Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Click image for larger version

Name:	shot_230.jpg
Views:	1
Size:	562.2 КБ
ID:	537452
    Някой им али идея как и дали мога ефективно да го доложа тоя олигофрен? не стига че спи цала битка ами и и единственият (и то доста) демидж върху мене го направи, а аз мислех че артилерията ме цапна, а то някакъв маймунопитек. Се пъна аз със токовата си машинка да изнасям битката а това не само не помага ами и ме гърми. При това упорито го е правило дебилчето.

    Сега гледам че олигофренското му другарче също се е представило и пак по мене

    Comment


      Здравейте, вече по-активно ще ползвам този форум по въпроси, свързани с WOT, че един друг форум, който няма да назова, има админи хомосексуалисти и не искам да се занимавам с тях
      IN NOMINE SATANAS

      Comment


        Nikola Bathory написа Виж мнение
        Здравейте, вече по-активно ще ползвам този форум по въпроси, свързани с WOT, че един друг форум, който няма да назова, има админи хомосексуалисти и не искам да се занимавам с тях
        И за да потвърдя, че администрацията навсякъде е изградена от хомосексуалисти, ще те помоля да махнеш "SS-Gruppenfuhrer".
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          1951 написа Виж мнение
          И за да потвърдя, че администрацията навсякъде е изградена от хомосексуалисти, ще те помоля да махнеш "SS-Gruppenfuhrer".
          това си е попадение

          админ с чувство за хумор

          Comment


            В такава здрава концентрация на донори не бях попадал скоро.

            Click image for larger version

Name:	shot_147.jpg
Views:	1
Size:	441.2 КБ
ID:	537460
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              ММ-а им е тотално зле, Онзи ден при ефективност едва 900 (попадех в много силни отбори и не можех да си хвана достатъчно щета) имам 70% победи, вярно имах много силна серия с М103 с по 4К щета всяка битка, ама все пак.
              Вчера напротив, ефективноста ми беше над 2300, и пак едва 50% победи. Отворих Т-54 и теглих една майна на играта.

              Comment


                За лошия /и нагласен/ ММ съм напълно съгласен. Почне боя - докато стигна на позиция то вече 0:6-7 в полза на врага... Правиш, струваш, стреляш, воюваш, колиш, бесиш и накрая пак оставаш един против пет, и пак вътре с парите! Като погледна после в нашя отбор плътно девятки и десятки с по 2-3 хил. боя, а при тях с по 14-15 хил. После ми разправят, че нямало заложено в ММ-а такова нещо като регулиране на статистиките.
                На всичкото отгоре на последък имам чувството, че танковете ми се състоят от две части - боеукладка и зареждач. Един изстрел да ме уцели и едното от двете заминава без значение от танка и мястото на което ме удрят. Даже скоро на КВ-5 имах случай в един бой да ми повреждат боеукладката два пъти и да пребият и двамата зареждачи - после върви че се бий... Накрая реших, че е най - добре да си взема 1-2 седмици почивка!

                Comment


                  Хайде и аз да се включа с малко оплаквания. Оня ден на мурованка съм се кротнал с моето СУ152 зад една купчинка дърва за огрев и си стрелям спокойно по настъпващите противникови тежки, без мен да ме спотнат. И изведнъж чета в чата как някакъв от нашите пише да са ме репортнели мен и едно СУ101 за ботове... До този момент имах 900 демидж, а до края на битката имах 2000 и бях на първо място (което е естествено за камперски разрушител).
                  Та чудно ми е как тея хора за толкова време не са схванали каква точно е ролята на различните типове танкове? Какво е очаквал да тръгна да водя атаката ли?

                  Comment


                    Angelmr написа Виж мнение
                    Хайде и аз да се включа с малко оплаквания. Оня ден на мурованка съм се кротнал с моето СУ152 зад една купчинка дърва за огрев и си стрелям спокойно по настъпващите противникови тежки, без мен да ме спотнат. И изведнъж чета в чата как някакъв от нашите пише да са ме репортнели мен и едно СУ101 за ботове... До този момент имах 900 демидж, а до края на битката имах 2000 и бях на първо място (което е естествено за камперски разрушител).
                    Та чудно ми е как тея хора за толкова време не са схванали каква точно е ролята на различните типове танкове? Какво е очаквал да тръгна да водя атаката ли?
                    Много е вероятно. Доста играчи не правят разлика между това да се залостиш в храст зад базата и да прекараш там цялата игра и това да се кротнеш на хубава позиция и да накълвеш половината противников отбор - за тях всичко това е кампене.
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      Angelmr написа Виж мнение
                      Хайде и аз да се включа с малко оплаквания. Оня ден на мурованка съм се кротнал с моето СУ152 зад една купчинка дърва за огрев и си стрелям спокойно по настъпващите противникови тежки, без мен да ме спотнат. И изведнъж чета в чата как някакъв от нашите пише да са ме репортнели мен и едно СУ101 за ботове... До този момент имах 900 демидж, а до края на битката имах 2000 и бях на първо място (което е естествено за камперски разрушител).
                      Та чудно ми е как тея хора за толкова време не са схванали каква точно е ролята на различните типове танкове? Какво е очаквал да тръгна да водя атаката ли?
                      Слагаш този и този файл в папка res_mods\0.8.8\gui\scaleform и проблема се решава (общия чат става прозрачен, напълно ).

                      Comment


                        Click image for larger version

Name:	shot_233.jpg
Views:	1
Size:	614.5 КБ
ID:	537516
                        Бахти зомбитата, все с такива малоумници ме пуска, а аз съм избърсал праха на Мардера, сложил съм нов вкеипаж и съм решил да ресърчна следващият предварително...че мноУ Убав на теста.той и насхорна силно ми се нравят, другите няма да ги развивам.

                        Comment


                          3 игри за 7 минути, при това 2 от тях с един и същ танк.Нямах такава серия от поредни 0:15 досега.В едната все пак успях да зашия 1600 дмг с JPanther за по-малко от минута.Само още един съотборник беше успял да вкара дмг, другите бяха с 0 !!!Направо излязох от играта с Alt+F4.Няма да я пипна повече през уикендите.

                          Comment


                            преди малко попаднах на уникална личност http://www.noobmeter.com/player/eu/Feiter10/507473222/ играе само с премиум машини и се скрива някъде на картата и излиза в гаража за следваща "битка" намерихме го с любезното съдействие на възмутените играчи от противниковия отбор

                            Comment


                              mirror2 написа Виж мнение
                              преди малко попаднах на уникална личност http://www.noobmeter.com/player/eu/Feiter10/507473222/ играе само с премиум машини и се скрива някъде на картата и излиза в гаража за следваща "битка" намерихме го с любезното съдействие на възмутените играчи от противниковия отбор
                              А някой може ли да си въобрази какъв е смисълът на подобно нещо?

                              Comment


                                WN7 Rating: -66 (Very bad)

                                WN8 Rating (alpha-test): 38 (Very bad)

                                Comment

                                Working...
                                X