Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Е как да победим , да го **** на ма*** им в *****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Click image for larger version

Name:	shot_249.jpg
Views:	1
Size:	646.9 КБ
ID:	537520
    Dosis sola facit venenum!
    WoT_EU - Krena_BG , WoT_RU - krena, ESL- Epic - Black Sea Unit

    Comment


      Click image for larger version

Name:	shot_019.jpg
Views:	1
Size:	258.0 КБ
ID:	537575

      Първата ми игра със СУ-85

      Comment


        Attached Files
        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

        Comment


          Ако някой се чуди, защо не съм качвал видео от няколко дни...

          Comment


            Днес за съжаление не мога да играя!Нета ми е скапан-държи пинг 150-160

            Comment


              На WG сървърът им е скапан...при мен последните две седмици ми се удвои пинга.

              Comment


                ViktorKitov написа Виж мнение
                На WG сървърът им е скапан...при мен последните две седмици ми се удвои пинга.
                При мен пинга е 60-85.Но днес е ужас!Ще чакам сина си да видя да не би да съм за преинсталирване и на уиндос.

                Comment


                  don4o написа Виж мнение
                  При мен пинга е 60-85.Но днес е ужас!Ще чакам сина си да видя да не би да съм за преинсталирване и на уиндос.
                  При мен нормално е между 40 и 60 мс. От известно време скача до 120 и държи най-често 80...

                  Comment


                    don4o написа Виж мнение
                    При мен пинга е 60-85.Но днес е ужас!Ще чакам сина си да видя да не би да съм за преинсталирване и на уиндос.
                    Проблема не е в пинга. Най вероятно доставчика на нет-а се гъбарка (провери скоростта и му дишай във врата, при мен беше така в един период). Другия вариант е сървърите на ВГ да дават фира, но не съм забелязвал подобно нещо вчера.

                    Comment


                      след две седмици пауза реших малко да поиграя, мислех си че ММ-то няма да е много отмъстително...да да...ама не. 1550 ефективност за вечерта, 20% победи, два фрага средно на битка, сума щета, ама какво от това като ме пускаше с дебили. Интересното е че нямаше извращения да съм непрекъснато в дъното, съвсем нормален на пръв поглед сетъп....надрусвах много прилични поражения...ама само аз.

                      Comment


                        Да идва по - скоро този пач, дано пооправи нещата малко. От събота до днес имам цифром и словом две победи!!!! За три дни, две победи... Направо не издържам вече! Започна да ми става лошо само като видя иконката на играта...

                        Comment


                          bruchpilot написа Виж мнение
                          Да идва по - скоро този пач, дано пооправи нещата малко. От събота до днес имам цифром и словом две победи!!!! За три дни, две победи... Направо не издържам вече! Започна да ми става лошо само като видя иконката на играта...
                          Има и по трагични случаи. Влязох на руския да тествам усещането от редовния пач, спрямо теста. Купих една Т18-ка и натъркалях 10 още в първата битка . Свършиха снарядите - реми . Сещай се какво ми е.

                          Ничья
                          Бой: Провинция 29.10.2013 г. 14:54:07 ч.
                          Танк: T18
                          Получено опыта: 989
                          Получено кредитов: 11*447
                          Достижения в бою: «Стальная cтена», «Воин», «Бронебойщик», «Стрелок», «Невозмутимый», Знак классности «Мастер»

                          Taзи вечер серията продължава и на другия сървър. Явно грешката е в моя телевизор. Не правя нещо както трябва май ...

                          Първо, копие на битката от снощи, с 10 убити и свършили снаряди. В последната секунда тараних и последния противник, но не ми го зачете

                          Реми
                          Битка: Провинция 30.10.2013 г. 21:26:12 ч.
                          Танк: T18
                          Опит: 1*177
                          кредита: 15*538
                          Постижения в битка: Войн, Стоманена стена, Невъзмутим

                          В тази взех само 8 и загинах глупаво накрая

                          Загуба
                          Битка: Провинция 30.10.2013 г. 22:32:45 ч.
                          Танк: T18
                          Опит: 734
                          кредита: 9*936
                          Постижения в битка: Войн, Защитник, Медал дьо Ланглад
                          Last edited by bigbeer; 30-10-2013, 23:51.

                          Comment


                            Бях с Marder 38T, най-долу в списъка, единствен 4 тиър в отбора. Паднахме 15:3 и тези три фрага ги направих аз! Убиха ме последен. Бях с най-много направен демидж, почти двойно повече от втория в класирането от нашия отбор. Думи нямам. Как може?!!! Бива схванати малоумници, ама на тези трябва да им сложат восъчни фигури в музея на Мадам Тюсо.
                            Last edited by BacillusBulgaricus; 01-11-2013, 09:46.
                            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                            Comment


                              Снощи - 12 битки, 3 победи. Нямах нерви за повече.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                Не си само ти... аз на 1 от 5 се отказах... мачмейкинга беше отврат.

                                Comment

                                Working...
                                X