Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Армата

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ново поколение, след Реликт, вградена ДЗ на челния броневи лист, вероятно и долния. Нов тип бордови екрани и ДЗ, срещата се твърдения, че издържат на РПГ-29. Това може и да е напълно вярно, при условие, че при Т-90МС еквивалента на защита на борда е около 550-600 мм срещу кумулативни, включително тандемни боеприпаси.

    Comment


      За износ някои версии на танка ще имат и пълнач . Така ще продават и за изостаналите западни държави .

      Comment


        Появи се и БМП Т-15 Армата



        няма никакъв пълнач, нито ще има - така ясно ли е. Изостаналият запад не купува руски танкове , което си е негов проблем.

        Comment


          RAMMSTEIN написа Виж мнение
          За износ някои версии на танка ще имат и пълнач . Така ще продават и за изостаналите западни държави .

          Comment


            кало написа Виж мнение
            Ново поколение, след Реликт, вградена ДЗ на челния броневи лист, вероятно и долния. Нов тип бордови екрани и ДЗ, срещата се твърдения, че издържат на РПГ-29. Това може и да е напълно вярно, при условие, че при Т-90МС еквивалента на защита на борда е около 550-600 мм срещу кумулативни, включително тандемни боеприпаси.
            В тая връзка, дали има тестове на танк с реликт, а и друга дз, която да е обстрелвана от РПГ-28 Клюква?

            Comment


              "Как ли е изработен корпуса?''

              На мен лично ми мяза на БМП шаси на стероиди .

              Освен това, само за улеснение ли го кръстиха ''Т-14'' а не ''Т-114'', че не им се пише на мужиците? (Ако вьобще ''Т-14'' се брои за официален индекс)
              Мотая се тук от известно време и не разбирам кой е -фил и кой е -фоб ... и мисля, че вече е твърде късно да питам!

              Comment


                кало написа Виж мнение
                реалистично сравнение с Т-80БВ



                ако това е габаритът на корпуса и купола, то защитата е бая, меко казано, нараснала. интересно, разположението на оръдието позволява доста голям напредък по вертикала. плюс едно минимум 15-20 см нарастване на защитата отгоре.
                15-20 sm. не е ли множко за отгоре , този танк поне на мен ми се струва доста по тромав от предходните , то си мяза на с.гаубица .

                Comment


                  Едва ли е 2,40 при положение, че екипажът не е в купола, по-нисък трябва да излезе.

                  Comment




                    thorn

                    Средновековните църкви в България

                    Comment


                      RAMMSTEIN написа Виж мнение
                      15-20 sm. не е ли множко за отгоре , този танк поне на мен ми се струва доста по тромав от предходните , то си мяза на с.гаубица .

                      Според това, което се знае, е значително по-НЕтромав от който и да от съвременните танкове. Адаптивно управляемо окачване, мощен двигател (1500 к/с в бойна обстановка, 1250 - при ежедневна експлоатация), увеличена площ на веригите, автоматична скоростна кутия. Скорост от над 80 км/ч. Други неща, обаче, са по-важни - например възможността за прицелен огън на скорости до 40-45 км/ч, усъвършенстваният автомат за захват и съпровождане на повече от една цел (с автоматично прицелване в следващата при поразяване на първата), увеличен обем на АЗ (между 32 и 44 снаряда и ракети според различните източници), значително нарасналите възможности на оръдието (скорострелност, точност, ресурс, бронепробиваемост и прочее).

                      Нищо общо с гаубица, разбира се.

                      Comment


                        кало написа Виж мнение
                        Според това, което се знае, е значително по-НЕтромав от който и да от съвременните танкове. Адаптивно управляемо окачване, мощен двигател (1500 к/с в бойна обстановка, 1250 - при ежедневна експлоатация), увеличена площ на веригите, автоматична скоростна кутия. Скорост от над 80 км/ч. .
                        И от къде се знаят всичките тези неща?
                        От снимката се вижда че окачването е развитие на Т-72/90, което дори преди 45 години си е минавало за допотопно, но евтино.1500 коня не са били нищо особенно дори преди 35 години. И т.н.т

                        Comment


                          От хора, имали достъп до танка. Тук-таме из нета с недомлъвки.

                          Толкова е развитие на Т-72, колкото и на Т-34. Това не е сериозно твърдение. На снимката ясно личат бая сериозни отличия в окачването от това на Т-72 . От това, което се вижда, е повече от ясно, че Армата е сериозно откъсване от модела, зададен от Т-64 нататък. Концептуално откъсване.

                          Comment


                            Аре още малко

                            Comment


                              кало написа Виж мнение
                              От това, което се вижда....
                              явно ти гледаш нещо по-различно. От снимките плъзнали в нета се вижда че амортисьорите са същият допотопен вид ползвна на Т-72...къдто са допълзели от Т-54/55...където са се появили за първи път на модел 1947г.

                              Comment


                                Май някой ще има сериозни проблеми на парада



                                Изглежда Армата е някакъв вид консервна кутия, създадена или по-скоро скалъпена набързо за парада. Решили са да копират управлението от запада и се дънят здраво - от патерици да минеш на хидравлики явно не е лесно. Ще се учудя ако има някакви бойни системи годни за работа там.

                                Comment

                                Working...
                                X