Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    e men samo s 46 taka, интересно, днеска не е хич чупливо...и даже не е неточно, редовно помпих лошковци от 450+ метри....но на Енск съм просто звер с него

    Comment


      Gaden Gogi написа Виж мнение
      e men samo s 46 taka, интересно, днеска не е хич чупливо...и даже не е неточно, редовно помпих лошковци от 450+ метри....но на Енск съм просто звер с него
      Убер странно, с този танк ми е най-високата точност от тези дето играя повечко

      Comment


        Кампировка, влиза взвод от три Т-26 и веднага започва да стреля по отбора. Резултатът беше -3:12...
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment




          Интересно!
          В това дърво, което се вижда от горното видео има Тиър 9 среден американски танк Т54Е2. Явно подсказка към бъдещото второ американско средно дърво.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            ООООООООООООООООООООООООООООО Т54, ООООООООООООООООООООООООООООООООООООО
            Това е убер красиво, ние се каним да го правим...страшно красив танк, може би само Т95 среден е по-хубав.
            Иначе много яка битка, два с един М4 френски опаткахме 10 от вразите...просто нямаха шанс....тая гадина ми крадна няколко фрага и той взе топ гъна...ам асъм почти сигурен че аз нагрухах повече експи и пари

            Victory!
            Battle: Mines 19 август 2012 г. 23:39:32 ч.
            Vehicle: IS
            Experience received: 1*492
            Credits received: 71*251
            Battle Achievements: Mastery Badge: "Ace Tanker"

            нормален акаунт, жалко че не ми беше 3х-то ам аняма да лакомеем

            Comment


              Imperial написа Виж мнение
              Мен пък ме пуска само с пълни кретени, последните 10 игри ни мажат без значение какво правя.
              Заради това почти се отказах да играя.Мразя новия ММ,който те пуска в отбор с такива,които имат по 20% уин рейтинг.Каквото и да направиш - губите.Вярваш ли,че днес не успях да запиша победа с никоя машина?

              Comment


                Zerg написа Виж мнение
                Заради това почти се отказах да играя.Мразя новия ММ,който те пуска в отбор с такива,които имат по 20% уин рейтинг.Каквото и да направиш - губите.Вярваш ли,че днес не успях да запиша победа с никоя машина?
                Платуунче с доверен човек ам амоят служител с който си играем бе изгинен от женаси , че искал акомпира...и сега сам...преди малко на магистралата, сигурно по-големи кретени и от вашите ми се паднаха
                гледам че към града отиват само 2, и тръгвам да ги подкрепя (един тиър под топа но с ИС)...Т-50 (единият) скаутва и вижда че практически ЦЕЛИЯТ вражи отбор се е насочил натам..ревем з апомощ, сочим защо (другият там беше един тип) нъц, никаква реакци, при това поне 5 малоумника стоят в базата и кампят...окрепихме се зад един ъгъл, трепнахме 1-2 , другит ени фланкираха, ама ние ги видяхме и ги чакахме...трепнахме май още 2...ама като имаш по 3 на всеки от нас.. сега на мините ми с епаднаха...абе странни хора...так аи не видях на къде тръгнаха...но никой не воли да пази хълма...


                Почти на 100% съм сигурен че са бърникали ММ-то по време на тези рестарти на сървърите апоследък...първо странното съотношение на висове битки, после нещата с които пуска...сега ме пусна с КВ-1 в битка с 6 броя Т7 неща, и само 3 от неговият (демек Т5)...това преди не се е случвало...в другите битки не се набив ана очи чак толкова защото там иди дойди, но КВ в подобно нещо...

                Comment


                  Да, 1500 злато за камуфлаж на танк за трите вида местности. Значи 6000 за 4-те машини с които играя. И какво ако реша да го платя перманентен и в някое следващо обновление добавят някой по-красив, който ми допада-плащам на ново? Не че е голям бонус 5% към прикритието, ама като може да го вземеш...
                  А руското си му е по-красиво и исторически достоверно неангажиращо зелено , ама ще ни принудят да ги нашарим

                  Comment


                    м-да, вече да оцеля 5 пъти поред от 580 м става само с руска машина...горкият тигър дори не разбра от къде му идва

                    Comment


                      Слагането на зимен камуфлаж е безсмислено в момента, защото има само една такава карта, която се пада от дъжд на вятър.
                      Пустинните карти са три, падат се честичко, но обективно и без тях може.
                      А цената на камуфлажите варира според машината. 500 злато е камуфлажа на Тиър 8/9 танк.
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        ИС-3 е относително един от най-добрите танкове в играта.
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          В хангара има няколко тежки танкове.
                          ИС-4, ИС-8, Тигр ...
                          Но само ИС-3 ми дава удоволствие.
                          (два перка у экипажа + орудийный досылатель крупного калибра , усиленные приводы наводки , большой противоосколочный подбой)
                          http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                          Comment


                            Купола на ИС3 е най красивия от на всички руски танкове, поне според мен де, но корпусът му е малко висок т.е. профилът му е висок. Ако беше като ИС8 на височина, цена нямаше да има

                            Comment


                              Не съм развивал руската линия, но ИС 3 винаги е кошмар за мен когато го срещна независимо с какво съм аз, е освен ако не съм с любимия си Хумел и съм дооста далеч

                              От известно време обаче имам Тигър и покрай последната промоция освен, че го купих на половин пари, а и поиграх доста с него - оборудвах го с дотиквач, оптика и рогатка, а екипажът е на 96%. Искам да споделя, че този толкова плют от играчите танк всъщност доста ми допада и носи приятни емоции като усвоиш доста особения стил на игра като за тежък танк. Да, всичко те пробива, да често убиват поне по един от членовете на екипажа, но оръдието е като на Jagdpanther, само с намалена скорострелност, а точките живот са си доста. Особен танк е - почти никакъв шанс да се скриеш от врага в храст, бавничък и квадратен, но в битка под два фрага не падам и като му усвоих магариите мога да кажа, че е много приятен за игра. При внимателно маневриране и точна стрелба си е доста страховита сила на която и да е карта. В град е достатъчно пъргав, на открито и отдалеч е направо страшен. Очаквам като развия и допълнителни умения на екипажа машинката направо да доразцъфти.

                              Остава ми да развия и Пантера и ще съм попълнил програмата си с немски танкове

                              Между другото така наречения Мерц също е доста приятна машинка, ако и да е немското копие на Т 34, и на него се радвам от ден два

                              Comment


                                Denetor, жертват рогатката в името на вентилация. Доста по-полезна е!

                                Аз карам тигър от бая време и имам страхотни резултати с него, но нещо не ми спечелва сърцето. Прекалено е трошлив, нищо че е пъргав. От известно време се чудя дали да не развия Порше Тигъра. По форумите казват, че е същия като стандартния Тигър, но с много повече броня...
                                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                                Comment

                                Working...
                                X