Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    [Сарказъм]
    Тръпна в очакване и нетърпение да видя какво ново ще има довечера.
    [/сарказъм]
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      Намалени приходи от всички артилерии(вкл и руските!?!) и почти всички американски машини.Увеличено времетраене на презареждането и разсейките на немските оръдия и увеличен резист на руските танкове.Намалено времето за презареждане,но само на някои модели руски (големите калибри предимно) и добавяне на някое и друго ново оръдийце към някои от тях.А,да,щях да забравя : - увеличение на скоростта и маневреноста на Т-50 (щото му бяха малко) !

      П.П. Както споменах по-горе Т-44 е доведен до стандарта на Т-54,а ИС-4 до стандарта на Абрамс(най-малко).Давам един интересен пример в детайли :

      Аз (Е-75 с екстри) + Е-50,Е-100 и 2 Т30 се въртим на една от новите карти срещу един ИС-4 + Ферди и 4 скаута от по-нисък клас.Първия беше А-20,един VK2800 и другите не помня.А-20 летеше като гламав много напред и го взех от летящ старт.Засякох 2800 цата с втори изстрел,остана на малко и го доубих преди да се освести.Един от другите скаути се заби челно в Е-50 ката и го тараних в движение.Последния им скаут,единствената ни артилерия свали буквално от гърба ми.През това време ИС-4 ката беше избил всички освен мен,оставайки на над 60%.Скрих се зад едни къщи,направих голям кръг и излязох точно зад Фердито(познай какво му се случи).Изчаках ИС-а залетян на помощ и внимателно му скъсах веригата.Бяхме на ок.400метра,аз зад Ферди-то,той чисто на открито,далеч от всякаква гънка или къща.Още 2 пъти му късах веригите,като за 3-те попадения не му вех и 1%.Даде ми и 2 резиста в уязвимата част на челната броня.Той направи 3 пропуска да ме уцели.Финално допряхме носове аз на 97%,той на 60 и няколко.Следващия ми изстрел от упор на 128мм беше критикъл в основата на купола и му взех ок 30%.После го заклещих между къщата и Фердито,минах му отзад и ...... ме уби.Бях си забил оръдието през половината му корпус и ми даде 3 последователни резиста.Той ме целна 2 пъти в купола и 2 пъти в челната броня взимайки ми между 20 и 30% на изстрел,стреляйки назад и без да му критне нито веднъж.Определено не беше с бонусни снаряди.Силно съм впечатлен от новите му невероятни качества.От тогава като срещна ИС-4 бягам да се бия с някой друг,ИС-7 примерно.С него по може да се оправя.

      П.П.П. Ааа да,след пача от 15 битки на Е-75 имам 13 загуби.Обикновено баланса ми е 9/6 до 11/4 победи/загуби.Поплаках си от мъка за немската скапана техника и тръгнах да играя с КВ,което вече пробива 9-10 тиър ТТ от всички дистанции.Баланса ми рязко се подобри.Вземах си и КВ-3,още не ъпгрейднат направих маса поразии.За 15 битки имам над 11к експ (сам си прави изводите).Записах и един Маус на сметката му.Чудя се какво ли ще става когато се добера до първия си ИС ?
      Last edited by bigbeer; 19-12-2011, 15:06.

      Comment


        bigbeer написа Виж мнение
        В играта по поведение е близък до Шърмани-те,E4A3E2 u E8,PzIV/V,VK3002DB и Т-34-85.Keфи ме скоростта с която си върти куполката,нетипично за дойчовски танк.
        На хартия като параметри е почти идентичен с Pz IV, и носи същото оръдие кат Pz V/IV, само е един тиър по-нисък. С V/IV се справям доста прилично, значи този ще е по-добре

        На друго място ми казаха, че най-вероятно няма да е достъпен веднага, може би ще го пуснат с някоя промоция както Т-127 или M3 Стюърт.
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          Доста по-маневрен е от класическия.Може още някой да го е срещал на тестовия да сподели впечатления.

          Comment


            bigbeer написа Виж мнение
            Намалени приходи от всички артилерии(вкл и руските!?!) и почти всички американски машини.Увеличено времетраене на презареждането и разсейките на немските оръдия и увеличен резист на руските танкове.Намалено времето за презареждане,но само на някои модели руски (големите калибри предимно) и добавяне на някое и друго ново оръдийце към някои от тях.А,да,щях да забравя : - увеличение на скоростта и маневреноста на Т-50 (щото му бяха малко) !

            П.П. Както споменах по-горе Т-44 е доведен до стандарта на Т-54,а ИС-4 до стандарта на Абрамс(най-малко).Давам един интересен пример в детайли :

            Аз (Е-75 с екстри) + Е-50,Е-100 и 2 Т30 се въртим на една от новите карти срещу един ИС-4 + Ферди и 4 скаута от по-нисък клас.Първия беше А-20,един VK2800 и другите не помня.А-20 летеше като гламав много напред и го взех от летящ старт.Засякох 2800 цата с втори изстрел,остана на малко и го доубих преди да се освести.Един от другите скаути се заби челно в Е-50 ката и го тараних в движение.Последния им скаут,единствената ни артилерия свали буквално от гърба ми.През това време ИС-4 ката беше избил всички освен мен,оставайки на над 60%.Скрих се зад едни къщи,направих голям кръг и излязох точно зад Фердито(познай какво му се случи).Изчаках ИС-а залетян на помощ и внимателно му скъсах веригата.Бяхме на ок.400метра,аз зад Ферди-то,той чисто на открито,далеч от всякаква гънка или къща.Още 2 пъти му късах веригите,като за 3-те попадения не му вех и 1%.Даде ми и 2 резиста в уязвимата част на челната броня.Той направи 3 пропуска да ме уцели.Финално допряхме носове аз на 97%,той на 60 и няколко.Следващия ми изстрел от упор на 128мм беше критикъл в основата на купола и му взех ок 30%.После го заклещих между къщата и Фердито,минах му отзад и ...... ме уби.Бях си забил оръдието през половината му корпус и ми даде 3 последователни резиста.Той ме целна 2 пъти в купола и 2 пъти в челната броня взимайки ми между 20 и 30% на изстрел,стреляйки назад и без да му критне нито веднъж.Определено не беше с бонусни снаряди.Силно съм впечатлен от новите му невероятни качества.От тогава като срещна ИС-4 бягам да се бия с някой друг,ИС-7 примерно.С него по може да се оправя.

            П.П.П. Ааа да,след пача от 15 битки на Е-75 имам 13 загуби.Обикновено баланса ми е 9/6 до 11/4 победи/загуби.Поплаках си от мъка за немската скапана техника и тръгнах да играя с КВ,което вече пробива 9-10 тиър ТТ от всички дистанции.Баланса ми рязко се подобри.Вземах си и КВ-3,още не ъпгрейднат направих маса поразии.За 15 битки имам над 11к експ (сам си прави изводите).Записах и един Маус на сметката му.Чудя се какво ли ще става когато се добера до първия си ИС ?
            Ужас...
            В момента Е-75 е най-добрата тежка машина тиър 9... мачкам с него.
            Тия линкове отварят ли се?




            Явно руското самочувствие не може да понесе да съществува нещо по-добро от руската техника

            КВ и така си прави много поразии, не ми се мисли какво ще е после.
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              Отварят се, иначе на мене поне ми е приятнокато видя КВ..или имаше предвид ИС (понеже за него става въпрос)?
              Някой може ли да покаже скриин от новите карти?

              Comment


                Само 2 са.В тубе-то ги има на клипчета.

                Comment


                  ok, ]e pogledna...am akolko bawno se wla`i updejta...pyk i golям...

                  Comment


                    Всичко е както Bigbeer го казва... ужас
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      играта май върви помазничко...а някой е бърникал по КВ-то, преди го правих да умирга с 90мм, сега се запъва.

                      Comment


                        Няма по-голямо чудо-юдо от руското чудо юдо, с А-20 пробих Тип 59, нещо което обикновенно не ми се случва с американичкит емашини.

                        Comment


                          Впечатленията ми след 2 часа игра:
                          Графиката определено е пипната. Играта върви по-мазно, както каза Гоги, а и по картите тук-там са пипали.
                          Тотално са пренаредили стрелбата и пробиването. Снощи например с един вражески Т-34-85 "танцувахме" и се гърмяхме от упор в бордовете. Аз с 85 мм, той със 100 мм - по 5-6 изстрела нищо, даже и вериги не си късахме.

                          Според мен са намалени парите за загуба - с обичайното изкарвам по-малко. При победа се печели горе-долу същото. Артилериите изкарват по-малко пари от преди - например победа с С-51 - 6 изстрела, 4 в целта, 2 убити - 25к кредити, от които 9.5к за снаряди. На всички артилерии от тиър 5 нагоре снарядите са по-скъпи.
                          Немците зареждат по-бавно, руснаците по-бързо, но не им помага, защото не могат да се пробият взаимно...
                          С Pz IV и КВ последователно успях да разплача няколко китайски фермери - и на тях са им пипали бронята. А КВ е станало зловещо. 107мм - ако уцели - кърти мивки, плочки, брони, и т.н.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            А френските чудесии има ли ги в 7 ъпдейт?

                            Comment


                              das reich ss написа Виж мнение
                              А френските чудесии има ли ги в 7 ъпдейт?
                              Не, те са в следващия пач - 0.7.1
                              На руския тестов сървър в момента го играят тоя пач.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                feersum написа Виж мнение
                                Не, те са в следващия пач - 0.7.1
                                На руския тестов сървър в момента го играят тоя пач.
                                Ясно. Днес тогава се надявам МС-1 да ме чака.

                                Comment

                                Working...
                                X