Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    А кога трябваше да се появят англисйките танкове?
    Че много страннно звучи, играта е пълна с някакви френски измишльотини, а родината на слона танка да липсва

    Comment


      Gaden Gogi написа Виж мнение
      А кога трябваше да се появят англисйките танкове?
      7.4, където трябва да се появят френските TD и SPG се чака през юни (тоест реалистично погледнато юли). Според повечето слухове първите британци идват в 7.5, което трябва да се чака към август - септември (по мои сметки).
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        Последно из форумите гледам се готвят да чакат 4-5 месеца още до английското дърво, сега след руските с още френски щели да се занимават за 7.4
        Kerls, wollt ihr ewig leben?

        Comment


          Ъпдейта е вече пуснат!
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            1951 написа Виж мнение
            Ъпдейта е вече пуснат!
            Което веднага ме навежда на въпроса - с какви точно несваляеми модули да си карам ИС-8 и ИС-4 ? И другия въпрос - нещо от всичките КВ-та дали си струва да се запази,като танк за вадене на пари,щото не си купих премиум танк 8 ниво и карам с квото мога?

            Comment


              Pone pri mene premiУм кода не работи

              Comment


                Bigbeer,
                КВ-2 със зис-6 , 152мм Шайтан и 840 хп още си струва за правене на пари. КВ-3 понякога ми се струва страхотно, понякога ми е ужасно, сменям зис-6 и 122мм пушка и още не мога да му свикна, но когато го играя кадърно все още прави много хубави пари.
                Kerls, wollt ihr ewig leben?

                Comment


                  Извинявам се, ако въпросът вече е задаван и моля, някой ако знае как да си реша проблема - да ми пише. След последният ъпдейт до 7.3, при преминаване в снайперски режим, всичко ми изчезва и екрана става целият червен. Никога до сега съм нямал такива грижи.
                  http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                  Comment


                    BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                    Извинявам се, ако въпросът вече е задаван и моля, някой ако знае как да си реша проблема - да ми пише. След последният ъпдейт до 7.3, при преминаване в снайперски режим, всичко ми изчезва и екрана става целият червен. Никога до сега съм нямал такива грижи.
                    При две битки други колеги се оплакаха от същото.
                    Явно е нов бъг. Ще се чака пач
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      Пуснах ами бонус кода тъкмо като бях навъртял всички важни х5 битки
                      Иначе до сега нито една на новите карти,...а тъкмо се оплаквах и ме пусна на Крим.

                      Comment


                        Взех си КВ-4, прилича на трамвай Общо взето и така завива, обаче няма убиване, още първата игра навъртях двама, тигрите само тъжно гледат иззад някой дувар и от време на време гръмват така сватбарската, не че ми правят нещо, ама за идеята

                        Обаче това, че вместо BL-9 има някакво 107мм недуразумение, което на всичкото отгоре има почти същата скорострелност си е пълна гавра от тяхна страна. А като се сетя, че за да го вземеш трябва да разкриеш преди него и куполата и окачването направо... ще е много тежък 75к грайнд в 8-10 tier битки със 7-ми tier топ.

                        Иначе новото КВ-2 ми харесва, значително по-точно е, а и гърми една идея по-бързо, даже прави и повече пари, защото те пускат в по-висок tier битки, а за 152мм топ така или иначе няма значение.
                        Иначе си е същият танк, но 200 здраве отгоре му позволява да издържи по-още един изстрел от големите топове, затова и ефективността му при високите тиер-и е значително по-добра, за 10 битки досега 17 фрага, включително 1-2 китаеца, фердинанд и Е-75
                        <<..........>>

                        Comment


                          Deimos написа Виж мнение
                          Взех си КВ-4, прилича на трамвай Общо взето и така завива, обаче няма убиване, още първата игра навъртях двама, тигрите само тъжно гледат иззад някой дувар и от време на време гръмват така сватбарската, не че ми правят нещо, ама за идеята

                          Обаче това, че вместо BL-9 има някакво 107мм недуразумение, което на всичкото отгоре има почти същата скорострелност си е пълна гавра от тяхна страна. А като се сетя, че за да го вземеш трябва да разкриеш преди него и куполата и окачването направо... ще е много тежък 75к грайнд в 8-10 tier битки със 7-ми tier топ.

                          Иначе новото КВ-2 ми харесва, значително по-точно е, а и гърми една идея по-бързо, даже прави и повече пари, защото те пускат в по-висок tier битки, а за 152мм топ така или иначе няма значение.
                          Иначе си е същият танк, но 200 здраве отгоре му позволява да издържи по-още един изстрел от големите топове, затова и ефективността му при високите тиер-и е значително по-добра, за 10 битки досега 17 фрага, включително 1-2 китаеца, фердинанд и Е-75
                          Така и не се научих да ритам със 152мм-та.Май ще разчитам на Т-150 със изпитаното ЗиС-6

                          Comment


                            bigbeer написа Виж мнение
                            Така и не се научих да ритам със 152мм-та.Май ще разчитам на Т-150 със изпитаното ЗиС-6
                            Те това е мъдрото решение! Както споменах миналата седмица, получих Т-150 и първите ми впечатления бяха страхотни. Сега го потвърждавам при все, че не съм ме надянал все още Зис-6, пуцам с 85... Прави добри парици, стига да не се оливам, излизайки твърде самонадеяно. Още не съм имал случай да съм на загуба от него, често ми остават 7-15 хилядарки печалба, снарядите не са скъпи. Но, определено, машинката за пари е Pz III/IV! Просто такова златно магаренце нема! Нищо, че ме претрепват, понякога дори и на финала - печалбата от него е колосална, пък го и пуска в прилични битки. С подходящото оборудване и обучен екипаж за 5 битки изкарва 100 бона.

                            Добре се справям и с Мародерчето, което е превърнато в коса на смъртта, снощи даже Защитник на 100%, плюс Бонебойчик, но приходите от него са 2 пъти по-ниски, сравнено с Pz III/IV.

                            Учудващо, имах приятни емоции и с Хетцера на американската карта - определено, вдигането на опита си казва дума и вече се усеща мощта на 105 мм пушка....
                            Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                            Comment


                              BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                              Извинявам се, ако въпросът вече е задаван и моля, някой ако знае как да си реша проблема - да ми пише. След последният ъпдейт до 7.3, при преминаване в снайперски режим, всичко ми изчезва и екрана става целият червен. Никога до сега съм нямал такива грижи.
                              Трябва да се намали графиката. При мен сложих повечето екстри на medium, червеният екран спря да се появява.

                              Но ще се чака пач... не може да се играе така.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                CaptMick написа Виж мнение
                                Добре се справям и с Мародерчето, което е превърнато в коса на смъртта, снощи даже Защитник на 100%, плюс Бонебойчик, но приходите от него са 2 пъти по-ниски, сравнено с Pz III/IV.
                                Вчера на Кошмарин заработих и Рейдър и Инвейдър с него, на 100% си капнах самичък...пътем претрепвайки 3 или 4. КВ-тата бяха жалки ка с еозърта и не ме виждаха....аз чак накрая разбрах че не са ме видели, защото артилерията много упорито пуцаше по мене....

                                Comment

                                Working...
                                X