Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    От днес до 31-ви - слотовете са с 50% надолу, а премиум акаунтите с 20%.
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      1951 написа Виж мнение
      От днес до 31-ви - слотовете са с 50% надолу, а премиум акаунтите с 20%.
      Това на кой сървър?...
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Imperial написа Виж мнение
        Това на кой сървър?...
        Европейският, но аз играя само на него и не знам за другите.
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          Тия водкосмучещите девелопери са тотални дебили, как може такъв картоне боклук като АМХ-13 да ми даде рикушет на 105 мм оръдие на Т29? два пъти поредни, и после да му взема само 40%....като , такова попадение трябва да го подметне цялото това френско недоразумени, да не говорим че рикушет на снаряд дето е почти 3 дебелини на бронята няма как да стане....айде това че снарядите лтят на 5 метра от където аз се целя (а целт абеше тооолкова близо че дори иждах къде дигам прашилки) иди дойди, ама тоз френски боклук е убер оливация...споменах ли че докато аз се опитвах да го приконче той килна един тигър до мене?

          Comment


            Преди малко едно КВ ми взриви АМХ-а с един изстрел, така че стига плака.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              Да ама не моето КВ Пък и аз не плача за плаченето, а се възмущавам от тъпотията им...което ме подсеща как с еоправдаваха как нямало да сложат Чифтен в играта защото бил прекалено нов, АМХ-90 щото е много стах...хубаво че за задръстени и бълек не разбират, иначе на някой щеше да му хръмне да сложи и АМХ-13/105

              Comment


                Gaden Gogi написа Виж мнение
                Тия водкосмучещите девелопери са тотални дебили, как може такъв картоне боклук като АМХ-13 да ми даде рикушет на 105 мм оръдие на Т29? два пъти поредни, и после да му взема само 40%....като , такова попадение трябва да го подметне цялото това френско недоразумени, да не говорим че рикушет на снаряд дето е почти 3 дебелини на бронята няма как да стане....айде това че снарядите лтят на 5 метра от където аз се целя (а целт абеше тооолкова близо че дори иждах къде дигам прашилки) иди дойди, ама тоз френски боклук е убер оливация...споменах ли че докато аз се опитвах да го приконче той килна един тигър до мене?
                Днес в руския играх в ротни боеве... Командира добре се справи и по време на битката унищожих 3 бр. КВ . Играх с Т 34 -85 но със 100 мм оръдие.

                Comment


                  Взех вече 13/90, ама с 40с презареждане на барабана трябва да се играе внимателно.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    tconiotconev написа Виж мнение
                    Днес в руския играх в ротни боеве... Командира добре се справи и по време на битката унищожих 3 бр. КВ . Играх с Т 34 -85 но със 100 мм оръдие.
                    Бива го тоя танк за ротни, само да не се изправяш срещу КВ-3 в директен бой
                    100мм е задължително, 85мм просто не се справя срещу КВ-3 или AMX.

                    Вчера пък при нас беше черна серия, от 10 ротни битки - две победи. Първата - просто ги прегазихме без загуби, втората беше супер измъчена победка, после - ...

                    Последната седмица поиграх без премиум, и се оказа, че тотално съм се разглезил...
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      Imperial написа Виж мнение
                      Взех вече 13/90, ама с 40с презареждане на барабана трябва да се играе внимателно.
                      Ако някой може да ми каже защо ми е толкова готино като думна френските досадници, Т50 и Т 28 има една тъмна бира от мен.

                      Comment


                        Една интересна аномалия забелязвам от няколко месеца:
                        При еднакви настройки и еднакъв нет, на руския сървър нямам проблеми с фреймовете - играта си върви нормално, но на европейския е пълен кошмар! Снощи се мъчих и от 5 опита - 3 дори не успях да потегля с фреймрейт 1-2!!! Винаги се получава тая шибания и не мога да открия причината, при все че при руснаците е в пъти по-голяма навалица...

                        Поради нередовните ми участия съм поизостанал в развитието - имам КВ-3, Marder II, Pz III/IV плюс едно Бизонче. Дайте някоя насока за по-ефективно печелене на кредити без да се налага да инвестирам още един милион! Струва ли си да се мъча с артилерията, развивайки Бизон 2 нагоре... То ако не ме лъже паметта, от Pz III/IV също има отклонение към Humell?
                        Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                        Comment


                          За кредити аз ползвам КВ със 152мм, КВ-3 (въпреки че там вече много звиси дали ще има 9ти tier в битката), T40 (със снайперисткото оръдие и всичката налична оптика и камуфлаж) и T-50. С последния ако не успеят да те спрат отдалече при първоначалния щурм, обикновено съм около 10к чисти печалба след битката, ако докопам някоя артилерия или заблеял се ТД и повече.
                          <<..........>>

                          Comment


                            CaptMick написа Виж мнение
                            Поради нередовните ми участия съм поизостанал в развитието - имам КВ-3, Marder II, Pz III/IV плюс едно Бизонче. Дайте някоя насока за по-ефективно печелене на кредити без да се налага да инвестирам още един милион! Струва ли си да се мъча с артилерията, развивайки Бизон 2 нагоре... То ако не ме лъже паметта, от Pz III/IV също има отклонение към Humell?
                            Hummel-ът след 0.7.0 не вади толкова много пари като преди. При мен с GW Panther печеля по-добре от хъмела, но трябва да е напълно ъпгрейднат.
                            PzIV също вади прилични пари. PzIII/IV ползвам като скаут, понякога печели повече от PzIV.

                            С Grille можеш да играеш в company битки, това е единствената машина, която спира тоталната доминация (за момента) на КВ3 в средния клас. Приходите са добри.
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              Хммм, много хвалби за КВ-3 напоследък, карам го вече в 200 битки и не е толкова впечатляващ. Екипаж - обучен с 2 специалности, камуфлаж, оптика, вентилация, 107 мм. Вярно, всяка битка ми носи приходи, но не е нищо впечатляващо, пък и процента на оцеляване е около 50%...
                              Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                              Comment


                                CaptMick написа Виж мнение
                                Хммм, много хвалби за КВ-3 напоследък, карам го вече в 200 битки и не е толкова впечатляващ. Екипаж - обучен с 2 специалности, камуфлаж, оптика, вентилация, 107 мм. Вярно, всяка битка ми носи приходи, но не е нищо впечатляващо, пък и процента на оцеляване е около 50%...
                                От мен хвалба за тоя танк няма да чуеш
                                Ползвам го само за ротни битки, там е чудовище.

                                Иначе в сравнение с КВ е мноооого прецакан - по-тежки битки, слаб двигател, не особено добро оръдие... Как да го обичаш
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X