Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    Напоследък мачмейкинга си прави невероятни гаври.

    Снощи почнах с 6 поредни победи и тъкмо си мислех "Чудесно, правя нещо от сорта на 15-6/7 и си лягам". Мда, почти...Директно 7 загуби и ставаме 6-7. Аз вече бях бесен, 15 минути почивка, сменям танка, почва нова серия от 6 победи за 12-7. След тях 2 загуби и 2 победи, всичко е ок вече и съм на 14-9. В този момент си мисля "Ето, една победа и си лягам, даже и жената няма да мърмори че е късно". Да бе, да...Нови 5 поредни загуби, аз с тиър 8 във топ 3 по демидж от отбора ни срещу десетки във всяка една битка. В 29 бой за вечерта ме аморакна поредния Т10 ТД още 1вата минута, реших да правя пак 10 минути почивка и като се върнах видях, че сме спечелили.

    Добре че в неделя заминавам на почивка и една седмица няма да имам РС пред себе си.

    Comment


      #77
      Gugushev написа Виж мнение
      Напоследък мачмейкинга си прави невероятни гаври.

      Снощи почнах с 6 поредни победи и тъкмо си мислех "Чудесно, правя нещо от сорта на 15-6/7 и си лягам". Мда, почти...Директно 7 загуби и ставаме 6-7. Аз вече бях бесен, 15 минути почивка, сменям танка, почва нова серия от 6 победи за 12-7. След тях 2 загуби и 2 победи, всичко е ок вече и съм на 14-9. В този момент си мисля "Ето, една победа и си лягам, даже и жената няма да мърмори че е късно". Да бе, да...Нови 5 поредни загуби, аз с тиър 8 във топ 3 по демидж от отбора ни срещу десетки във всяка една битка. В 29 бой за вечерта ме аморакна поредния Т10 ТД още 1вата минута, реших да правя пак 10 минути почивка и като се върнах видях, че сме спечелили.

      Добре че в неделя заминавам на почивка и една седмица няма да имам РС пред себе си.
      На всеки 5-6 битки сменяй танка, по възможност и сървъра. ММ-а е така настроен, че при дълга серия те забива директно в киреча.

      Comment


        #78
        Click image for larger version

Name:	shot_228.jpg
Views:	1
Size:	595.4 КБ
ID:	537291
        To това си е за хвалби направо, при 9 нулеви и резултат 6:0 когато аз допълзях до тяхната база все пак не е зле да надрусам толкова щета.
        Интересно че не ми даде "за геройска съпротива"

        Comment


          #79
          То и мойто май си е за хвалба ама си е загуба

          Click image for larger version

Name:	shot_096.jpg
Views:	1
Size:	707.5 КБ
ID:	537299
          Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

          Comment


            #80
            Понеже вече не ми издържат нервичките на малоумщините, които се леят в общия боен чат на играта, сложил съм си мод, който го премахва. Не виждам написаното и ако някой от вас ме срещне в рандъм битка и не отговоря на поздрава му, моля за извинение!
            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

            Comment


              #81
              BacillusBulgaricus написа Виж мнение
              Понеже вече не ми издържат нервичките на малоумщините, които се леят в общия боен чат на играта, сложил съм си мод, който го премахва. Не виждам написаното и ако някой от вас ме срещне в рандъм битка и не отговоря на поздрава му, моля за извинение!
              зря,
              На Европейския сървъра - е Вавилонски хаос на различни езици.
              Единственото нещо, което може да се разбира - сиема, гл, сл, чх, платон...
              понякога - много забавно.
              http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

              Comment


                #82
                Click image for larger version

Name:	shot_139.jpg
Views:	1
Size:	441.3 КБ
ID:	537311

                ...и освен всичко Type T-34 ми ската три фрага напълно умишлено.
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  #83
                  1951 написа Виж мнение
                  [ATTACH=CONFIG]20989[/ATTACH]

                  ...и освен всичко Type T-34 ми ската три фрага напълно умишлено.
                  Никът му изглежда сиемски...
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    #84
                    Eguo написа Виж мнение
                    зря,
                    На Европейския сървъра - е Вавилонски хаос на различни езици.
                    Единственото нещо, което може да се разбира - сиема, гл, сл, чх, платон...
                    .
                    И много sa има напоследък ( салам алейкум)

                    Comment


                      #85
                      Аз май му хванах цаката на ММ. Вместо още от началото да нагибателствам 4-5 игри и после цяла вечер ММ да се гаври с мен - снощи почнах с 4-5 слаби игри и после кеф. Завърших с 60% победи - само соло битки...

                      Comment


                        #86
                        Опредеделено ще го пробвам това довечера, 2-3 битки с кекав танк който развивам с мъка. Иначе може и да са си оправили все пак ММ-а защото то петък аз почти само нормални битки имам, ето вчера съм ковнаш 68% победи...е излъгах, не бяха смао нормални, с КТ и двет екоито пробвах бяха с идиоти,и в двете надрусах мнго щета и загубихме, но е болка за умирачка.....но все пак играх предимно с танкове които са сравнително силни и отделно ми допадат.

                        Comment


                          #87
                          Днес имах уникален ден. Великия беларуски рандъм реши да се изгаври с мен и в девет последователни битки ме пускаше с олигофрени. И това с индианеца, който по начало си е специфичен танк, който не може да изнесе само битката. Накрая толкова ме беше яд, че жертвах 6000 свободен опит и го продадох това нещо. Дано леопард прототипа да е по-добър. Все още събирам кредити да го купя.

                          Comment


                            #88
                            Проведен бе експримент, пусках се предимно с Т8 тежки, всичките битки бяха съвсем нормални, до момента в който се пуснах с Т34, и веднага ме шибна в Т10. Причина за експримента- последните дни винаги когато го играя това винаги битките са Т10, и по изключение Т9. Днеска съзнателно играх с един тип машини за да пробвам.
                            Съмнение- тия водкосмучещи олигофрени, на които им липсва елементарна бизнес етика са решили да ОСЕРАТ всички Т8 премиуми с цел те да станат неизползваеми и хората да им кихнат по 40+ евра за новите. И уж щедро предложиха да си искупят скопените СП...но за злато с което не можеш да си купиш новите им сътворения. Типично руска работа.
                            Резултат- омерзение

                            Comment


                              #89
                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              Типично руска работа.
                              Белоруска

                              Премиуми - все още прави печалба.
                              Но - премиуми е "месо" за танки от по-високо ниво.

                              Аз съм много разстроен от нива на играта на Тип 59. Но аз възприемам - за даденост.
                              П.С.
                              в противен случай - хора ще са играли само в премиуми.
                              http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                              Comment


                                #90
                                Eguo написа Виж мнение
                                Белоруска

                                Премиуми - все още прави печалба.
                                Но - премиуми е "месо" за танки от по-високо ниво.

                                Аз съм много разстроен от нива на играта на Тип 59. Но аз възприемам - за даденост.
                                П.С.
                                в противен случай - хора ще са играли само в премиуми.
                                Регистрирана в Беларус!!! Много руски фирми се регистрират в бившите републики заради данъците. Имам колеги регистрирали фирма в Литва, работещи в Украйна, но самите те са от Омск. Пита се каква е фирмата?
                                И аз не съм казал че не прави печалба а че непрекъснато е в Т10 битки, и то по време в което другите ми Т8 тежки ги пуска в съвсем нормални битки. Снощи съм направим 68 % победи, без да успея една да взема с Т34...ако не си бях губил времето с него щяха да са ми 78%...т.е. в много одбра игрова кондиция съм, дори успях да издрапам до хубавото оръдие на КВ-4, но Т34-ката ми е пуска само в безсмислени битки, чак ме е страх да пробвам СП-то какъв ужас ще е .

                                Comment

                                Working...
                                X