Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    мани, нас ни дропна на битката със собственика, половината отбор изпопада

    Comment


      Click image for larger version

Name:	shot_018.jpg
Views:	1
Size:	734.0 КБ
ID:	538576
      Мирише ми на яка балтия.
      Клан [8282] .

      Comment


        С колко победихте ако не е тайна
        А и кои модове ползваш за прицела и за зоните на модулите.

        Comment


          За да Ви успокоя - и на руските играта не върви!
          Даже реших да си направя малък експеримент - до къде може да те вкара играта и има ли край простотията? След доста нерви и ритане на компютъра стигнах до слединя резултат за около половин ден:
          4 победи, 31 загуби и минус 453000 сребро
          Как да не я играеш с кеф тази игра...

          Comment


            Със нещо от рода на 15-5/6 . Модпака на Джов.
            Това е 3 или 4 битка със по 11/12 ТД-та. 2/3 светляка за цвят,и ай да видим кой е по по най. Голямо висене по хасталака пада.
            Клан [8282] .

            Comment


              Тия дни за влизане в битка с тиър 8 чакам средно по минута и половина... писна ми.
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                то пък като те пусне голямата файде, мене с такива дебилчета ме пуска че просто ми се отщява изобщо да играя....чак към полунощ като ги сложат да спят става по нормално, иначе ММ-ма се гаври по пълна програма.

                Comment


                  Погледнете играч с 65% победи!Според вас това надежден играч ли е?Click image for larger version

Name:	shot_082.jpg
Views:	1
Size:	320.3 КБ
ID:	538599Click image for larger version

Name:	shot_083.jpg
Views:	1
Size:	316.9 КБ
ID:	538600

                  Comment


                    don4o написа Виж мнение
                    Погледнете играч с 65% победи!Според вас това надежден играч ли е?[ATTACH=CONFIG]22464[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22465[/ATTACH]
                    Ами не знам надежден ли е. Развил 5 тиър куполен дестройър и до там. Нацъкал 5к битки с една машина. Щом се справя с този танк, би се справил и с други, ама явно не ще.
                    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                    Comment


                      don4o написа Виж мнение
                      Погледнете играч с 65% победи!Според вас това надежден играч ли е?[ATTACH=CONFIG]22464[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22465[/ATTACH]
                      Не, "герой песочницы", как я на су-76.
                      http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                      Comment


                        Според мен е акаунт за статистика и гъделичкане на егото.
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          feersum написа Виж мнение
                          Според мен е акаунт за статистика и гъделичкане на егото.
                          Предполагам че като не е купувал танкове е натрупал доста средства!

                          Comment


                            don4o написа Виж мнение
                            Предполагам че като не е купувал танкове е натрупал доста средства!
                            Me_Rulez
                            Account created 06.10.2013
                            Той играе - не дълго време.
                            5000 битки - той често играе.
                            Той често играе в промоциите к новата година.
                            Очевидно повече от 25 милиона сребро.
                            http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                            Comment


                              Човекът си е научил Т49 едва ли не до съвършенство. За тия 5000 битки - 500 снайпер медала, 200 топ гън, 50 Patrol duty, Колобанови, Пуул...
                              От 06.10.2013 до днес са минали 113 дни - средно 46 битки на ден. И тъй като играе само с една машина, означава че не върти други, докато чака да свърши битката.
                              Ако приемем, че една битка е средно 7 минути - играе по 5 часа на ден.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                feersum написа Виж мнение
                                Човекът си е научил Т49 едва ли не до съвършенство. За тия 5000 битки - 500 снайпер медала, 200 топ гън, 50 Patrol duty, Колобанови, Пуул...
                                От 06.10.2013 до днес са минали 113 дни - средно 46 битки на ден.
                                46 битка на день - това е осем часа всеки ден.
                                Човекът играе без празнични и почивни дни.
                                Трудоголик.

                                П.С.
                                ...За тия 5000 битки -... 200 топ гън...
                                Това не е твърде много.
                                Това е нормално. На тези нива.
                                http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                                Comment

                                Working...
                                X