Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ROME:TOTALWAR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Който може да гласува за царство България и волжка България да бъдат включени http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=166791 в Broken Crescent

    Comment


      Два бързи въпроса:
      1.Как да наблюдавам градовете си в мирно време, а не само при обсада и то без жители?
      2.Как да карам войниците си да правят така нашумялата бойна формация "костенурка"?

      Comment


        По youtube гледам клипчета на тея берсеркъри, уж били много яки и можели да обърнат в бягство почти всички единици, а още като ги сблъсках с 1 кохорта преторианци ги видях какви са палячовци. Само 3 загуби ми направиха... Има и някакъв клип, дето берсеркърите бият и спартанци, ама според мен са им сложили допълнителни настройки....

        Comment


          LEGION IV

          Някой може ли да каже как се слага пача легион 4 .Играя във момента легион 3 и страшно ми харесва но има крашове особено когато играесх сас картаген не ме пуска да проведа битката и ме исхварля.Надявам се легион 4 да оправи това.Свалих го екстрактвам го и след това не знам какво да правя сас него.Помагаите моля!

          Comment


            Iграе ли някой още Rome? Аз след разочарованието от Empire: Total War реших да разнообразя малко Medieval2 и да си инсталирам пак Rome само визията сигурно ще ми е малко куца, но пък ми се играе римската епоха нещо. Има мод за Medieval2, но е блокиран за плагиатство и въпроса ми е кои са най добрите визуални модове за Рим ако може някой да ги назове и да даде линк ще съм му много благодарен.

            Comment


              Последно играх Sparta TW и ми хареса, Europa Barbarorum е доста тежка и не можах да играя ,насича постоянно. Понастоящем не мога да инсталирам най-новия мод Megas Aleksandros, опитах да го инсталирам върху версия 1.5, но после не стана нищо незнам трябва ли да инсталирам Alexander TW и така да кача до по-висока версия, но не виждам какъв е смисъла?
              Last edited by Hannibal Barka; 09-06-2009, 11:36.
              "...WE WILL EITHER FIND A WAY OR MAKE A NEW ONE..."
              HANNIBAL BARKA 217 B.C.

              Comment


                DarthMod е много добър мод с подобрено AI и визия
                Някой може ли да обясни как да играя онлайн .
                Имам версия 1.5 и инсталирано хамачи дайте някакви сървари .

                Comment


                  Няма ли фенове на Total War? Къде сте бе хора? Хайде да разцъкваме !!!

                  Network :Romefan
                  Password : 123

                  Comment


                    има ама предпочитал кампанията
                    Аттила-най-великият хун сред хуните, най-великият вожд сред вождовете!Когато той умря, неговият народ започна да си реже бузите в знак на уважение пред трупа му! Той не воюваше с другите хунски племена, а ги обединяваше, за да разграби Византийската империя и да унищожи вечния град Рим. Той не успя във второто си начинание, но доказа, че е най-великият пълководец за времето си!

                    Comment


                      тая игрица е много интересна.аз си падам по античността и повече ме кефи от медивеала и емпаяра.вярно че empire total war има по хубава графика и какви ли не още там тая игра е страхотна

                      Comment


                        любимите ми нации са селевкидите и македонците

                        Comment


                          някой може ли да ми разясни нещо-когато събирам отрядите при генерала трябва да се слага един по един.има ли някакъв начин да ги щракна всичките?че това с събирането на армията е много досадна работа.

                          Comment


                            аз играя на кампанията най-вече и костъм батъли

                            Comment


                              1.Пиши всичко, което имаш да пишеш в един пост.
                              2.За да ги хванеш всички натисни Shift и на първия и последния гарнизон и ще ги хванеш.
                              3.Графиката на Medieval 2 Total War е по-хубава от тази на Empire Total War
                              Аттила-най-великият хун сред хуните, най-великият вожд сред вождовете!Когато той умря, неговият народ започна да си реже бузите в знак на уважение пред трупа му! Той не воюваше с другите хунски племена, а ги обединяваше, за да разграби Византийската империя и да унищожи вечния град Рим. Той не успя във второто си начинание, но доказа, че е най-великият пълководец за времето си!

                              Comment


                                Attila ти изобщо играл си емпире тотал вар мога да ти кажа графиката на емппире е много по добра от тази на medieval total war .Empire total war е поколения напред във всяко отношение най вече във мултиплеарът.

                                Comment

                                Working...
                                X