SkyShadow написа
Виж мнение
Само че, руснаците...май вече излязоха от тия войни..
.
само отчаяни биха летели със самолет с перка над Афганистан. Въпреки мащабната кампания на САЩ да си ги откупят след изтеглянето на руснаците, доста бройки още им се губят. Иначе иракчаните изгубиха наскоро една от трите си чесни с хелфайър, подозират да е свален с нещо.

Leave a comment: