Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Само да допълня по темата, че снощи само Lowe-то, което стреля по моя ELC от около 50 метра беше по-изненадано от мен когато снарядът му рекушира от мизерната ми тенекия.

    Comment


      bigbeer написа Виж мнение
      По добре "рикушет",отколкото - "не пробил".Щото второто хич не звучи реалистично.И определено по-добре отколкото "пробитие" но без дмж!
      Аааа недей така,ако го пробиеш дори без демидж има вероятност да извадиш окото на мерача или да счупиш някой пръст на шофьора

      Comment


        На теория ако го пробиеш и няма щета, би трябвало да му се подобрява вентилацията на танка , а на екипажа да му се повишават всички основни умения с по 1% на дупка

        Comment


          е те някой танкове правят по-големи дупки, може и до 5% да стигне

          Comment


            И тук идва моментът,в който супер късметлийки изстрел вкарва фугаска през направената дупка

            П.П. Урааааа уин рейтингът ми падна вече до 52%.Дано сега по-рядко ми се падат съотборници-идиоти.
            П.П.П. Дръжки... 5 поредни загуби.4 с 2:15 и 1 с 1:15.Всички фрагове обаче бяха мои.
            Last edited by Zerg; 13-09-2012, 23:55.

            Comment


              Zerg написа Виж мнение
              И тук идва моментът,в който супер късметлийки изстрел вкарва фугаска през направената дупка

              П.П. Урааааа уин рейтингът ми падна вече до 52%.Дано сега по-рядко ми се падат съотборници-идиоти.
              П.П.П. Дръжки... 5 поредни загуби.4 с 2:15 и 1 с 1:15.Всички фрагове обаче бяха мои.
              Оф, това е най-гадното... направиш примерно 5 или 6 или даже 7 фрага, повечето от които са си твоя заслуга, а всички останали имат сборно 0...
              Как да не избеснееш?
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                feersum написа Виж мнение
                Оф, това е най-гадното... направиш примерно 5 или 6 или даже 7 фрага, повечето от които са си твоя заслуга, а всички останали имат сборно 0...
                Как да не избеснееш?
                Если ты в первом бою в день убил семерых противников,набил 100500 урона,но твоя команда слилась и победу противники одержали захватом базы и ты не смог взять свои х-5,то не стоит огорчаться!Ты их обязательно возьм¸шь в следующем бою,где тебя сваншотит арта в начале боя)

                Comment


                  feersum написа Виж мнение
                  Оф, това е най-гадното... направиш примерно 5 или 6 или даже 7 фрага, повечето от които са си твоя заслуга, а всички останали имат сборно 0...
                  Как да не избеснееш?
                  Onzi den imah bитка която още в началото я видях че натам отива. Мините, аз с ИС-3, топ танк по един Т10,, нащият беше ИС-7, северна база....набирам се аз към хълма...и гледам нашият топ танк се набира да се скрие зад бараките в базата...пиша му "абе ис-7 кви ги вършиш?" той "гледай си твоята игра"...сам на хълма правих каквото прави (добре се справих) но ме свитнах анакрая...закачих се да го гледам тоя тъпунгер какво прави...след като бяхам еостанали 3 тоя с емръдна...викам си тоя нарочно е чакам да измрем за да се нагръха с фрагомя...да ама не...кична се до една къща и пак заспа....поне го видях че има снаряди, защото стрелна 1-2 пъти...и докато си кампираше лошито почнаха да капвах...и един от тях ей так амежду другото му разцепи задника...тойе изобщо не реагира на това че го фланкират, на това че го анализират...абе явно беше педераст

                  Comment


                    Някой може ли да сподели впечатления от РАМ, осенила ме е идеята да си го купя и да обивам троен дабъл експи с любимият ми екипаж ( М4Е8).
                    Та ме интересува как е за игра, ММ-то обича ли го, и парички какви вади.

                    Comment


                      feersum написа Виж мнение
                      Оф, това е най-гадното... направиш примерно 5 или 6 или даже 7 фрага, повечето от които са си твоя заслуга, а всички останали имат сборно 0...
                      Как да не избеснееш?
                      Мен не ме е яд,че сме загубили.Не ме е яд и за статистиките,все пак те не водят боя на полето.Яд ме е,че съотборниците са такива заспали курви,че не ми осигуряват достатъчно време живот да стрелям колкото да си избия ремонта.Гореспоменатите битки Т9-Т10 траеха смешните 4-5 минути.Като теглих равносметката на края на деня и бях с 75000 сребро назад.Май ще завивам с бризента JTiger и ще пускам JPanther и PzIV,поне докато не събера 10ина милиона.

                      Comment


                        Според мен това че Т9 - Т10 танковете са на 0 или лека загуба го правят с пезумцията че вече си зарибен и ще купиш премиум танк или ще разменяш злато за пари. А как се купува танк Т10 без премиум такъв или с нормален акаунт

                        Comment


                          До сега не съм дал и стотинка за играта, а вече имам Tiger II, открил съм Фердинанда и GW Tiger от високите тиъри.

                          Comment


                            Някой желаещ за платун утре (събота) ?

                            Comment


                              Zerg написа Виж мнение
                              Някой желаещ за платун утре (събота) ?
                              EУ сървъра,с този ник.Потърси ме на тийм спийк адрес bardak.org следобеда.

                              Comment


                                bigbeer написа Виж мнение
                                EУ сървъра,с този ник.Потърси ме на тийм спийк адрес bardak.org следобеда.
                                Благодаря ти за отзоваността,но ми изникнаха много на брой спешни неща.Все едно се бяха наговорили.Чак сега имам време да седна,но днес ще пропусна битките

                                Comment

                                Working...
                                X