Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ново лично огнестрелно оръжие в БА

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    "Может быть, тебе дать еще ключ от квартиры, где деньги лежат?"
    Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
    A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

    Comment


      #92
      А това е от нашата малка колекция от боеприпаси. Извинявам се за качеството на снимките, обаче с телефона толкова......

      Comment


        #93
        На снимките се виждат мини, бойни гранати, взриватели от артилерийски снаряди... На жандармерията пък защо и са тези работи? Аз мислех, че го докарвате най-много до РПГ и стига толкова.

        Comment


          #94
          Жандармерия ли - това пък от къде го измисли ? Освен това тук става дума за колекция - има например патрони "ле фуше", а те уверявам те вече никъде не са на въоръжение поне от 100 години.

          Comment


            #95
            А това е част от малката ми колекция патрони; някои са за гледкане , някои - за стреляне
            Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
            A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

            Comment


              #96
              "Ядохте" ме по-рано за предложението ми уплътнение със стоманен сегмент, но ето на какво попаднах:



              Това е разрез на газовата камера на G-36. Забележете, че газовото бутало има уплътнение чрез сегмент! Подвижен или не - няма значение. Има го...

              Ето и още снимки на автомата:









              Comment


                #97
                Ник, дума да няма - колекцията ти е страхотна.
                Аз патроните за стреляне не съм ги снимал - май че ще заемат доста място!

                Comment


                  #98
                  Къде е Рим, къде е Крим... AYB, не сме те яли за сегмента, а за концепцията ти за събиране на изтекли от патронника газове. В газовата камера има газове по дизайн, проривът на газове извън патронника е извънредно събитие.
                  Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                  A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                  Comment


                    #99
                    AYB написа Виж мнение
                    Това с пълнителите не е сериозно. Ако е нещо толкова съществено, то какъв е проблема да се изработи по-къс за АК-то? При ловната карабина "Арсенал" например пълнителя побира 5 патрона, а си е почти пълно копие на автомата.

                    Ами то има ама няма кой да чете и да гледа .
                    П.П. Извиниме за тона ако ти се е сторил груб

                    Comment


                      Ако е към мен забележката да кажеш къде да чета и да гледам, че нещо от жегата бавно включвам.

                      Comment


                        Beretta ARX-160

                        Нещо ново и интересно от Италия:









                        Comment


                          в приклада хидравличен амортисьор ли има? балистичния изчислител взима ума...
                          Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

                          Comment


                            Даааа, много хубава машина. И доколкото италянците се славят като превъзходни оръжейници, може да се предполага, че и оръжието ще е такова.

                            Comment


                              Още малко снимки на автомата: http://www.berettaweb.com/Beretta%20...ARX_160_1.html

                              Интересното е, че е предвидена възможност за двустранно изхвърляне на гилзите.

                              Comment


                                Няма щик


                                thorn

                                Средновековните църкви в България

                                Comment

                                Working...
                                X