Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Да, за съжаление се върнах от работа доста късно и само 3 танка го хванаха.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Този weekend е х5 exp за първата битка, 1/2 цената на слот за танк, и х2 crew training speed.
      War, war never changes..

      Comment


        A мене първата битка ме пусна с артилерия в град, и някой си направи експито на мене...ех ако си бях с чърчила

        Comment


          Моят Тигър имаше голям късмет, от 2 победи събра над 16К експи.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Има ли някаква ефективност този камуфлаж?

            Comment


              A аз тъкмо си взех ново леко танкче и ме гони убер кутцуз...а последната битк абеше просто върха, тръгвам да разузнавам на прохоровка...не съм стигнал и до средат ана картатат...и целият ми отбер е мъртъв...как успяха тези д аго направят така и ен разбрах, масово самоубийство...аз оцелях но каква полза..освен спестени пари за ремонт

              Comment


                при това сума пари ръснах за подготвен екипаж, директно всички ъпгрейди...с цел по-голяма радос, ама ъц

                Comment


                  Втора битка...почти като споменатата преди малко...сигурно защото танка е фашистски

                  Comment


                    kamos написа Виж мнение
                    Има ли някаква ефективност този камуфлаж?
                    Умението камуфлаж или камуфлажната мрежа?
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      Мрежата.Въпроса ми е дали наистина върши работа?

                      Comment


                        kamos написа Виж мнение
                        Мрежата.Въпроса ми е дали наистина върши работа?
                        Да, върши работа. Работи обаче само докато машината е неподвижна, включително и куполът - ако помръднеш корпуса или купола, се деактивира.
                        Най-добре работи на артилерии и TD-та без купол, защото движението само на оръдието не се брои.
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          С новия пач девелопърите решиха да преименуват медала на Витман, на "медал на Boelter", най-вероятно защото Витман е служил във Waffen-SS. Медалът се печели за 7 и повече убити противници в една битка. Аз за 2500 битки имам само 8 такива медала... не е лесно да се изкарат.

                          Цяла година тия хора трият акаунти и имена на кланове, съдържащи нацистки и SS-референции, а когато някой се оплачеше по този повод във форума и дадеше за пример Витман - получаваше бан.
                          Сега решиха да станат политически коректни...

                          Да подчертая - нямам афинитет към нацистки и SS идеологии, просто се ядосвам на решенията на девелопърите. Пък и Витман е едно от първите имена, които човек научава, когато се интересува от танкове от периода на ВСВ.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            А на мене за друго с ами криви...в няколко битки ме пуска с отбор в който най-силното нио е среден танк, в противниковеият пък гледам по 3-4 наточени КВ-та ии всякаква друга гадост...как да е това се трайва.
                            Обаче си личи как русначета с аго правили това, Т-28 е накакво убервафе...един такъв дори ми надбяга напълно упгрейднатия Пз2Л..айде пише го по кнжките че сред руските е изпъквал с надеждност и бла-бла бла...ама все пак си е лошо копие на 16-тоне викерс...за КВ д ане говорим, всички таблични предимства и нито един реален недостатък.
                            Друг интересн момент са американскит емашини, разните ранни ТД-та и самоходни оръдия...мвесто да слагат тези измишльотини д абях асложили ТД-та и САУ-та на базата на халфтраковете...или пък това че американскит елеки танкове свършват с М-5...а някой от нас са чували и за М-24

                            Comment


                              Положението е, че са руснаци (белоруси, от мене да мине) и могат да си правят каквото искат.
                              Сега всички артилеристи ревнаха от новите руски леки танкове Т-50 и Т-50-2.
                              Чакам момента, в който ще порежат Е-50, Е-75 и Е-100, щото и по двата форума - руски и европейски - народа взе да се оплаква колко били overpowered.
                              Най-накрая немските танкове да имат нещо, което да може да се мери с руските машини... и руснаците ревнаха.

                              А за matchmaking-a... това никога няма да го оправят.
                              Докато КВ е едно ниво с PzIV и Т-34, няма спасение.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                Сега добавят ниво 5 леки танкове, с новите пачове.
                                КВ-то не е толкова убер - почети всичко негово ниво или едно под него го пробива, да не говорим за масивния купол, който е супер голяма мишена, с още по-малко броня от корпуса и се върти със скоростта на костенурка.. Това и мудната му скорост, го правят много уязвим, единственото му предимство са мощните но бавно стрелни оръдия.
                                Т-28 наистина има много мощно оръдие за нивото си, но от друга страна се пробива от абсолютно всичко с/у което го пуска и от страни с дългия си профил, е трудно са се пропусне директно попадение с/у него.
                                Аз съм играл с почети всички танкове, и повечето са балансирани - имат си и добри и лоши страни.
                                Само от време на време matchmaking-а прави глупости, като например ме пускаше с JgPz4 с 88мм оръдие (136мм бронепробивност) и 80мм броня с/у КВ-3 със 120мм броня и 122мм оръдие (175мм бронепробивност), който почети не можех да го пробия отпреде, и ако нямахме САУ нямаше какво да го спре..
                                War, war never changes..

                                Comment

                                Working...
                                X