Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Армата

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Изглежда ми като да са тренирали евакуация. Идва влекач, но не го издърпва, а машината си тръгва на собствен ход.

    Comment


      Kramer написа Виж мнение
      Изглежда ми като да са тренирали евакуация. Идва влекач, но не го издърпва, а машината си тръгва на собствен ход.
      Не го издърпва, защото трансмисията е "на скорост". След това идва изпитател, който е запознат с танка, и го подкарва.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        е нали допреди няколко дена е бил секретен , още не са му свикнали

        Comment


          ОТ/
          Спомних си една история за Иди Амин, довел посланници на демонстрация на угандийските ВВС. 9 самолета трябвало да бомбардират плаващ понтон в средата на някакво езеро, но всичките бомби пропуснали целта. Отговорният за учението генерал бил разстрелян (и може би изяден).
          /ОТ
          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
          "But I know none, and therefore am no beast."

          (Richard III - William Shakespeare)

          Comment


            Kramer написа Виж мнение
            Изглежда ми като да са тренирали евакуация. Идва влекач, но не го издърпва, а машината си тръгва на собствен ход.
            Абе направиха някъв опит с БРЕМ, обаче Арматата НЕ помръдна!

            Ебати танка, ебати чудото!

            Comment


              това не е влекач , а зарежда батериите с зарядно , явно акумулатора се е изтощил , така са савременните еко танкове , танка може да е добър но куполата , нещо се невръзва има нещо , маи е само за парада .

              Comment


                RAMMSTEIN написа Виж мнение
                това не е влекач , а зарежда батериите с зарядно , явно акумулатора се е изтощил , така са савременните еко танкове , танка може да е добър но куполата , нещо се невръзва има нещо , маи е само за парада .

                Comment


                  Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                  Comment


                    Оказва се, проблемът е в механик-водача - момчето е срочник, плюс елемента на паника - Червен площад, генерали и прочее чудесии. Пренаситил е с гориво двигателя, при което автоматичната защитна система е прекъснала подаването и го е спряла, в паниката момчето е включило т.нар. "планинска спирачка", която блокира движението на опорните ролки и гъсеницата. Затова и влекачът не успява да помръдне танка. Дошъл инструктор от завода, изключил спирачката, включил двигателя и всичко - ОК.


                    Comment


                      кало написа Виж мнение
                      Оказва се, проблемът е в механик-водача - момчето е срочник, плюс елемента на паника - Червен площад, генерали и прочее чудесии. Пренаситил е с гориво двигателя, при което автоматичната защитна система е прекъснала подаването и го е спряла, в паниката момчето е включило т.нар. "планинска спирачка", която блокира движението на опорните ролки и гъсеницата. Затова и влекачът не успява да помръдне танка. Дошъл инструктор от завода, изключил спирачката, включил двигателя и всичко - ОК. ]
                      Съжалявам, но това ми се струва пълна глупост! Как за бога можеш да пренаситиш изправен съвременен двигател? Даже стар, по време на движение? При това по равното?

                      Comment


                        bruchpilot написа Виж мнение
                        Съжалявам, но това ми се струва пълна глупост! Как за бога можеш да пренаситиш изправен съвременен двигател? Даже стар, по време на движение? При това по равното?
                        ОК, танкът е от картон, двигателят е некачествен, а мужикът е сръбнал водкУ. Всьо в парядки. Така по ли те устройва?

                        Comment


                          deleted
                          Last edited by bruchpilot; 08-05-2015, 12:25. Причина: Нежелание да влизам в полемика!

                          Comment


                            bruchpilot написа Виж мнение
                            Извинете за разумния според мен въпрос възникнал от едно напълно неправдопобно /пак според мен/ обяснение! Повече никога няма да си позволя да се съмнявам в изявленията други хора!
                            Прочети статията от линка, писана от експерт, имащ сравнително независим поглед над нещата в руското танкостроене.

                            Comment


                              Super_Hornet, ще те приканя към по-малко конфликти и спам.
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                1951 написа Виж мнение
                                Super_Hornet, ще те приканя към по-малко конфликти и спам.
                                И флейм.

                                Comment

                                Working...
                                X