Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Естествено, че се заядох на лична основа. Както и да е. Ще поправя написаното от него и готово.

    Last edited by Док Холидей; 07-03-2005, 23:11.

    Comment


      Това трябва да се види

      Comment


        Няколко вица по повод на соц-режима:

        Брежнев се обажда малко преди смъртта си до оня свят и говори с Хрушчов:
        - Как е там, другарю? Имате ли всичко, нещо да искате да донеса?
        - Всичко е наред, само си вземете комплект прибори за ядене и донесете още три и за нас.
        - Но защо?
        - Ами вижте, Хитлер е дежурен по кухня и кара мене, Ленин и Сталин да си ядем със сърпа и чука...

        Бяга през полето едно зайче. Питат го:
        - Накъде тичаш?
        - Бягайте всички, КГБ издирва и разстрелва всички камили!!!!!
        - Е тебе това какво те касае?
        - А, ходи им доказвай, че не си камила...

        Намерен е скелет на динозавър и учени от различни страни се състезават кой ще установи възрастта по-бързо.
        Американците я намират за 2 часа със свръхмощен компютър 20-то поколение.
        Германците за 8 часа разрязват костта и преброяват годишните кръгове.
        Руснаците пращат агенти на КГБ. За 10 часа те намират възрастта - изтръгват самопризнания.

        Размисли на един поляк:
        "От всичко най-искам да живея в Израел. Това е държава, заобиколена отвсякъде от врагове. Няма нито една братска съседка, готова по всяко време братски и с любов да ти се притече на помощ..."

        Американският президент казва на Брежнев, че в СССР няма демокрация, понеже няма достатъчно стачки. Съветският лидер се ядосва, отива в един руски завод, събира работниците на митинг и казва:
        - От утре ще получавате два пъти по-малко пари!
        Пълно мълчание. Брежнев се замисля и казва:
        - От утре ще работите по 16 часа на ден!
        Пълно мълчание. Брежнев съвсем се отчайва и казва:
        - Утре ще ви бесим!
        Минутна тишина. Самотен глас се обажда:
        - Другарю Брежнев, а ние ли трябва да си носим въженцата или ще ни ги подсигурят?

        Петте божи заповеди в социализма:
        1. Не мисли!
        2. Ако мислиш, не приказвай!
        3. Ако мислиш и приказваш, не пиши!
        4. Ако мислиш, приказваш и пишеш, не подписвай!
        5. Ако мислиш, приказваш, пишеш и подписваш, на нищо не се чуди!

        :mhehe: :mhehe: :mhehe:

        Comment


          Попитали съветски политик:
          - Извинете, къде се оказа грешката на вашето общество ?
          - В сентенцията.
          - Моля ?!?
          - Още в Древния Рим е уточнено: "Във виното е истината", а ние я търсихме толкова години във водката...


          Рано сутринта Михаил Горбачов излязъл да подиша чист въздух на балкона. От спалнята Раиса се провиква:
          - Миша, как не те е срам да стоиш отвън по гащи!
          - Ама ти виждаш ли ме?
          - Не, слушам "Гласът на Америка".


          На 11 септември през нощта Путин се обажда на спящия Буш:
          - Моите съболезнования във връзка с терористичните атаки, г-н Президент!
          - Какви терористични атаки?
          - Ох, извинете, ще ви позвъня по-късно тогава...
          "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
          Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

          Comment


            Неудавшееся покушение: В среду, 7 октября, группа злоумышлеников численностью около 150 000 человек, прячась за собором Василия Блаженного, безуспешно подкарауливала Путина В.В. по дороге на работу.
            # # #
            - Здравствуйте, с вами говорит автоответчик администрации Путина! Сами вы козлы и никому мы вашу Россию не продавали. На хрен она никому оказалась не нужна! И ни про какие швейцарские счета мы не знаем. И как у вас наглости хватает сюда звонить и говорить от имени всей России? Положите трубку после звукового сигнала!
            # # #
            Сегодня в Москве прошел традиционный весенний субботник. В.В.Путин собственноручно посадил несколько независимых издателей газет и журналов.
            Si vis pacem - para bellum!

            Comment




              В глупой ситуации оказалась прокуратура штата Арканзас. Гособвинители вызвали в суд в качестве свидетеля собаку. Прокуроров подвела собственная предусмотрительность. Повестки явиться в суд для дачи показаний были разосланы всем, с кем общался обвиняемый в убийстве Альберт Смит. В списке вызванных в суд оказался и некий Мерфи Смит, которому подозреваемые написал однажды письмо, сообщает CNN.

              Однако, к величайшему удивлению правоохранительных органов, Мерфи Смит оказался 5-летней собакой породы ши-цу. Брат обвиняемого честно привел зверя в суд для дачи показаний, но охрана свидетеля в зал не пропустила: "собакам вход воспрещен".

              Гособвинитель Робин Грин извинилась за неудобства, причиненные брату Альберта. Пообщавшись с Мерфи прокурор выразила сожаление, что не может допросить его в суде. "Вообще-то, это была очень дружелюбная собака. Я уверен, что она стала бы хорошим свидетелем", - отметила госпожа прокурор.

              Хозяина пса обвиняют в жестоком убийстве любовника бывшей жены.
              НА БОЙНОТО ПОЛЕ БЪЛГАРИЯ

              Comment


                Parabellum написа

                Бе то бях виждал и чувал всичко, но това не бях го виждал.

                Айде честито. Да живее новата Галактическа Суперсила
                Аааа работим по въпроса!!!
                НА БОЙНОТО ПОЛЕ БЪЛГАРИЯ

                Comment


                  Е, и ний сме дали нещо на света:
                  В първите следоосвобожденски години Иван Вазов се е подвизавал като съдия в Берковица и е гледал дело с обвиняем едно куче, което изровило основите на обора на един берковчанин, проникнало по този начин в частната собственост и умъртвило по особено жесток и мъчителен за жертвата начин няколоко кокошки... Кучето било обвинено в убийство, съдено и осъдено на смърт. Министърът на правосъдието след като узнал за тази присъда, моменталически и телеграфически уволнил съдията Вазов...от което според мен е спечелила българската култура

                  Comment




                    :mhehe::mhehe::mhehe:


                    тва само да изкарам, че е безумно

                    Last edited by Imperial; 10-03-2005, 18:44.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      Parabellum написа

                      Бе то бях виждал и чувал всичко, но това не бях го виждал.

                      Айде честито. Да живее новата Галактическа Суперсила
                      Как на три, бе!!! Какви са тия? Либерали! Интелигенти! Продават държавата!!
                      Колко, аз питам, за планетите...

                      Comment


                        Дайте да сменим трите планети (явно са ни малко ) с три галактики/ три вселени (ей така, за по сигурно, да не би случайно да ни стане тясно)
                        „Аз, Драгомир, писах.
                        Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                        Модератор на раздел "Военна Авиация"

                        Comment


                          KG125 написа
                          Как на три, бе!!! Какви са тия? Либерали! Интелигенти! Продават държавата!!
                          Колко, аз питам, за планетите...

                          Спокойно! Докато все още тези които милеем за България можем да държим оръжие нищо не е загубено. Да му мислят враговети:fire: :fire: :fire: :fahr39: :fahr39: :fahr39: :starwars: :starwars: :starwars: :artil: :artil: :sfighter: :sfighter: :sfighter: :bship: :destroyer :sub: :bulgaria: :bulgaria: :bulgaria:
                          НА БОЙНОТО ПОЛЕ БЪЛГАРИЯ

                          Comment


                            Аз предлагам да изберем Елемаг за премиер на България-към края на мандата му ще имаме 500 000 армия, 15 000 танка, 6000 изтребителя... Нищо чудно и да обявим за агресори и да превземем Турция, Гърция, Румъния, Македония, Сърбия, Унгария, Русия, САЩ, франция, Германия, Китай и всичко останало на картата.
                            През следващият мандат ще направим космически флот както Империята в Междузвездни войни, а българското знаме ще се вее на Сатурн и в мъглявината Орион (извинявам се за иронията)
                            „Аз, Драгомир, писах.
                            Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                            Модератор на раздел "Военна Авиация"

                            Comment


                              Пилот написа
                              Аз предлагам да изберем Елемаг за премиер на България-към края на мандата му ще имаме 500 000 армия, 15 000 танка, 6000 изтребителя... Нищо чудно и да обявим за агресори и да превземем Турция, Гърция, Румъния, Македония, Сърбия, Унгария, Русия, САЩ, франция, Германия, Китай и всичко останало на картата.
                              През следващият мандат ще направим космически флот както Империята в Междузвездни войни, а българското знаме ще се вее на Сатурн и в мъглявината Орион (извинявам се за иронията)

                              В случая иронията не е уместна. Наистина докато има съпротива има и надежда за бъдещето!
                              НА БОЙНОТО ПОЛЕ БЪЛГАРИЯ

                              Comment


                                Според мен това за трите планети е просто от скромност в мисленето. В края на краищата, като ще са мечти, нека поне са съответни. Какви са тия три жалки планети ...
                                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                                Проект 22.06.1941 г.
                                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                                Comment

                                Working...
                                X