Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Пуснах пак XVM, депресия пълна...
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Imperial написа Виж мнение
      Пуснах пак XVM, депресия пълна...
      АКО това е оная програмка, дето показва кой колко е добър и предвижда процента шанс - никога не съм я ползвал, нямам и намерение Ще ми влияе. Я си представи, че видя поляк с добри показатели - ще бъде люта рана за ценностната ми система
      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

      Comment


        Цитатът в подписа ти откъде е? Със сигурност не е от автобиографията му.
        Last edited by Imperial; 10-12-2012, 00:18.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Imperial написа Виж мнение
          Цитатът в подписа ти откъде е? Със сигурност не е от автобиографията му.
          Цитатът в подписа ми е от тук:


          И по-точно, този абзац:

          " След войната

          По-късно след войната е пленен от американските войски (през май 1945 г.). Изпратен е в Нюрнберг, но е призован пред трибунала само като свидетел. Съветската страна иска да му предяви обвинение за военни престъпления, но съюзниците не се съгласяват. През 1946 г. Гудериан е изпратен в затвор– Алендорф, а по-късно в Нойщат. През 1948 г. е освободен.

          През следващите години той публикува мемоарите си „Спомени на войника“ (на немски: Erinnerungen eines Soldaten), издавани в България под името „Внимание, танкове“, където, между другото, признава: „При разработването на принципите на танковата война съм се учил на тактика от действията на конницата на ген.Иван Колев в Добруджа ” Умира на 14 май 1954 г. в Западна Германия "

          P.S. Ако източникът е несигурен и фразата не отговаря на истината, веднага ще я махна от подписа си! Искам всичко де е възможно най-близко до истината!
          Last edited by BacillusBulgaricus; 10-12-2012, 12:00.
          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

          Comment


            Откъде да изкарам набързо 20 милиона кредита? Или 30, все тая.
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              Два тиер 8 премиум танка + премиум акаунт+ самостоятелна игра без взводове. 300-500 000 на час. Идва към 40-50 часа игра минимум. Май не е много бързо кат се замисля, но за по-бърз начин не се сещам. До колкото чувам от притежатели, ако въпросните премиум танкове за лове и супер пършинг, или тип 59, времето може да се раздели на половина. А 20-30 часа вече не са кой-знае колко.

              Comment


                59 и Lowe си имам От опит - за 15-20 добри игри вадят чисти милион кредита.
                Въпросът ми беше леко шега... имам една купчина отключени машини и искам да си ги накупя
                Т-54, Т20, AMX1390, Тигър Р, Су-152, Ис-8, скоро и първият Центурион... криза, криза
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                  Цитатът в подписа ми е от тук:


                  И по-точно, този абзац:

                  " След войната

                  По-късно след войната е пленен от американските войски (през май 1945 г.). Изпратен е в Нюрнберг, но е призован пред трибунала само като свидетел. Съветската страна иска да му предяви обвинение за военни престъпления, но съюзниците не се съгласяват. През 1946 г. Гудериан е изпратен в затвор– Алендорф, а по-късно в Нойщат. През 1948 г. е освободен.

                  През следващите години той публикува мемоарите си „Спомени на войника“ (на немски: Erinnerungen eines Soldaten), издавани в България под името „Внимание, танкове“, където, между другото, признава: „При разработването на принципите на танковата война съм се учил на тактика от действията на конницата на ген.Иван Колев в Добруджа ” Умира на 14 май 1954 г. в Западна Германия "

                  P.S. Ако източникът е несигурен и фразата не отговаря на истината, веднага ще я махна от подписа си! Искам всичко де е възможно най-близко до истината!
                  Ами, виждаш ли някъде препратка към точната страница в книгата, където го пише това? Това трябва да ти каже достатъчно ясно колко е вярно.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Лек офтопик.
                    "Внимание, танкове" съм го чел на английски и вътре нямаше нищо такова.
                    По-късно, когато излезе това за ген. Колев пак прегледах книгата и пак не открих такъв пасаж. Един приятел я има на български и го помолих да потърси и в това издание, пак нищо.
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      Индикация за плачевното състояние на популярната БГ история в момента - някой драсва някаква добре звучаща фантасмагория във Вики и след това се избиват да го цитират всякакви патриотични статии.

                      Като бях студент в колежа първото нещо, което ми набиха в главата, беше да си цитирам източниците.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        feersum написа Виж мнение
                        Откъде да изкарам набързо 20 милиона кредита? Или 30, все тая.
                        от дебитната карта при обменен курс 1/400 ти трябват само 50-75К злато...ама ако побързаш може да хванеш авантата днеска, този уйкенд има 20% намаление.

                        Comment


                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          от дебитната карта при обменен курс 1/400 ти трябват само 50-75К злато...ама ако побързаш може да хванеш авантата днеска, този уйкенд има 20% намаление.
                          И при цена от 20 евро за 5500 злато... евтиния, що ли се оплаквам
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            Imperial написа Виж мнение
                            Индикация за плачевното състояние на популярната БГ история в момента - някой драсва някаква добре звучаща фантасмагория във Вики и след това се избиват да го цитират всякакви патриотични статии.

                            Като бях студент в колежа първото нещо, което ми набиха в главата, беше да си цитирам източниците.
                            ОК, махам го.

                            P.S. Думата "Мошеник" се пише с едно "Н", ако е употребена и се има предвид значението и според Българският тълковен речник - "мн. мошеници, м. Лице, което лъже, мами, за да извлича лична изгода; измамник.
                            • прил. мошенически, мошеническа, мошеническо, мн. мошенически."
                            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                            Comment


                              feersum написа Виж мнение
                              И при цена от 20 евро за 5500 злато... евтиния, що ли се оплаквам
                              30K за 100 европейски пари, значи 200-300 пари те оправят идеално....може да пробваш и варианта (ако имаш много машини от ниските тиъри) прем. акаунт, и АФК-ействане с малкит емашини докато тисииграеш с някой от хубавите премиуми, многотиквеници го правят това....

                              Comment


                                BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                                ОК, махам го.

                                P.S. Думата "Мошеник" се пише с едно "Н", ако е употребена и се има предвид значението и според Българският тълковен речник - "мн. мошеници, м. Лице, което лъже, мами, за да извлича лична изгода; измамник.
                                • прил. мошенически, мошеническа, мошеническо, мн. мошенически."
                                Знам как се пише думата. А ти не знаеш откъде точно ми идва титлата.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X