТОРИЧЕСКИ СЪБИТИЯ,
                ВКЛЮЧИТЕЛНО
                - Френската революция
                - Октомврийската революция
                - поледицата
                - Сексуалната революция
                - Сексуалната еволюция
                - Електронната революция
                - хемороидите на Артюр Рембо
                - заснемането на петия епизод от Дунав мост

                ДНЕС ЧЛЕНОВЕТЕ НА КОНСПИРАЦИЯТА СА НАВСЯКЪДЕ. МОЖЕШ ДА ГИ РАЗПОЗНАЕШ ПО
                - тайното ръкостискане
                - явното ръкостискане
                - татуировката с лика на дървосекача Пол Бъниън на задната лява буза
                - това, че постоянно гледат Дискавъри Чанъл
                - черните фанелки с надпис "И аз съм от Конспирацията"
                - това, че пикаят със свалена седалка на тоалетната чиния

                КРАЙНАТА ИМ ЦЕЛ Е
                - избиването
                - кастрирането
                - осакатяването
                - измъчването
                - обръсването на главите

                НА
                - всички честни християни
                - всички честни патриоти
                - семейството ти
                - Костенурките нинджа
                - група П.И.Ф.

                И ДА ЗАТВОРЯТ ПРОТИВНИЦИТЕ СИ
                - в тайни концентрационни лагери
                - на борда на неидентифицирани летящи обекти
                - в една стая с Нина Николина
                - в Бермудския триъгълник
                - в нова кооперация в Овча Купел 2

                ЗА ДА ПРЕДОТВРАТИМ ТОВА, ТРЯБВА ДА
                - купуваме много оръжия
                - купуваме много трайна храна
                - купуваме много бензин
                - изключим компютъра
                - прослушаме "Bela Lugosi Is Dead" на Баухаус наобратно
                - хакваме правителствения сайт всеки ден до победата
                - следим предаванията на радио Алма Матер за подпрагови сигнали

                ТЪЙ КАТО МЕДИИТЕ СА КОНТРОЛИРАНИ ОТ
                - левите
                - десните
                - едрия капитал
                - комунистите
                - новинарската клика

                ТРЯБВА ДА ЧЕРПИМ ИНФОРМАЦИЯ ЕДИНСТВЕНО ОТ
                - вестник Строго секретно
                - сутрешния блок на Канал 1, но само до седем и десет
                - латино-предаването на Анхел Лопес във вторник вечер
                - сигналите, които получаваме от Космоса

                Готов пример:
                ЗА ДА РАЗБЕРЕШ света днес, ТРЯБВА ДА ОСЪЗНАЕШ, ЧЕ ВСИЧКО СЕ КОНТРОЛИРА ОТ таен кръг ОТ еврейски банкери С ПОМОЩТА НА Джордж дабълю Буш. ТАЗИ КОНСПИРАЦИЯ Е ЗАПОЧНАЛА ОЩЕ на 24 март 1452, 16:38 ч., Любек, Северна Германия.
                КОНСПИРАТОРИТЕ СА ОТГОВОРНИ ЗА МНОЖЕСТВО ВАЖНИ ИСТОРИЧЕСКИ СЪБИТИЯ, ВКЛЮЧИТЕЛНО Октомврийската революция. ДНЕС ЧЛЕНОВЕТЕ НА КОНСПИРАЦИЯТА СА НАВСЯКЪДЕ. МОЖЕШ ДА ГИ РАЗПОЗНАЕШ ПО тайното ръкостискане. КРАЙНАТА ИМ ЦЕЛ Е избиването НА всички честни патриоти И ДА ЗАТВОРЯТ ПРОТИВНИЦИТЕ СИ в тайни концентрационни лагери. ЗА ДА ПРЕДОТВРАТИМ ТОВА, ТРЯБВА ДА купуваме много оръжия. ТЪЙ КАТО МЕДИИТЕ СА КОНТРОЛИРАНИ ОТ комунистите ТРЯБВА ДА ЧЕРПИМ ИНФОРМАЦИЯ ЕДИНСТВЕНО ОТ вестник Строго секретно.
                "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                Comment


                  А, стига бе.......Сама ли го написа това????
                  Не мога да повярвам. Факти, комбинирани с ирония и сърказъм...Автора - това е преродения Гьобелс...

                  Comment


                    valo написа
                    А, стига бе.......Сама ли го написа това????
                    Не мога да повярвам. Факти, комбинирани с ирония и сърказъм...Автора - това е преродения Гьобелс...
                    Не, не е мое.

                    Но ето ти нещо, което е мое


                    Кратък опреснителен курс по Древна история или избрани страници от дневника нa една българска естрадна певица

                    Ако резултатите ви и от двата теста са по-слаби и от топ модел на диета, то един опреснителен курс по Антична история ви е необходим като на американски президент победа в предстоящи избори.
                    Предлагаме на вашето внимание извадки от първите 3 тома на "Дневника на Лили Иванова", като с това ви напомняме, че последният /засега/ 48 том е вече на книжния пазар благодарение на издателска къща "Докога бе, Лили" или на адрес www.lili-ivanova.кога-net


                    Преди 5 500 години - детските спомени

                    Египтяните са странен народ ! Балсамират своите мъртъвци като за целта им изваждат всички органи. В това число и нещо сиво, с множество гънки, което вадят през носа ! Попитах великия балсаматор дали няма да ме боли, когато след като умра ме мумират, а той ми каза, да не се притеснявам - при мен няма да се наложи да се вади нещо, от което природата ме е лишила. Това наистина ме успокоява.
                    За сметка на това пък, пирамидите са много готини. Не само, че имат добра акустика, но и са с много коридори, вероятно за да объркват феновете. Или учените. Който дойде по-напред.
                    А и реката им е обърната наопъки ! Вместо да тече от горе на долу, тя тече от долу на горе ! Освен това е и пълна с хипопотами и хипотенузи, като това последното още не ми е ясно - но ми казаха, че като дойде Архимед, ще разбера. В очакване на Архимед си тананикам нещичко, седнала на брега на Червено море. Пред мен група хора също се възползва от хубавото време. Въздуха е толкова чист, че вдишвам с пълни дробове. Получи се само малка засечка при издишването - струята въздух изхвърли хорицата чак на другия бряг, направо през морето, като го раздели на две. Издърпаха ми ушите и ми казаха да внимавам малко повече, защото така с две вдишвания и три издишвания има опасност Египет да се обезлюди.


                    Преди 3 200 години - ранно юношество

                    На гости при роднини в Троя съм. Като разбраха, че съм тук, от всички посоки се застича народ, за да ме види. От 10 години все пред стените висят, но аз се правя на недостъпна - времето е мое ! Най-настоятелни са Ахил, но на него петата му е слаба, и Агамемнон, който е брат на Менелай, но не знам дали обратното също е вярно ! Ще трябва да ги питам. Одисей пък много ме разсмива, но все за жена си говори и е такова дърво, че освен да се маскира като дървен кон друго не знае. Ха, сякаш това ще му помогне да влезе в Троя !
                    Въобще, тук започва да става скучно. Освен да се бият за мене, друго не правят. Но понеже Ленчето е много ревнива, я лъжем, че е за нея. Горкичката, толкова е грозна в сравнение с мен, че я съжалявам и я оставям да си вярва сама - все пак е от жените, които бързо се забравят и за които никой, освен да е сляп, не би написал и ред, камо ли цяла поема...

                    Днес отплуваме с братовчеда Еньо - Троя изгоря ! Не успях дори да си допия лимонадата, но нищо. Един ден ще се върна за да видя дали счупената чаша още блести. Вината за това все пак не е само моя, кой да ми каже, 4е не трябва да вярвам на Данайците, особено ако носят дарове? Подариха ми трева и ми казаха да запаля. Забравиха само да уто4нят, 4е не говорят за тази пред двореца !
                    Братов4еда Еньо ме остави в Делфи. Каза, че го бавя много, а той трябвало да бърза, понеже Рим няма да се построи за един ден. Възползвах се от възможността да попитам тукашната врачка за бъдещето. Тя, вместо да ми отговори, започна да ми пее за детелини...Какви ветрове я гонят тази, така и не разбрах. Но това ми даде идея - започвам официално певческа кариера. В следствие на което в речника на местните официално се появи думата "АГОНИЯ".
                    "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                    Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                    Comment


                      До тук - много добре.. А кога ще публикуваш продължението за сътрудничеството с Тошьо Картуньо и другите антични звезди??? :tup:
                      :sm186: А защо линка не се отваря???
                      Last edited by ; 20-05-2005, 20:31.

                      Comment


                        Значи, действието се развива в едно от частните радиа в Перник. Върви някаква радио-игра, в която слушател трябва да предложи най-оригиналната употреба на дума, която я няма в речника (големия Български тълковен, един такъв тъмнокафяв, ако се сещате). Наградата е екскурзия до Слънчев Бряг.

                        Предаването върви доста скучно до един момент, в които се обажда някакъв байно:

                        - Алоо, радиото ли е?

                        - Да радиото е - отговаря радиоводещия - коя дума ще предложите?

                        - Ами думата е Тиго. Т-И-Г-О.

                        - Тиго? Момент така - чува се прелистване на голям тълковен речник - тиго, тиго... Няма такава дума! И сега, за голямата награда - екскурзия до Слънчев Бряг - какво изречение ще предложите с тази дума?

                        - Ми… Тиго навра у газо!

                        Радиоводещия прекъсва линията, и след 5 секунди гробна тишина пуска музика. Предаването продължава да върви, обаждат се разни лелки със тъпи предложения, обажда се един дядо да каже, че оня, предния байно, е комунист, но общо взето - скука. И три минути преди края на предаването се обажда друг байно.

                        - Алооо?

                        - Добър ден, приятно ми е да ви чуя - веднага реагира водещия - коя дума ще предложите за участие в играта?

                        - Ми… Пасъм. П-А-С-Ъ-М.

                        - Момент така - прелистване на тъмнокафяв речник - не, няма я! За екскурзия до Слънчев Бряг, какво изречение ще предложите?

                        - Ми… Пасъм аз бе, тиго навра у газо!

                        Comment


                          Днеска включих Канал 1 за мача Левски-ЦСКА и след това ми попаднаха предизборните реклами.....
                          Божееееееееееее.... Толкова не съм се смял от години
                          За малко да падна от бюрото ми... Кеф! Оправиха ми настроението за идната седмица
                          Гледайте и вие тази агитация. Страхотна е! Става за шоуто Най-смотаните и глупави политици на планетата
                          Отивам да се кикотя под бюрото...
                          „Аз, Драгомир, писах.
                          Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                          Модератор на раздел "Военна Авиация"

                          Comment


                            аз скоро ще пусна корицата на форумното списание на криле да се по хилите просто такава лудост няма

                            Comment




                              :rock:
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                .
                                Last edited by ; 21-03-2006, 17:18.

                                Comment

                                Working...
                                X