Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts




    w t10 битка, моа с т8 танк е надрусал най-много щета, че съм и светел....как е възможно това и защо ме наказва с такива олиговрени като съотборници, днеска почти цял ден така.и съръра смених, не помага....гати миндилите, сега проверих, аз и най-много потенциален демидж съм получил..тия миндили дори не знаят как да си позиционират танка, нямаше никой с над 3,8 потенциален, повечето са си ги дупчили всеки път. а от противниците (то не че някой ги е стрелял) само Мишката е изяла повече от мене...ама той беше идитот и ни се няла на всички вкупом.

    Comment


      Количеството на безнадеждно глупавите, умствено изостанали дебили в тази игра расте в геометрична прогресия! Положението излиза извън контрол. Чудя се тези човекоподобни как успяват да си включат компютъра изобщо! В тази и в другите онлайн масови игри, трябва да се влиза след строг тест за интелигентност и навършени години! И други изисквания мога да посоча, но ще ме баннат...
      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

      Comment


        BacillusBulgaricus написа Виж мнение
        Количеството на безнадеждно глупавите, умствено изостанали дебили в тази игра расте в геометрична прогресия! Положението излиза извън контрол. Чудя се тези човекоподобни как успяват да си включат компютъра изобщо! В тази и в другите онлайн масови игри, трябва да се влиза след строг тест за интелигентност и навършени години! И други изисквания мога да посоча, но ще ме баннат...
        Според мен положението се подобри след като минаха празниците и големите промоции. Тогава се нагледах на невъзможното.
        Last edited by ViktorKitov; 10-01-2014, 21:45.

        Comment


          ViktorKitov написа Виж мнение
          Според ме положението се подобри след като минаха празниците и големите промоции. Тогава се нагледах на невъзможното.
          Аз извадих късмет в бедата дет се вика. По Коледа бях тежко болен 5 дни на легло, та не играх изобщо. После пък, около Нова година наваксвах по гости и софри. Разминаха ми се празничните емоции с Обединеното Дебилство. Вчера обаче и днес... Правя чудеса, ходя по вода дет се вика, обаче рояци едноклетъчни се рздават!
          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

          Comment


            В WoT трябва да се въведат правила за движение по пътя.
            Иначе стават тежки ПТП, с димящи ламарини.
            ТРИ пъти ме засече говедото, нагоре по хълма...
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              Поредната 5 vs. 25 битка. Накрая ми скочиха 5 танка и резултата е ясен.

              Click image for larger version

Name:	shot_052.jpg
Views:	1
Size:	363.4 КБ
ID:	538387

              P.S. Момчето с Tiger I е наше.

              Comment


                ckok_nogckok написа Виж мнение
                Поредната 5 vs. 25 битка.
                Верно 5*25
                Лорейн, Е75, ИСУ 152 с нули...чак не ми се вярва, да не са били афк случайно....

                Comment


                  veso_t написа Виж мнение
                  Верно 5*25
                  Лорейн, Е75, ИСУ 152 с нули...чак не ми се вярва, да не са били афк случайно....
                  Или пък Лорейна и Е75 са тръгнали самоубийствено напред и са свършили играта в първата минута а ИСУ-то се е избабанило на някоя гола полянка стреляло е,пропуснало е и е било изпарено...

                  Comment


                    Напоследък много често ми се случва да тръгна с някаква група стигаме до противник аз влизам в клинч, правя сериозна щета на противника въртя се стрелям, а мойте клечат зад камъните докато ме изпарят, после малоумниците ги изтрепват един по един и загуба. Не мога да разбера какво е това пазене? Няма смисъл да се клечи зад някой камък 15 мин. не се прави опит не се печелят пари, какъв е смисъла да се играе така?

                    Comment


                      vvasman написа Виж мнение
                      Напоследък много често ми се случва да тръгна с някаква група стигаме до противник аз влизам в клинч, правя сериозна щета на противника въртя се стрелям, а мойте клечат зад камъните докато ме изпарят, после малоумниците ги изтрепват един по един и загуба. Не мога да разбера какво е това пазене? Няма смисъл да се клечи зад някой камък 15 мин. не се прави опит не се печелят пари, какъв е смисъла да се играе така?
                      Философията е следната!Некадърен съм,ще се скрия зад някой камък пък каквото стане!все някоя точка ще взема!!

                      Comment


                        vvasman написа Виж мнение
                        Напоследък много често ми се случва да тръгна с някаква група стигаме до противник аз влизам в клинч, правя сериозна щета на противника въртя се стрелям, а мойте клечат зад камъните докато ме изпарят, после малоумниците ги изтрепват един по един и загуба. Не мога да разбера какво е това пазене? Няма смисъл да се клечи зад някой камък 15 мин. не се прави опит не се печелят пари, какъв е смисъла да се играе така?
                        Точно този начин на игра се мъча да избегна, засега не толкова успешно, колкото ми се иска. Пусто сърце юнашко не слуша какво му говори разума...
                        Сам срещу 2-3 ма .... я дам 3-4 успешнни изстрела , я не... Това в Т8 са ~ 800 за медиуми/ ~1200 за тежки, нищо работа.
                        Добри резултати като опит и пари съм постигал при движение с основната група и наливане на дмг докато някое храбро другарче го изпаряват. Вече след средата на играта, когато противника е масово на по 50 % кръв, а аз на фул - ръш и бой .

                        Comment


                          Във форума на HWBG (или май тук беше, не помня) някой разказваше следната случка:

                          Превземат базата, последните двама-трима противници на по много малко живот.
                          Зад базата се крие последният наш оцелял - PzIV, видимо ъпгрейднат, на 100% живот. Не се показва. Изобщо. Стоял е там през цялата битка. А противниците са му на по един изстрел и не го знаят къде е.
                          Съюзниците му крещят в чата - иди, избий ги, ще победим.
                          Отговор: Не, ще ми направят щета, ще загубя пари от това, няма да се покажа.
                          Резултат: Загуба.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            Скоро много готина случка оставаме 5/2 аз с Ис 6 влизам на един КТ (и двамата сме на 50%) претрепвам го до базата им, но той ми къса веригата с последния изстрел и докато чакам да се оправи веригата артито - последния от противника ме изпарява, но се оказва близо и го светвам. Моя отбор малоумници тръгват да го трепят, но вместо да се съберат и да не рискуват тръгват един след друг познайте какво стана - артито светва след изстрел и наш танк умира - стана герой на мача.
                            Нашето арти три пъти не го уцели и умря последно докато капваше.

                            Comment


                              Така се играе. Така играят професионалистите. Стоят отзад и наливат демидж, без да се интересуват какво се случва. Бил съм свиделел многократно, когато зелени и особено сини танкове се крият възможно най отзад и стрелят по чужд засвет. Може да е нужна някъде помощ, да е топ танк, не и не стои отзад и за нищо не му дреме, освен да вкара още малко демидж.
                              Раците ги разбирам, не знае какво да прави, убиват го веднага и се опитва да оцее като се крие, но когато сини играчи започнат да се крият ми се повдига.

                              Comment


                                Mitko написа Виж мнение
                                Така се играе. Така играят професионалистите. Стоят отзад и наливат демидж, без да се интересуват какво се случва. Бил съм свиделел многократно, когато зелени и особено сини танкове се крият възможно най отзад и стрелят по чужд засвет. Може да е нужна някъде помощ, да е топ танк, не и не стои отзад и за нищо не му дреме, освен да вкара още малко демидж.
                                Раците ги разбирам, не знае какво да прави, убиват го веднага и се опитва да оцее като се крие, но когато сини играчи започнат да се крият ми се повдига.
                                За да се ориентираш къде да наливаш демидж, трябва поне малко да се интересуваш какво става... А наливането на много демидж изкарва опит и пари, второ помага на отбора... Но при такива играчи обикновено отборът е на второ място. Опитвал съм да играя така - не мога. Не трае сърце юнашко, все в мелето ме влече...
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X