Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Аз надали ще пробвам новата версия преди следващата седмица...
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      защото си с мръзна капиталистическ амашина...аз с руските все хубави битки получавам...друг въпроса че СПършинаг го виждам в битка само гогато съм егодовата пантера...

      Comment


        Deimos написа Виж мнение
        И тея имаха наглостта да се хвалят че са оправили match making-a, току що със T40 (tier IV) ме пусна в битка със по 3-4 tier7 машини на отбор, останалото 6ти и малко 5ти за цвят...

        За сметка на това явно са поработили значително по това никой да не може да дръпне като процент победи, със Т40 в момента ми е невъзможно да взема победа, win ratio-то ми е 65% и явно докато не падне до 50 ще ме пуска винаги с бавноразвиващи се, от последните 10 битки - 10 загуби като почти винаги правя по 2-3 фрага и повреждам още няколко, а загубите са от типа 3:15, без дори минимален шанс да победим...
        Аааа това ли е било разковничето.И аз се чудя защо два часа имам само битки с подобен завършек.Забелязах две странности при PzIV.За да убия един Bison ми трябваха 3 (!) изстрела.При всеки му взимах демидж,което е смешно.Така беше и с още двама трима трети тиър.В същото време срещу Т6 правя двойно повече демидж!Другото е,че танка отразява доволно количество рикушети,направо ме радва.Стреляхме се с един VK3601 и от четири изстрела срещу мен три му бяха рикушети,а аз го помпех много здраво.Все едно не е Т6.

        Comment


          T14 е с 50% намаление този уикенд на амер. сървър, май ще си взема един за майтап. С екипаж от Т110, с който карам и Т34 редовно, с 3 умения, би трябвало да е доста зъл с-у нубовете в ниските нива. Даже ще го боядисам.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            T14 e dowolno sладък до момента в който те пусне срещу Т6, където е пълен и тотален импутент, нищо не пробива...от Т5 КВ същи е непробиваемо, Т1 сегиз тогиз...

            Comment


              Ам за 750 злато си струва експеримента.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                аз само споделям...ако си в топа е страшилище

                Comment


                  Imperial написа Виж мнение
                  T14 е с 50% намаление този уикенд на амер. сървър, май ще си взема един за майтап. С екипаж от Т110, с който карам и Т34 редовно, с 3 умения, би трябвало да е доста зъл с-у нубовете в ниските нива. Даже ще го боядисам.
                  Много забавна машина, стига да не се падаш срещу КВ. Ако си отгоре в таблицата - вървиш и жънеш. И се криеш от време на време, де


                  Снощи сериозно разцъках новия пач.
                  Маус са го върнали на 3000 кръв, добре му се отразява. Обаче пък много лесно го палят.
                  Супер Пършинг - където го хвана, с каквото и да съм - оставям го на място
                  JgPz E-100 - огромно туловище, с огромно оръдиище, да не си му в мерника просто. Тоя не повтаря! А даже и да не те уцели - от прелитащия снаряд пак ти взима кръв Странично обаче му влиза страшно много - голяма мишена е, място за целене - бол
                  T-62 - влезе един такъв във вражеския отбор, опука половината от нашия и си замина... бррр. Не можах даже да го одраскам с Е-50.
                  Е-50 AusfM - изглежда добре, върви добре, стреля добре - бях от получаващия край, де. Натам ще грайндя.
                  Голямото оръдие на Е-100 е станало още по-безполезно, времето за зареждане е увеличено още повече.... а като че ли е и още по-неточно. И него го палят още по-лесно, като че ли.
                  Т-34-85 - май ми харесва. 100мм зареждаше и целеше баавно, а новото оръдийце е много прилично.
                  Су-85 - сега мога да целя по-отдалеч, с доста добра ефективност.
                  Е-50 - станал е по-крехък. Вече ме е шубе да правя прибежки между камъни и сгради, че лошо.

                  едит:
                  Сега загледах, оръдието на Е-50М е същото като на Е-50, с една идея по-добра скорострелност и малко по-бързо прицелване.
                  Руския и американския Т10 средни имат доста по-добри оръдия от съответните Т9.

                  Още едит:
                  Абе май не е съвсем едно и също оръдието - Е-50М пробива 270 срещу 220 на Е-50.
                  Last edited by feersum; 03-08-2012, 14:53.
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    Pz IV ще бъде орязан в 8.0 няма детайли още.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      Imperial написа Виж мнение
                      Pz IV ще бъде орязан в 8.0 няма детайли още.
                      Супер, дано махнат тази измислена и ибер грозна купола и да може да се играе с "истински" Пз4...въпреки че от досегашният ми опит вярвам че него наистина ще го орежат...не като рускит емашини които след всяко орязване са по-силни и ОП.

                      Comment


                        Imperial написа Виж мнение
                        Pz IV ще бъде орязан в 8.0 няма детайли още.
                        Е какво още да му орежат... бахти.
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          Играйте го докато е "ОП" още...
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Gaden Gogi написа Виж мнение
                            Супер, дано махнат тази измислена и ибер грозна купола и да може да се играе с "истински" Пз4.
                            +1
                            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                            Comment


                              Imperial написа Виж мнение
                              Pz IV ще бъде орязан в 8.0 няма детайли още.
                              Само да не е оръдието.Всичко друго давам,дори екипажа...
                              Те както са тръгнали и от КВ-1 ще отрежат живо парче месо.

                              Comment


                                По тая логика трябва да махнат всички "измислени" Schmalturm куполи на немските средняци.
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X