Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    BacillusBulgaricus написа Виж мнение
    Ами теглих и слагах последни драйвъри на производителя (Palit) преди около 2 месеца. Допреди излизането на 7.3 и новите карти, графиката я бях изтурбил на макс, доколкото ми позволяваше играта (някои неща можело само на 64 битови системи). Всичко вървеше и пееше. От 500 метра виждах на врага шуплите по заварките дет са вика :-) Излезе 7.3 и си такова таковата. Само на китайската карта ми прави така. И тъпото е, че аз обожавам с танк дестройъри да играя. Влизам с ягодовия тигър, целиот отбор на мен чака дет са вика, тръгваме с мръсна газ, виждам първите врази, минавам на снайпер и ГРЕДА - целият свет е червен. А, кажи, как се играе дестройър без снайп? :-)
    Ама ще видя пак за драйвъри де.
    Аз си обичам снайпера и ТД-тата по принцип, знам какво е... Може да е бъг на картата, който се проявява само при определени условия. Споменах по-горе, играл съм там няколко пъти и не се е случвало. Имах един проблем презе есента, който може да ти даде идеи: Сле краш на ХР-то го преинсталирах и по всички правила дръпнах най-новите драйвери за вся и всьо. Пускам си WoT и познай - всичко на стъкълца, липсващи полигони, през танковете се вижда и прочие дивотии. Понеже не помнех версията на стария, работещ нормално драйвер за видеото, изгърчих се докато я открия. От тогава не съм помислял да слагам "нови" драйвери на стара карта и нямам оплаквания.
    Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

    Comment


      xopxe написа Виж мнение
      Колко ме е яд, че го шитнах за да си купя КВ-1С за да трупам опит за ИС-то. КВ-3 вече пари не прави лесно, а КВ-1С със 122 гаубица на ниски тиъри дразни.
      Да, има за какво да те е яд! Не злобея в случая, просто констатация. Аз имам и 150, и КВ-3, с който снощи се изнервих много. Не ми вървеше, силни противници, а нашите тъпанари. Всеки се юрнал самосиндикално без никаква идея у тиквата - изтрепаха ги за нула време, а мен ме надушиха и запукаха от вси страни. Няма да казвам колко струваше ремонта...
      Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

      Comment


        CaptMick написа Виж мнение
        Аз си обичам снайпера и ТД-тата по принцип, знам какво е... Може да е бъг на картата, който се проявява само при определени условия. Споменах по-горе, играл съм там няколко пъти и не се е случвало. Имах един проблем презе есента, който може да ти даде идеи: Сле краш на ХР-то го преинсталирах и по всички правила дръпнах най-новите драйвери за вся и всьо. Пускам си WoT и познай - всичко на стъкълца, липсващи полигони, през танковете се вижда и прочие дивотии. Понеже не помнех версията на стария, работещ нормално драйвер за видеото, изгърчих се докато я открия. От тогава не съм помислял да слагам "нови" драйвери на стара карта и нямам оплаквания.
        Хммм... Като каза XP та ме наведе на една задна мисъл. Да не е причината в уиндоуса. Аз съм със седмица ултимейт. Може колегите, които нямат "червения" проблем да са с друга ОС - XP например. А за драйвърите си прав. От предишни свои патила знам, че понякога оригиналният драйвър от диска, с който е купена картата е най-добре работещият за нея.
        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

        Comment


          BacillusBulgaricus написа Виж мнение
          Хммм... Като каза XP та ме наведе на една задна мисъл. Да не е причината в уиндоуса. Аз съм със седмица ултимейт. Може колегите, които нямат "червения" проблем да са с друга ОС - XP например. А за драйвърите си прав. От предишни свои патила знам, че понякога оригиналният драйвър от диска, с който е купена картата е най-добре работещият за нея.
          Една от причините да съм още на ХР - стабилна е. Моят краш у дома бе предизвикан насилствено от щерките. Докато може, ще стоя с него!
          Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

          Comment


            CaptMick написа Виж мнение
            Една от причините да съм още на ХР - стабилна е.
            И аз исках да си стоя на него, ама той им аограничения по рамът който поддържа, заради тъпото 7 дори не мога да си ползвам любимият Корел (който е 8) и се наложи да сложа Х5 който е ужасно бъгаво нещо...някой пробвал ли е Х6, по-читав ли е? От една седмица ме заспамват да си го купя (350 европейски пари) та се чудя....

            Comment


              Х6 не е особено по - небъгав. В нашата фирма пробвахме и си останахме на Х5. Въпрос на нужди е всъщност. Щом Х5 работи и нещо не изисква липсваща в него функционалност то аз лично не бих сменял.

              Comment


                Не е въпросът до функциналност, на мен и 8 ми върши работа, просто на х5 при работа с много обекти и почва да зависва, в същото време на 8 (има една слабичка машина която стои с него) същият файл просто лети.

                Comment


                  Корел няма да стане скоро читава програма.
                  16 версии и още не могат да му оправят елементарни неща

                  И да не стане спор - дайте да говорим за танкове
                  Сънят е слаб заместител на кофеина!

                  Comment


                    Още малко впечатления от КВ-4, закачих му втората купола, пълно безумие, ОГРОМЕН weakpoint точно отгоре - няма как и да се прикрие, само дето не са написали "стреляй тук" на него, ама то няма и нужда щото е очевиден.
                    Общо взето единственото приложение, което му открих е подвижен бункер и огнева поддръжка на средни разстояния.
                    На тази новата карта с колибите по средата и бреговата линия, започвайки от от южната страна просто излязох на открито в началото на сградите (нямаше артилерии) и спрях. В момента в който ме разкриха, по мен почнаха да стрелят 2-3 КВ3, ИС3, няколко ТД-та и още каквото беше тръгнало по средата, напълно безуспешно, на всеки 5-6 изтрела към мен пробиваше по един, аз през това време със слабото оръдие почти убих двете КВ3-та и ИС3-ката, който незнайно защо беше решил че ще се обърне странично към мен, също и няколко от по-малките ТД-та го отнесоха. В крайна сметка докато половината им отбор се занимаваше с мен, нашите им минаха в гръб и ги позаклаха, накрая бях останал на 400 здраве и ако не се бях полакомил да пострелям отблизо по едно Т34, което беше последният им оцелял играч, най-вероятно щях и да оживея, накрая статистиката показа 25 попадения по мен, от тях бяха пробили почти само тези в weakpoint-a.
                    Предполагам с дългото 107мм разчистването на ентусиасти от разстояние ще стане дори още по-бързо.
                    Разбира се това беше Tier 8-9 битка, в Tier10 това няма как да се случи, още повече че там рядко се случва да няма артилерия.
                    <<..........>>

                    Comment


                      Живял съм в абсолютна заблуда по отношение на ARL 44...
                      Танкът въоръжен с 90 mm DCA 45 е много приятна за игра машина - стреля точно, дупчи здраво и прави напълно прилични щети.
                      Това в допълнение на 100% екипаж, не лошата подвижност и яката челна броня просто ми издигна танка в очите!
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        търся си другарче с добре оборудван Тетрах за да се гъбаркаме с 1-3 ниво играчите.

                        Comment


                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          търся си другарче с добре оборудван Тетрах за да се гъбаркаме с 1-3 ниво играчите.
                          Три не сваляеми модула и екипаж с 2 умения.Събирал съм до 9 скалпа за битка с него.Пазя си го точно за такава цел,но рядко има време да му се порадвам.Все излиза нещо друго на преден план.

                          Comment


                            e moqt екипаж е още зелен, но съм му сложил вентилатор и бързо прицелване, чудя се за третият модул, за сега съм му метнал мрежа, ако и на картите на които го пуска да няма много полза от това.

                            Comment


                              Това за гоги, някакъв фен арт

                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Sамо дето моят Мърдер е в засаден камуфлаж, да си личи че е любима машина Даже се чудя дали да не си направя малко кланче, за лична употреба, за да си сложа и емблема...тъкмо един от служители те ми играе и може да вършеем заедно...

                                Comment

                                Working...
                                X