Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Снощи най-накрая си купих отново Пантера 1 - бях забравил колко е прекрасна тая машинка
    Следват VK3002DB, Пантера 2, и после е на ред отново М7. Четири милиончета ми трябват, като гледам така...
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      Kak се движи Panther I,че и аз трябва да го взимам ? С какви оръдия и оборудване ?

      Comment


        Днес имам само 1 победа от 20 игри и то с Т40. Просто Пц3/4 много ме дразни. Пуска ме срещу 8 тиър и от на майната си ме пуцват. А днес на Т40 му слложих 105 мм гаубица. И някакво извращение на немското мислене, ВК-нещо си, идва срещу мен, аз съм скрит и така ме сърбят ръчичките да го пуцна с новата гаубичка. Първи изстрел-не уцелих. Подскочи машината, нещо ме уцели и снярадът замина. Втори изстрел- бам минус 30% и то в челната броня. И както се прикривам-бумми дотам. Или на ерленберг седим на пусия 1 вк нещо, моето Т40, слугер и ягдпантер показва се едно КВ изкривиме му ламарината, о в тоя момент между нас някакви АМХ 12 и ни ....

        Comment


          bigbeer написа Виж мнение
          Kak се движи Panther I,че и аз трябва да го взимам ? С какви оръдия и оборудване ?
          Като за германска машина е сравнително пъргав и маневрен, не губи скорост при завои. Ускорява прилично бързо, но му трябва последния двигател. Аз го играя с 7.5cm/L70, ако сложиш бинокъл, оптика и камуфлаж е невероятната снайперска машина. С 8.8см/L56, вентилация/дотиквач/бързо прицелване или ремонт е много добър за dogfight, особено с наклонената му предна броня. И двете 8.8 ги порязаха като скорострелност с последния пач, та сега основно ползвам 7.5.
          Не съм пробвал онова извратено 7.5cm/L100 - на хартия дупчи почти 200мм броня и е по-точно от L70. Съкланниците казват, че е много добро.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            das reich ss написа Виж мнение
            А днес на Т40 му слложих 105 мм гаубица.
            да ама Т40 не се играе така. това е снайперска машинка, има страшно голям рейдж, слагаш топ 76 мм и помпиш от далече, ако искаш от близо със 105 мм взимаш тов апреди него, хем е по-маневрено, хем те пуска срещу някакви неща дето са на едно попадение живот, търчиш насам натам и помпаш.
            Т40 със 105 мм е много енточно, трябва да пуснеш вразите близо (с кеото си губиш основното предимство) освен това си голям и с кекава броня.

            Comment


              Благодаря за инфото,за Пантерата.Ето и още малко по въпроса за френските танкове http://www.igromania.ru/articles/170..._do_reliza.htm

              Comment


                feersum написа Виж мнение
                Снощи най-накрая си купих отново Пантера 1 - бях забравил колко е прекрасна тая машинка
                Аз не споделям това мнение, но предполагам моя стил на игра е прекалено агресивен за нея.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  Imperial написа Виж мнение
                  Аз не споделям това мнение, но предполагам моя стил на игра е прекалено агресивен за нея.
                  Пантерата страда от всички болести на немските машини - липса на ускорение, малко по-тромава от същия тиър средни, лесно се пали. Не е просто за бой на предна линия, особено след като я свалиха с един тиър надолу. В последните 10 битки с нея влизам срещу тиъри 9 и 10 - не върви да се навра при тях и да ги бъхтя и да поемам снаряди. Всичко си е до стил на игра, де.
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    A някой ще разкаже ли за Пършинг/Патън? в смисъл аз съм изчел в игровият форум, но ми е интересно и туккаво ще кажат людете.

                    Comment


                      И аз се присъединявам напълно към Imperial-Panter са го омазали тотално-не става за агресивна ,,медиум'' игра.Дори челно да застанеш,разчитайки на наклона на предната броня-всичко живо от тези с които обикновенно те пуска ти дупчи купула като захарче.На въпроса на Gogi-американците са много мръсни медиуми-особенно Патъна-бавничък е в сравнение с другите Тр9 ,по-бавничко и ускорява,но за сметка на това има чудовищно оръдие-стреля сякаш има разтройство и спокойно дупчи де що набара.

                      ПС-Gogi,ако желаеш,мога да ти направя кратка съпоставка между трите топ медиума

                      Comment


                        fidelis написа Виж мнение
                        ПС-Gogi,ако желаеш,мога да ти направя кратка съпоставка между трите топ медиума
                        Давай, това и на мен ще ми е интересно. До тук имам опит само с Е-50 и някъде 30-40 битки с Т-54 от бетата
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          Т-54-най-бърз,най-бързо набира скорост,прилична броня ,изключително слабо оръдие-на клановите стреляйки с подкалибрени(злато)няма дерт да пробие всичко,но е отчайващо от към точност и скорострелност-най-слабото оръдие от трите медиума.В кланова битка го изполузваме само да хване позиция или да отиде до определена позиция и да,,види''има ли там наличие на врази.Ако има-умира,ако няма-скатава се някъде назад,чака 7-8 минута на битката като се сдърпат дебелите той хуква да дири артилерията на противника.Не става за светене от стратегическа точка на картата-прекалено е нисък.Е-50-една идея по-бавен,по-бавничко ускорява,най-добра броня от тримката,добро оръдие забележка само към скорострелноста му.Незаменим като скаут от стратегически точки усигуряващи видимост-най-висок е.В клановите битки се изполузва от нас често-всяка карта си има въпросните стратегически точки.напоследък експериментираме и едно ново негово приложение което оказва се изключително обърква противника-при ръш се движи пред групата на седмиците/Т-30 и заобикаля противника първи-разконцентрира минимум 2-3 от противниците да тръгнат да го следят с купол и като резултат-нашите хевита са с предимство 2-3 изстрела което обикновенно е достатъчно да реши сблъсъка.Патън-най-бавен,най-бавно набиращ и най-късно заемащ позиция-но за това пък какъв танк-броня иди-дойди,що годе повратлив на място ,но ужасяващо оръдие-стреля като картечница,най-голям демидж от тримата(рядко връзва под 400).В клановите битки го изполузваме само за едно-в комплект с Т-54 там където знаем ,че неиминуемо ще има сблъсък с вражески медиум за дадена позиция.Определено-убиец на медиуми е Патона.А да-свети прилично,доста височък е.Дано съм бил полезен

                          Comment


                            значи продължаваме набелязаният курс към патън аз от високите тиъри само него съм си харесал да развия...евентуално може и Ис-4 , акто единствен истински от високите...Патъна би трябвало да свети по-добре от Е-50, с ъпгрейдната купола му дават 480 метра (срещу 460 на Е-50) видимост...даже се чудя като стигна до него далиму трябва допълнителна оптика.

                            Comment


                              Гоги,би трябвало ама не свети Е-50 определено в това отношение го превъзхожда-сума тестове сме правили на различни карти точно по този въпрос.Иначе-правилно си се насочил към Патона-за рандоми удоволствието с него е незаменимо-голяма гадинка е А да-Ис-4 -егати гадината е станал след пача.Уж му намалиха бронята ,а баунсва като за световно сега след нормализациата-дори и отзад Станал е пор и половина-тия пак направиха руското чудо-юдо най-чудото

                              Comment


                                Мерси за ревюто

                                За руснака- на предната страница го писах - след 0.7.0 стана сложно с Е-75 срещу ИС-4. Ако съм с по-малък танк - заобикалям отдалече Гадове...
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X