Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    аз М4 го минах с 76 мм, отвикнал съм с гаубицата, пък и откакто я нърфнаха всички ми остават на 10хп живот, тъкмо дадойде някой и да ги вземе

    Comment


      Само веднъж да направя 20 застреляни с този изрод BDR няма да погледна френска линия поне до нова година!!!!Много бавен ,всичко го пробива и стоковото оръдие не става!Всеки стреля по добре и по бързо от мен!Нямам свободен опит да взема другото оръдие.Дано го изтикам случайно до утре!

      Comment


        don4o написа Виж мнение
        Само веднъж да направя 20 застреляни с този изрод BDR няма да погледна френска линия поне до нова година!!!!Много бавен ,всичко го пробива и стоковото оръдие не става!Всеки стреля по добре и по бързо от мен!Нямам свободен опит да взема другото оръдие.Дано го изтикам случайно до утре!
        Критиките ти към машината и изобщо френската линия са напълно неоснователни!

        БДР не е по-бавен от КВ-1, даже напротив.
        Има прекрасно оръдие, това че не си го сложил не прави танка лош - изиграй поне 50 битки с последното оръдие и пак ще говорим.
        Има си и прилична челна броня, която в комбинация с абсорбиращите вериги предпазва доста добре за размерите на машината.
        Естествено бордовете са картон, но ако не се научиш на БДР да ги пазиш с АРЛ ще имаш още повече проблеми.
        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

        Comment


          Ultramarine написа Виж мнение
          Критиките ти към машината и изобщо френската линия са напълно неоснователни!

          БДР не е по-бавен от КВ-1, даже напротив.
          Има прекрасно оръдие, това че не си го сложил не прави танка лош - изиграй поне 50 битки с последното оръдие и пак ще говорим.
          Има си и прилична челна броня, която в комбинация с абсорбиращите вериги предпазва доста добре за размерите на машината.
          Естествено бордовете са картон, но ако не се научиш на БДР да ги пазиш с АРЛ ще имаш още повече проблеми.
          Сигурно си прав ! Но аз досега не съм развивал никакви французи.Наложи се заради мисията и всичко стана много бързо.Сега нямам свободен опит за последното оръдие и мъката е голяма .Дано го изтикам пък после в една по спокойна обстановка ще видим.

          Comment


            Е то защото със зор го правиш, иначе БДР-то е много приятна машина, определено е по-бърза от КВ и оръдието е звер, това което мене ме дразни е че е грозна и фантасмагорична. но за мисията е добър. мен най-много ме намъчи Т49, ако и на теория да пасва на стила който играя.

            Сега тъкмо покрай мисията изгриндих АРЛ-то и като му махна тая кога з абоклук дето е първата купола и дори ще му се радвам. Може дори да си довърша модела който съм почнал...

            Comment


              Gaden Gogi написа Виж мнение
              Е то защото със зор го правиш, иначе БДР-то е много приятна машина, определено е по-бърза от КВ и оръдието е звер, това което мене ме дразни е че е грозна и фантасмагорична. но за мисията е добър. мен най-много ме намъчи Т49, ако и на теория да пасва на стила който играя.

              Сега тъкмо покрай мисията изгриндих АРЛ-то и като му махна тая кога з абоклук дето е първата купола и дори ще му се радвам. Може дори да си довърша модела който съм почнал...
              Не знам каква машина е но само да взема мисията и французин няма да КАРАМ поне до коледа!

              Comment


                don4o написа Виж мнение
                Не знам каква машина е но само да взема мисията и французин няма да КАРАМ поне до коледа!
                Не бъди сигурен алфата на яйцето и 212мм дупчене на АРЛ-то скоро ще изтрият спомена за ужаса Б1!

                Comment


                  falcon_bg написа Виж мнение
                  скоро ще изтрият спомена за ужаса Б1!
                  Нищо не може да изтрие ужаса от първите 4 нива френски танкове, кой от кой по-гнусен и противен, и като характеристики и като изглед.

                  Comment


                    Остана да убия още един танк и продавам завинаги всичко френско що имам в гаража!!!!

                    Comment


                      Приключих!!!!Сбогом франсета мммммммммммммммммммммммммммммм!

                      Comment


                        Бихте ли си проверили казармите, само моята ли се е бъгнала.

                        Comment


                          Играта е заприличала на детска градина за деца с умствени проблеми. Имам около 35к боя общо и досега не съм имал намерението да си взимам почивка от нея. Но вече ми писна. Повече се ядосвам отколкото да разпускам с тоз шит.
                          Малко прекрасни изпълнения от съотборници! Това са само загуби, като последната 3 танка не можаха да декапнат 2!
                          Click image for larger version

Name:	shot_229.jpg
Views:	1
Size:	644.1 КБ
ID:	537439
                          Click image for larger version

Name:	shot_230.jpg
Views:	1
Size:	641.8 КБ
ID:	537440
                          Click image for larger version

Name:	shot_231.jpg
Views:	1
Size:	633.6 КБ
ID:	537441
                          Click image for larger version

Name:	shot_232.jpg
Views:	1
Size:	635.2 КБ
ID:	537442
                          Click image for larger version

Name:	shot_233.jpg
Views:	1
Size:	641.6 КБ
ID:	537443

                          ps. Извода е: за да си направиш кефа само платун.
                          Dosis sola facit venenum!
                          WoT_EU - Krena_BG , WoT_RU - krena, ESL- Epic - Black Sea Unit

                          Comment


                            На мене съвсем нормални рандъм битки ми се виждат, малко нулеви и другите поне са опитвали....на мен напоследъл всики взводни са ми много слаби, явно сам си се справям по-добре.
                            Иначе вчера имах много странна Т10 на Прохоровка....почва битката и 10 броя включая бавноподвижни тежки хукват към хълма, 3 Т10 ТД застават в края на алеята и не мръднаха цяла битка и в центъра аз с М48 и един суисидален батчат дето даде фира бързо....танцувах аз по центъра, спотвах, срелях, нашите ТД-та не волиха да мръднат, писна ми теглих им една майна (те ми се оправдават че били ТД-та) минах през средният прелез в граданастрелах се на воля, после през техният прелез, пак стрелба, после на ялеята в гъб на вразте...през цялото време ония мозъчни инвалиди не мръднаха, а бяха с Е100 ТД-та двама и Т110 третият. срещу тях когато ми писна май само един британце ТД беше останал.
                            Идеята беше що за малоуми е да тръгнеш с Маус да катериш хълма където всичко ще е свършило преди да си качил скона, или 3 топ изверга да кемпят при положение че срещу тях има само един, при това е спотнато че е само той?
                            На битките то Т5-6 това им е хубавото че много рядко се падат такива малоумници....друг въпрос че там го има изпълнението половината отбор да измре през първата минута или 6 до 9 да са нулеви но по-добре такива отколкото маломници които си мислят че танка е бункер.

                            Comment


                              Казармaта и пре мен се бъгва и някак я оправих, но не мога да ти кажа как, защото беше рандом щракане по отметките.
                              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                              Comment


                                Gaden Gogi написа Виж мнение
                                На мене съвсем нормални рандъм битки ми се виждат, малко нулеви и другите поне са опитвали....
                                Станаха към 20-30 ама няма да ги качвам всички.

                                Click image for larger version

Name:	shot_238.jpg
Views:	1
Size:	632.4 КБ
ID:	537444
                                Dosis sola facit venenum!
                                WoT_EU - Krena_BG , WoT_RU - krena, ESL- Epic - Black Sea Unit

                                Comment

                                Working...
                                X