Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Какво става с леопарда във новия втори тест? Има ли промени?

    Comment


      В момента играя предимно GW Tiger и направих няколко доста добри но странни за мен неща.
      На снимката долу е новият ми рекорд за демидж с един удар - 1915 с обикновен HE на Т110Е5 без да го паля или да му удрям боекомплекта.Изненадващо за мен е, че го ударих в предната полусфера, някъде около предната дясна ролка.

      Вчера пък набих на М103 1850dmg при това той беше фронтално спрямо мен и снаряда удари в челната му броня

      Даже на френските тенекии странично не съм набивал такъв демидж.

      Златни снаряди почти не ползвам с това оръдие, но ми се струва, че с тях нещата биха отишли над 2к dmg, което си е доста.
      Attached Files
      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

      Comment


        Някой ще може ли да ми даде съвети за Ягдпанцера,защото ме мачкат кораво.

        Comment


          kamos написа Виж мнение
          Някой ще може ли да ми даде съвети за Ягдпанцера,защото ме мачкат кораво.
          Избиваш всичко,което светне червено по картата.Да видим тогава как ще те мачкат.

          Умения на екипажа - Шесто чувство,камуфлаж,братя по оръжие на всички - задължителни.Ако си стигнал до 3-то умение ще прокоментираме индивидуални.

          Модули - камуфлажна мрежа,вентилация,дотиквач.

          Със 88/L71 пробива всичко,дори и 10-ки.Презарежда доволно бързо в горната конфигурация и вкарва прилична алфа.

          Като танк на месеца,прави прилични пари.

          Носи 5 златни в боекомплекта,ако те натисне някой британски дестроер или СТ-1.Всичко друго се пробива нормално.

          Comment


            Мисля че пита за Jagdpanzer IV
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              bigbeer написа Виж мнение

              Умения на екипажа - Шесто чувство,камуфлаж,братя по оръжие на всички - задължителни.Ако си стигнал до 3-то умение ще прокоментираме индивидуални.
              Не е тука темата, но мога ли да те помоля за един скрин на екипаж със "братя по оръжие" искам да видя какво увеличава. Че аз съм от тези които не са прочели че трябва да е на всички и съм взимал само на по 1 член

              Comment


                Lyutskanov написа Виж мнение
                Не е тука темата, но мога ли да те помоля за един скрин на екипаж със "братя по оръжие" искам да видя какво увеличава. Че аз съм от тези които не са прочели че трябва да е на всички и съм взимал само на по 1 член
                Увеличава всичко. Презареждане,прицелване,динамика,развъртане.Всичко ,което се сетиш.И действително работи САМО ако всички от екипажа го имат на 100%.

                Comment


                  Ultramarine написа Виж мнение
                  Мисля че пита за Jagdpanzer IV

                  Подхода е идентичен с този на Ягдпантерата.Машинката е ниска,разлята,скорострелна и точна.Какво му трябва повече на човек да си снайпи ?

                  Comment


                    bigbeer написа Виж мнение
                    .Какво му трябва повече на човек да си снайпи ?
                    Бусола му трябва.къде по-полезна е за това в сравнение с дотиквача. и то ако ще снайпи, машинат си има всичко за да се вре и в предна линия...аз докато минавах първият Шърман много я мразих, няма прбиване челно...даже май заради нея и Херцера почнах да развивам германските ТД-та....че много ме дразнеха като ги срещна....тогава още нямаше златеникави снаряди.

                    Comment


                      Ягпанзер 4 за мен е откровено слаба машина. Бронята е слаба (дори челната), а оръдието има недостатъчна бронепробиваемост, за да пуцаш от майната си.

                      Comment


                        Mitko написа Виж мнение
                        Ягпанзер 4 за мен е откровено слаба машина. Бронята е слаба (дори челната), а оръдието има недостатъчна бронепробиваемост, за да пуцаш от майната си.
                        Точно така мисля и аз. Това е причината да го нямам в гаража, въпреки, че немските ТД са ми слабост.
                        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                        Comment


                          Сбогом 88мм за ВК3601 здравей "Конусче" ей сега си взех ВК-то на промоция и му сложих 100% екипаж без умения още коничното оръдие и подобрените вериги без нищо друго изиграх 1 битка в която спечелих 22к и си казах "Е тва вече е среден" куполите имат еднаква броня но първия се върти значително по бързо и е с 1 тон по лек което в комбинация с конусчето и прекрасният,750 конски сили,двигател дават на танка добър потенциал за фланкване въпреки ниската максимална скорост,с точното оръдие пробиващо добре и вече за прилична алфа тоя танк е и опасност отдалеч бронебойните влизат от 300 метра челно на Ягпантер и М4А3Е2 като нож в масло а 88мм имаше проблеми с тия танкове.
                          И това както казвам е без нищо освен 100% екипаж и вериги никакво оборудване и стокови двигател и радио,щом така е такъв демон като го тунинговам ще мачка наред.

                          PS: Даже ми се вижда и по красив с тая конфигурация

                          Comment


                            Той ВК3601, действително мачка всичко в Т6, че и в Т7 съвсем не се чувства зле, при това никога не съм му слагал премиумни снаряди, нямам нужда от тях. Играя го с 88мм.

                            Comment


                              Подробно за Индиеца:
                              Indien Panzer. Как вы уже догадались, речь пойдет о немецком среднем танке Indien Panzer. Для начала немного истории. После обретения независимости...
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                В началото изобщо не харесах Хетцер, но като навъртях 30-тина битки съм с коренно противоположно мнение. Това е страхотна машинка и явно доста дълго ще остане в гаража ми.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X