Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Велико!

    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Уникални са
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        Я какви интересни неща забелязах.
        - първо Enhanced Gun Laying Drive вече намаляа времето за прицелване с 9%, вместо 105 както беше преди
        -бонусът към далечината на гледане който се получава от Binocular Telescope и от Coated Optics вече не се събира, а двете неща си действат независимо...преди се събираха
        освен това съм почти сигурен (но не ан 100%) че Spall Liner даваше 25 % бонус а не 15% както е сега.

        Comment


          Gaden Gogi написа Виж мнение
          Я какви интересни неща забелязах.
          - първо Enhanced Gun Laying Drive вече намаляа времето за прицелване с 9%, вместо 105 както беше преди
          -бонусът към далечината на гледане който се получава от Binocular Telescope и от Coated Optics вече не се събира, а двете неща си действат независимо...преди се събираха
          освен това съм почти сигурен (но не ан 100%) че Spall Liner даваше 25 % бонус а не 15% както е сега.
          Това за Binocular Telescope и Coated Optics е от поне два-три пач-а насам, не се stack-ват бонусите.
          Останалото... тъпо, ако е истина. Не се сещам да са обявявали подобни неща в patch notes напоследък.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            Gaden Gogi написа Виж мнение
            Я какви интересни неща забелязах.
            освен това съм почти сигурен (но не ан 100%) че Spall Liner даваше 25 % бонус а не 15% както е сега.
            Винаги е бил 15%.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              feersum написа Виж мнение
              Това за Binocular Telescope и Coated Optics е от поне два-три пач-а насам,.
              Е аз като четох за гейм механиката се събираха бонусит еи затова си бях накичил на снайперските машини и двата вида....

              Comment


                Какво ще стане, ако артилерия изстреля снаряд право нагоре:
                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


                В клипчето има изобщо интересни експерименти
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  Искам да ви кажа, че снощи играх във взвод с двама българи от българският клан в руския сървар, като удоволствието бе супер голямо. За мое съжаление тъйкато зада купя пантера 2 изпразних хангара , а последствие не ми допадна този котарак отново пременах през продажба, а от там се върнах към моята любима пантера 1- ел котарачо. останалите ми танкове са 2 - ро ниво ... та сега имам 750 000 кредита и съм решил да си върна бързо старите зверчета .

                  Comment


                    Някой има ли идея защо вече не мога да се оплача от съотборници? Че някакъв нацист нещо ми се пенеше, аз не го прочетох, пиша му питанка, пък той на нацистки нещо ми се пени, аз му пиша "пиши ми на нормалне език, не на нациски" той пак нещо и с епени на нацистки и после на нормален език ми се обяснява че нацисткият бил нормален, не като нормалният...засилвам си се аз да го доложа...и не ми е активно

                    Comment


                      Ми не знам защо не ти е активно. Мен снощи един дебил ме избута умишлено под огъня на врага, умрях, ама си го изклюкарих и накиснах моментално
                      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                      Comment


                        Gaden Gogi написа Виж мнение
                        Някой има ли идея защо вече не мога да се оплача от съотборници? Че някакъв нацист нещо ми се пенеше, аз не го прочетох, пиша му питанка, пък той на нацистки нещо ми се пени, аз му пиша "пиши ми на нормалне език, не на нациски" той пак нещо и с епени на нацистки и после на нормален език ми се обяснява че нацисткият бил нормален, не като нормалният...засилвам си се аз да го доложа...и не ми е активно
                        Може да си доложил прекалено много хора вече
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          M4 / 105mm HEAT е супер ОП в момента, ужасно забавно.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Някой друг дропна ли го?
                            Не мога да им отворя сайтовете или да се закача към играта.
                            War, war never changes..

                            Comment


                              Да и аз не мога да вляза.
                              Някой има ли впечатления от Т-150, защото аз мисля да си го взема.

                              Comment


                                И аз не мога да вляза. Стигам до проверка на лаунчъра за обновления и до там.
                                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                                Comment

                                Working...
                                X