Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ROME:TOTALWAR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Мерси Сула, но въпроса ми не беше защо не мога да трейнвам юнити, а да ритрейнвам. Тоест от отряд 200 човека- останат ми 60 и искам да ги ритрейна, тоест да им се върне първоначалната бройка(разбира се като се изгуби и част от скила им). Та защо не мога да ритрейна в градове например гръцки, като играя с римляни, някой отряд от тежка пехота? Казармата ли трябва да се ъпгрейдне?

    Comment


      Ами точно това ти обяснявам - всичко което съм писал за тренирането се отнася и за ритрейнването . Там, където можеш да тренираш/обучиш дадена войскова единица, само и единствено там можеш да я ритрейнеш/попълниш. След като не можеш да обучаваш римски триарии в Атина (примерно), няма как да стане номера да ги ритрейнеш там. Колкото и да увеличаваш казармите няма шанс да превърнеш 140 атиняни в римляни и да си попълниш кохортата . Тези триарии ще си ги ритрейнеш само в Рим, Капуа, Ареций и т.н. - в homeland регионите. И дори в началото не във всички, а само в 6 или 7 от тях, не помня точно. В останалите homeland региони - чак след 242 пр.н.е, когато се случи полибиевата реформа.
      За другите нации е същото - гледаш къде можеш да тренираш даден юнит, следователно там ще можеш и да го ритрейнеш.

      Comment


        Ок, мерси, това ми трябваше

        Comment


          За Europa Barbarorum кой пач трябва?

          Comment


            1.5
            Ето го и сайта на мода
            Last edited by Sulla; 15-04-2010, 23:21.

            Comment


              Благодаря много.Преди това играх мода Roma Surecctum и се очаровах от единиците на тракийците,също и при римляните в различните райони на империята можеш да обучаваш различни легионери.Това много ме кефи.
              Не успях да разгледам всичко,защото ми се спеше.Общо взето хубав мод.

              Comment


                Пробвах SPQR мода преди време и останах очарован.Текстурите на войниците са много по-добри от тези на оригинала.Самата атмосфера на бойното поле е също много по-добра.Броят на войниците също е увеличен и така стават доста по-големи армии.Но до тук,според мен.Единствено красотата се гледа тук.Промени,коренни мисля,че няма в кампанията.
                Но все пак картината е ужасно добра!

                Comment


                  kamos написа Виж мнение
                  Имената на градовете наистина могат да да променят,но не и по време на игра.Все пак не съществува такава опция в оригиналната игра,а и за самото променяне трябва да променяш файлове в играта.
                  Така стигаме до великият извод,че "все пак не се знае"!
                  Имената на градовете могат да се променят в Barbarian Invasion и Medieval II. Много е лесно - отваряш страницата на града, кликваш горе, където е името, и си пишеш каквото искаш.

                  Comment


                    Не знаех за това.

                    Comment


                      Извинявайте,може ли някой да ми даде линк за сваляне на rome total realism,че нещо след инсталацията,когато пусна играта пише,че нямало някакъв файл и и не знам какво да правя.Може би аз нещо греша,не знам
                      П.П.Ако може да е до последната версия на мода.

                      Comment


                        Я дай някакъв скрийн по-добре.

                        Comment


                          За жалост няма да мога,чак до две седмици-на село съм в момента.
                          С удоволствие ще ти пусна някоя снимчица.

                          Comment


                            Има ли някой да играе роума???
                            Сега се връщам от Дъбене(селото ми) и ще мога да поиграя малко,че последния ден много ми се доигра.

                            Comment


                              То има ама за жалост време няма...за съжаление иначе игрицата още мн. си ме радва.

                              Comment


                                Утре вече ще мога да пусна някой скрийн от SPQR мода.
                                Жалко Аlien,жалко и мен още си ме кефи тази игрица.Просто този период ми е любим и ми е много кеф да изтребя някй друг римлянин,картагенец и т.н.
                                Само се надшжам да намеря Tga converter-а,че интернета постоянно спира и се пуска пак за по 1-2 часа.Няма как да го сваля пак.Тц,тц,тц!

                                Comment

                                Working...
                                X