Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    При мен нормално - пусна ме в Т9

    Загуба
    Битка: Карелия 19.9.2013 16:54:30
    Танк: T26E4 SuperPershing
    Опит: 505
    кредита: 51*297

    Comment


      #92
      Click image for larger version

Name:	shot_122.jpg
Views:	1
Size:	431.2 КБ
ID:	537362 Click image for larger version

Name:	shot_123.jpg
Views:	1
Size:	419.0 КБ
ID:	537363 Click image for larger version

Name:	shot_124.jpg
Views:	1
Size:	381.8 КБ
ID:	537364
      Тая битка беше почти сигурна победа ако не бяха тия тиквеници дето оцеляха заедно с мен...Нормално ли е питам аз 3 тежки танка на пълен живот да се крият в замъка от един единствен тигър П който беше завардил централния мост!?! Докарахме го до комичната ситуация тримата да се крият зад стените да не ги ракне случайно тигъра а аз на мизерен живот да се крия зад къщите на десния бряг на реката за 4 минути чак като допълзях до центъра и успях да вкарам един фугас на тигъра отзад (580дмг останаха му 70) чак тогава ония се показаха и го убиха секунди не ни стигнаха да хванем артито...дебилна работа!

      Comment


        #93
        Murazor за проблемите в играта. Подписвам се под всяка негова дума. Видеото е на руски.

        Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

        Comment


          #94
          Един диалог от преди няколко часа, на английски е (моите реплики не съвсем)...
          Внимание, в линка има голяма картинка.

          Става дума за завършилия ивент - Леки танкове.

          Comment


            #95
            Alex2004BG написа Виж мнение
            Един диалог от преди няколко часа, на английски е (моите реплики не съвсем)...
            Внимание, в линка има голяма картинка.

            Става дума за завършилия ивент - Леки танкове.
            Аааах, гадни мърши. Четох за твоя случай в друг форум. И побеснях. И какво - накрая като им се поозъбиш малко и изведнъж решиха все пак да ти дадат честно спечеленото злато!
            Евала, че се хвана и ги понатисна! Да ти е честита наградата. Честно си я спечелил.
            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

            Comment


              #96
              Alex2004BG написа Виж мнение
              Един диалог от преди няколко часа, на английски е (моите реплики не съвсем)...
              Внимание, в линка има голяма картинка.

              Става дума за завършилия ивент - Леки танкове.
              Хихи заплаши го с форумите и веднага насра :Д. Браво така трябва да се третират тия мърши и честито за златото харчи си го със здраве!

              Comment


                #97
                Така трябва - тормоз и бой, бой и тормоз!
                Иначе си правят съвсем каквото искат!
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  #98
                  Благодаря за пожеланията и подкрепата
                  Златото все още го няма, но не е там проблема. Оказва се че моя случай не е единичен (има един който чака 15Х3000), а ситуацията е толкова идиотска че няма как да е неволна грешка. В крайна сметка излиза че в WG EU има служители които са едновременно крадливи и глупави, което пък значи че няма никакъв контрол върху работата им. Смятам въпреки всичко да занимая със случая и съпорта на RU.

                  Comment


                    #99
                    Бе чак крадливи - едва ли, това златце надали могат да си го сложат в джоба
                    Според мен имат спусната инструкция за тия случаи - ако номерът с "misleading description" мине, дават само 3000, ако клиентът се разбушува като теб - дават цялата сума.
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      feersum написа Виж мнение
                      Бе чак крадливи - едва ли, това златце надали могат да си го сложат в джоба
                      Според мен имат спусната инструкция за тия случаи - ако номерът с "misleading description" мине, дават само 3000, ако клиентът се разбушува като теб - дават цялата сума.
                      Като се замисля има логика да е така, доста хора от спечелилите изобщо не са знаели за ивента и 3000 голд ще са им добре дошли и изобщо няма да се заинтерсуват дали не са спечелили повече. Да не говорим че 3000 голд в пари не е кой знае колко за повечето на EU. На RU ако стане такове нещо реакцията ще е далеч по-бурна, руснаците и те са гладни като нас
                      В разочерованието си реших да се върна на RU, ама старта е ужасен

                      Comment


                        Като почна тая битка някой с ХВМ каза че шанса да спечелим е под 20%.

                        Аз се възпротивих мислейки че няма как да е толкова зле ......
                        Attached Files
                        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                        Comment


                          Ultramarine написа Виж мнение
                          Като почна тая битка някой с ХВМ каза че шанса да спечелим е под 20%.

                          Аз се възпротивих мислейки че няма как да е толкова зле ......
                          В кенефа наречен WoT винаги можеш още да потънеш...и още...и още...

                          Comment


                            Ultramarine написа Виж мнение
                            Като почна тая битка някой с ХВМ каза че шанса да спечелим е под 20%.

                            Аз се възпротивих мислейки че няма как да е толкова зле ......
                            Saмо 5 нулеви имате, какво се оплакваш, а те също иматтакива, останалите са се опитали...виж да имаш 9 нулеви вече е прекалено....аз затова не си инсталирам всички модули на ХъВъМъ-то, че много депресиращо, само този който показва колко щета съм надрусал

                            Comment


                              Почнаха курвенските изпълнения, това само от рашките на тестовият го очаквах, но ме претрепа друг М4 сакън да не изтребя сам чуждият отбор
                              и то някакъв левак с 47% победи. пък с Шерман специално дори 42%. аман от дегенерати.

                              Comment


                                Gaden Gogi написа Виж мнение
                                Почнаха курвенските изпълнения, това само от рашките на тестовият го очаквах, но ме претрепа друг М4 сакън да не изтребя сам чуждият отбор
                                и то някакъв левак с 47% победи. пък с Шерман специално дори 42%. аман от дегенерати.
                                Стрелям само със златни!М-4 го изтиках!Сега съм с Т49-там ми е по трудно но до час два ще го премина и него.

                                Comment

                                Working...
                                X