Някакви любителски кадри от учение:
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Любопитно
Collapse
X
-
Leave a comment:
-
Изорал е някой полигон, какво друго може да направиAmazon написа Виж мнениеБи било интересно да се види резултата.
Leave a comment:
-
Освен когнитивни дисонанси по форума, резултата до друго няма да доведе
Leave a comment:
-
Никога не сме имали самолети за такива упражнения.ValBo написа Виж мнение....... кога в нашата армия е пускана техника с парашут.
И преди, и сега разчитаме на "големия брат".
Leave a comment:
-
Не знам, кое не ти стана ясно
Технологията е от 80-те. Ползват я тогава, ползват я и сега. За да избегнат възможни аварии, пускат ограничено количество машини с екипаж, като премахват боекомплекта за всеки случай.
Усещанията никак не не били приятни, но още по неприятни са когато си под обстрел, нужно ти е тежко въоръжение, а то стои на 100 метра от теб с никаква възможност да го разкомплектоваш, защото не можеш да си вдигнеш главата.
А редовното - на земята се отработва бързото освобождаване на машината, системите за за пускане с екипаж и без, са еднакви, остана да се изпробва в реален бой.
Досега никога не правено.
Аз обаче се интересувам, кога в нашата армия е пускана техника с парашут.
Leave a comment:
-
Например, да покажете на мен "ламера неграмотен", къде пускат с парашути окомплектовани машини с екипаж?Super_Hornet написа Виж мнение......
Какво да ти коментираме бе, ламер неграмотен?!......
Leave a comment:
-
-
Все още го правят с машини пълни с пясък и не окомплектован екипаж, в кресла откало написа Виж мнение
космически кораб в ембрионална поза.
Екипажа е от механик водач и офицер. Който не е участвал
в такива изпълнения, той не знае какви са функциите на офицера в този екипаж.
Трите екипажа след това са предложени за орден за храброст.
Дано не са инвалидни пенсиите им.
ПП Обърнете внимание на размера на парашутите и го сравнете с парашутите на падащите от небето хъмвита.
Някой приема желаното за действително......ValBo написа Виж мнение......
Иначе - правят го. В момента доста редовно.
Дали само те - не съм се ровил, но в 80те, когато е разработена системата, е била наистина безаналогова.Last edited by bigdragon; 25-04-2016, 00:40.
Leave a comment:
-
Това е съкратена версия на видеото - само с изпитания на стъклата. Ето по-пълен вариант:Юлиан Август написа Виж мнение
Leave a comment:

Leave a comment: