Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ROME:TOTALWAR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Естествено, че съм я играл. Не знам ти за какво говориш, защото написа Medieval Total War, а аз говоря за Medieval 2 Total War, ще ме извиняваш. И разбира се, че е по добра от тази на Empire Total war... И анимациите на войниците са по-добри, и лицата им са различни в M2TW, и въобще екипировки и всичко се отличава. Може да е по-нова, но това не я прави по-добра
    Аттила-най-великият хун сред хуните, най-великият вожд сред вождовете!Когато той умря, неговият народ започна да си реже бузите в знак на уважение пред трупа му! Той не воюваше с другите хунски племена, а ги обединяваше, за да разграби Византийската империя и да унищожи вечния град Рим. Той не успя във второто си начинание, но доказа, че е най-великият пълководец за времето си!

    Comment


      Говорех ти за M2TW но искам да ти кажа че бъркаш тотално за графиката емпире е с много по добра но зависи и откъде си я намерил тази емпире дето си я играл сигурно от някой торент тракер нали.Докато моята игра е оригинал и съм с (Special Forces Edition) което ми дава право да играя с осем уникални единици и мога да ти кажа че емпире бие по всички параметри M2TW.

      Comment


        Empire Total war е толкова зле, че не може и да бъде повече. По-зле е от Рим, с тея еднаквите лица, грозна графика, тъп период и мнооого други отрицателни неща могат да се изброят. Като цяло Empire е срам за Total war.

        Comment


          Само че повечето играчи които са фенове на поредицата на тотал вар са на точно обратното мнение.

          Comment


            срам е... на такова мнение са, защото са заклети фенове на Total War, не за друго... има само едни морски битки и нищо друго...
            Аттила-най-великият хун сред хуните, най-великият вожд сред вождовете!Когато той умря, неговият народ започна да си реже бузите в знак на уважение пред трупа му! Той не воюваше с другите хунски племена, а ги обединяваше, за да разграби Византийската империя и да унищожи вечния град Рим. Той не успя във второто си начинание, но доказа, че е най-великият пълководец за времето си!

            Comment


              Е зависи някои хора ги кефи тази епоха - 18 век новостите са много и едно от най важните неща доста са развили мултиплеарът.

              Comment


                Аз на морските битки им се израдвах, но дотам. Предпочитам си Роум, стария Медивъл и дори (не ми се смейте много) Шогунеца.
                Луд на шарено се радва - цивилен блог

                Comment


                  Аз съм малко назад с материала,ама сега започвам за първи път първа версия на ROME:TOTALWAR ,играя с Гърците на макс трудност-само битките съм ги дал на пред последна трудност и се оправям без проблеми,даже ми е прекалено лесно да излъжа компа.Предполагам че е мн.по-интересно в мрежа,ама сингъла си е спокойствие. Поради липса на упътване имам няколко въпросчета към компетентните играчи.
                  1 Какво става ,ако с армията има два генерала-кой командва и трупа опит?
                  2Има ли ъпгрейд при който се възстановява численността на легиона?
                  3При битка има ли значение дали генерала е близо до легионите ?
                  4Когато стрелям с катапулти има ли опасност да си изтрепя моите войници?
                  5 За какво практически служи академията
                  6 И последно ,прасетата освен срещу слонове имат ли и друго предназначение?
                  Благодаря предварително.

                  Comment


                    Командва и трупа характеристики този с повече звездички на "comand". Генералите, които се оставят в градове с академии, също печелят такива характеристики (или поне така се предполага). При битка разположението на генерала има голямо значение, когато надува рога. Инaче през цялата битка присъствието му вдига морала на войниците. Мисля, че приятелският огън може да се изключи във файла "preferences.txt", но иначе го има за всички метателни оръжия, оръдия, катапулти и др. подобни. Под възстановяване на числеността на легиона "retrain" ли имаш в предвид? По-правилно е да се каже манипули или кохорти вместо легиони (или просто отряди за неримляните).

                    Comment


                      Zalmoxis написа Виж мнение
                      Командва и трупа характеристики този с повече звездички на "comand". Генералите, които се оставят в градове с академии, също печелят такива характеристики (или поне така се предполага). При битка разположението на генерала има голямо значение, когато надува рога. Инaче през цялата битка присъствието му вдига морала на войниците. Мисля, че приятелският огън може да се изключи във файла "preferences.txt", но иначе го има за всички метателни оръжия, оръдия, катапулти и др. подобни. Под възстановяване на числеността на легиона "retrain" ли имаш в предвид? По-правилно е да се каже манипули или кохорти вместо легиони (или просто отряди за неримляните).
                      мерси за отговора-в моята игра не намирам опция"надуване на рог" -ще проверя пак,ако си прекараш колесниците през собственната пехота става"приятелско" мазало,явно възстановяването на численността става след определено ниво на ковачницата.......

                      Comment


                        Под приятелски огън имам в предвид само метателни копия и стрели. Колесниците могат да ти убиват хората, само когато конете са в амок. Долу вдясно е изобразен бутонът "Rally", с нарисуван на него рог. Не се възстановяват от ковачниците, те дават малки бонуси. Възстановяват се от "Retrain", което е най-дясната опция от менютата за строеж и рекрутиране.

                        Comment


                          Добър вечер! И аз съм фен на поредицата Total War от доста време... и не веднъж съм ги превъртал игриците... но как ме сърбят ръцете да играя срещу други хора .... че РС-тата са лесни за предвиждане... някой знае ли как да си направя играта годна за мулти-то... немога да намеря cd key...
                          "Do or do not. There is no try." - Yoda

                          Comment


                            човек ,ако ти се играе мултиплеър ще трябва да си купуваш оригиналната игра
                            иначе коя част играеш сега?

                            Comment


                              kamos написа Виж мнение
                              човек ,ако ти се играе мултиплеър ще трябва да си купуваш оригиналната игра
                              иначе коя част играеш сега?
                              на Medieval II Total War Kingdoms съм ... ама и нямам толкова време да я играя...

                              п.п. мдам ... еми ще се поразровя още , за да видя дали няма да има и друг начин... ама нататък ако се наложи...
                              "Do or do not. There is no try." - Yoda

                              Comment


                                аз последни играх m2tw-Bulgaria Total war v2(мод с българи)
                                обаче след 5-6месечна игра ми омръзна
                                п.п.досега никоя игра не е била рекорда ми-1 година игра на age of empires 2

                                Comment

                                Working...
                                X