Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Поне ще е нещо ново. Честно казано, сегашните рандъм битки ми омръзнаха преди година. Добре, че има кланови да разнообразявам.
    А бяха обещали нови режими на игра още докато беше бета версия. Че и по-големи карти обещаваха, за 20vs20 например.
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      feersum написа Виж мнение
      Поне ще е нещо ново. Честно казано, сегашните рандъм битки ми омръзнаха преди година. Добре, че има кланови да разнообразявам.
      А бяха обещали нови режими на игра още докато беше бета версия. Че и по-големи карти обещаваха, за 20vs20 например.
      честно да кажа - и аз съм малко уморен. Хиляди на битки ...
      Малко повече - и играта може да се отегчиш.
      Надявам се, че ще бъде интересно.
      P/S
      http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

      Comment


        Здравейте, танкисти! Отдавна не съм писал. Та резюме на бойните ми приключения: Влязох в един мулти-национален клан D4L, повечето бяха холандци, повъртях се там известно време, но липсата на българи или славяни, защото имаше един румънец и с неговвите теории, че били латини ме е разбиваше. Та от околло седмица съм в TZAR и единственото лошо впечатление ми е липсата на ротни и взводни битки. Просто яко индивидуалсти. Т-44 ми и най-високият тиър. Та така. Ако има някой за взвод, рота, никът ми e bojoloko. Няма друг.

        Comment


          Срещал съм по рандъмите от този клан.Никога не ми оговарят на поздрава и измират много бързо за да добия впечатления от играта им.Дори и ландинги ли не правите там ? Чиста загуба на ресурс си е това,тц,тц...

          Comment


            Бях в TZAR известно време. Мога да кажа само, че лидера им е изключително свестен тип.
            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

            Comment


              То,ако повечето са начинаещи,гриндещи на различно ниво и играещи по различно време,колкото и да е свестен,полза никаква.От друга страна в момента дори не знам кой точно ми е лидер.Което не пречи да си организираме ротни битки веднага щом има достатъчно хора на линия.Просто някой тресва въпроса има ли рота?Което води до следващия въпрос - някой с премиум да направи...пускат се покани до всички и за нула време се комплектова.Сърдните почват след това типично по нашенски.Все някой увисва без място в ротата,друг па нямал гаубица или не му се пускало скаут.Или в началото на битката почва да пита - ама защо точно така се групираме,а не еди как си?Ами ако не дойдат от тука,ама до кога ще кампим да ги чакаме.При стартиране на битката все някой го дропи и релогва със закъснение без да успее да чуе разпределението.После вместо да движим на лесно подкрепящи се групи някой изтегли напред,друг па зацикли,трети тръгва да гони случаен скаут,и става една.....мани мани.По добре са си без ротни и кланови

              Comment


                хахахахахаха.... bigbeer, личи си, че си патил...хахахахаха....изстрадана мъдрост блика от словата ти :-) Обзалагам се, че е точно така! Аз все сам играя и нямам капка опит в тези неща. Ама и не ставам за сериозен клан - мани, че имам само топ немски дестройър и нито един хеви, ами и играя по различно време, ставам, сядам, жени крещят, деца пищят...не съм за сериозен клан. Инак смея да твърдя, че играя добре и с акъл. Играта ми доставя удоволствие и ме разтоварва от стреса.
                Кажете ми моля за танк-дестройърите - забранени са и не стават за кланови войни или просто не са толкова ефективни там и за това не ги искат???
                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                Comment


                  До колкото знам нищо не е забранено.Като цяло ефективността зависи от картата,постройката за боя и бързото овладяване на определени възлови пунктове.Предпочитат се ТТ,защото бързо могат да преминават от камперски режим към агресивни действия(основно ИС-7 и Т110).На базите традиционно ползвани от дестро-та слагат по един Маус и си решават проблема.Докато го изнесат,вразите светят достатъчно дълго на собствените гаубици и понасят сериозни щети.На същия пункт едно дестро ще закове първия враг от ръша,може да ковне евентуално и втори и до там.Отделно са много уязвими от бат-чатовете.Но когато няма достатъчно ТТ се ползва наличното.Най често всяко тиър 9 ,което е на линия.

                  Comment


                    За мен основното е, че TD-тата имат малко HP, а със златни снаряди, каквито основно се използват в клановите битки, и 300мм броня се пробива като хартия. Отделно като им прострелят веригите, което май всички кадърни играчи са отработвали по-сериозно отколкото Зидан финтовете, само стоят и гледат (Ок, тук изключвам американските TD-та с въртящи се куполи).
                    Kerls, wollt ihr ewig leben?

                    Comment


                      bigbeer написа Виж мнение
                      То,ако повечето са начинаещи,гриндещи на различно ниво и играещи по различно време,колкото и да е свестен,полза никаква.От друга страна в момента дори не знам кой точно ми е лидер.Което не пречи да си организираме ротни битки веднага щом има достатъчно хора на линия.Просто някой тресва въпроса има ли рота?Което води до следващия въпрос - някой с премиум да направи...пускат се покани до всички и за нула време се комплектова.Сърдните почват след това типично по нашенски.Все някой увисва без място в ротата,друг па нямал гаубица или не му се пускало скаут.Или в началото на битката почва да пита - ама защо точно така се групираме,а не еди как си?Ами ако не дойдат от тука,ама до кога ще кампим да ги чакаме.При стартиране на битката все някой го дропи и релогва със закъснение без да успее да чуе разпределението.После вместо да движим на лесно подкрепящи се групи някой изтегли напред,друг па зацикли,трети тръгва да гони случаен скаут,и става една.....мани мани.По добре са си без ротни и кланови
                      B D4L ставаше, както ти каже. Първо трябва да са командирът и тримата полеви на линияи минимум още 10 играча. Като нямаш танк ти казват в прав текст, сори пич, катто изгриндиш тогава. Сега се разцепиха, за да могат и в кланови войни да участват. Иначе в ЦАР играят индивидуално, рядко роти, днес играх с един пич, свестен взвод. По български е и там. Питаш за взвод и някакъв келеш ти казва, играй си сам, аз как мога...

                      Comment


                        Цяла вечер играя рота.Изгубихме 5 поредни битки поради липса на ТТ.Никой не се разхленчи или да побегне.Когато споделих мнението си,че без достатъчно тежко желязо сме обречени го приеха,но им беше гадно.Останахме заедно в тийм спийка,дори когато се разделихме по взводове за гриндене.Рядко задружна група си спретнахме.

                        Comment


                          Да се похваля: от една седмица вече играя с възстановената т.е. отново си върнах ягдпантерат, като в момента е с 105 мм оръдие. Изстрела е чудовищен, като при добро попадение в ИС му вземам половината живот. За жалост този монстър ме вкарва много вътре с паричките при всеки изстрел и сега се замислям да го махна и да си взема 88 / Л 71 оръдие.

                          Comment


                            88/71 e i значително по-точно

                            Comment


                              tconiotconev написа Виж мнение
                              Да се похваля: от една седмица вече играя с възстановената т.е. отново си върнах ягдпантерат, като в момента е с 105 мм оръдие. Изстрела е чудовищен, като при добро попадение в ИС му вземам половината живот. За жалост този монстър ме вкарва много вътре с паричките при всеки изстрел и сега се замислям да го махна и да си взема 88 / Л 71 оръдие.
                              105 трябва да прави ... 320? поражение... ИС има 1300 здраве ако не се лъжа. Така че повече от 1/4 няма как да вземеш освен ако не уцелиш боекомплекта.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Немодернизиран ИС има 1130 живот, а максималното поражение на бронебойния на 10,5 cm L/52 е 400.
                                Така, че смъква над 1/3 живот в случая и ако ИС-то е бил леко ударен преди това, нищо чудно да изглежда, че си го обръснал с половината живот.
                                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                                Comment

                                Working...
                                X