Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Армата

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Сун Дзъ написа Виж мнение
    Май някой ще има сериозни проблеми на парада



    Изглежда Армата е някакъв вид консервна кутия, създадена или по-скоро скалъпена набързо за парада. Решили са да копират управлението от запада и се дънят здраво - от патерици да минеш на хидравлики явно не е лесно. Ще се учудя ако има някакви бойни системи годни за работа там.

    В какво по-точно, ако не е тайна?

    Comment


      Да не следват челния опит на Иран? Между другото, линкът е счупен.
      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        Dinain написа Виж мнение
        Между другото, линкът е счупен.
        Изглежда, че става дума за това. http://www.gazeta.ru/politics/news/2..._7092109.shtml
        Човешката глупост е безпределна, защото разумът му е неограничен!

        Comment


          Предполагам линка е бил към тази статия. На мен наистина ми се вижда изключително умно да сложиш срочнослужещи на експериментална техника, която е нормално да показва всякакви проблеми. Ако закъсат на парада ще е голям смях.
          Но че е консервна кутия само заради парада според мен си е абсолютна глупост.
          «Армата» вышла из строя

          Comment


            Да, за втория линк става дума.
            Няма да е за първи път да вадят на парада прототипи в суров вид (май по памет МиГ-23 или вертикалният Як) като ги обявяват за боеготови.. Имаше и даже макети, ама не ми се гугли сега.
            Това дето не може да мине 200 метра на парад ОБТ ли е ? Вярно е без аналогов в мире.
            Точно някакъв подвижен макет си е и е на доста години от изпитания и постъпване на въоръжение - лично мнение.

            Comment


              Sharana написа Виж мнение
              На мен наистина ми се вижда изключително умно да сложиш срочнослужещи на експериментална техника, която е нормално да показва всякакви проблеми. Ако закъсат на парада ще е голям смях.
              Щеше да го кара срочно служещ, ако беше вече в армията. Сега на 100% го кара някой от заводските изпитатели.
              Танкът не тръгнал заради "лошо подготвеният срочнослужещ войник"... Това който поне малко се е интересувал не може да го приеме сериозно. И то на най-отговорното мероприятие и то на най-новото и засекретено оръжие. Не сме деца.
              Ние навремето по един месец набивахме крак и отговаряхме, ако очаквахме да дойде някой по-голям генерал или адмирал, а тук пред цял свят и сумати държавни глави ще пуснат лошо обучен войник.

              Comment


                Това за масовото постъпване преди 2020 си е за руските форуми, то е ясно. Но смятам и че в момента не е консерва без оръжейните системи колкото да покажат нещо различно на парада.

                Comment


                  Сун Дзъ написа Виж мнение
                  Щеше да го кара срочно служещ, ако беше вече в армията. Сега на 100% го кара някой от заводските изпитатели.
                  Танкът не тръгнал заради "лошо подготвеният срочнослужещ войник"... Това който поне малко се е интересувал не може да го приеме сериозно. И то на най-отговорното мероприятие и то на най-новото и засекретено оръжие. Не сме деца.
                  Ние навремето по един месец набивахме крак и отговаряхме, ако очаквахме да дойде някой по-голям генерал или адмирал, а тук пред цял свят и сумати държавни глави ще пуснат лошо обучен войник.
                  Ма си бил много осведомен, ко стана със с-та за управление? Там как са нещата...

                  Comment


                    В смисъл ?

                    Comment


                      Момчета, я си пуснете парада от миналата година да видите дали са зле обучени, като под конец са, а сега е годишнина

                      Comment


                        Те не че са зле обучени, а сега се обучават на новата техника. До парада би следвало да я усвоят.

                        Comment


                          Газетата, дето се цитира едва ли е най-достоверният източник по мое мнение...

                          Comment


                            Не разбирам какъв е проблема, че някои хора от мухата правите слон. Няколко прототипа на нови танкове два пъти получили повреда по време на тренировките за парада. И какво от това? Две повреди за близо месец тренировки не ми изглеждат кой-знае какъв проблем. Дори мислех, че по-често би трябвало да се повреждат.

                            Comment


                              Е, появява се някаква надежда, че една-две машини могат да закъсат по средата на Червения площад. А не може да се отрече, че самото наличие на подобна мисъл радва душата

                              Comment


                                Кухулин написа Виж мнение
                                Е, появява се някаква надежда, че една-две машини могат да закъсат по средата на Червения площад. А не може да се отрече, че самото наличие на подобна мисъл радва душата
                                Се ще ги евакуират с нещо. Техника на тоя парад, колкото си щеш!

                                Comment

                                Working...
                                X