Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Не бързайте да го триете и го прочетете.



    Вжано е пръвтаа и поледсанта бквуа от дмаута да бдаът на мсятото си. Мжетое да рзбъракате мстеата на оастнаилте бвуки и все пак нпиасатно още прдъолажва да се чтее с лкоета. Твоа ивда да пкаоже че вскичтоо твоа вемре, котео сте попрлеили в уилчище е нпразано, доасттънчо е блио да ви начуат да слгатае на мстяото им бутквие от наалчото и каря на вяска дмуа кяото пиеште. Приичнтаа е внчиана по котйо виашят мъозк оработбва ирнфоцмаията. Ткаа уяспвате да преочттее нааписното джае кгаото нтио енда дмуа не е изиспана пвраинло.
    Last edited by Neonix; 11-03-2005, 14:34.
    Dulce et decorum est pro patria mori

    ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
    СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
    НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
    СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

    Comment


      Добре че няма реклами на нашия форум
      Attached Files
      Dulce et decorum est pro patria mori

      ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
      СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
      НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
      СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

      Comment


        Е не разби ме просто! :stupid:

        Comment



          Read here ! : The film wasnt made with the intention of making fun of Italy, but it is rather a way to make the other Countries look at us in an original way. Thus, a good dose of humour and critical sense is required.. if you dont have it, then please dont even bother to watch it

          Това филмче все едно за България са го правили, направо се учудих... вижте го, забавно е, особено като се има предвид какви сме ние...
          По моя преценка съм обективен.

          Comment


            наистина много забавно филмче, направо се пръснах от смях
            Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

            Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

            Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

            Comment


              Това е от датата
              Регистриран разговор между испанци и американци на честота ххх –„Извънредни ситуации на море” на навигационния канал 106 в пролива Финистер (Галиция)
              16.10.1997 г.
              Испанци: (смущения) ... Говори А-853, моля завийте 15 градуса на юг за избягване на сблъсък с нас. Вие се движите точно към нас, разстояние 25 мили.
              Американци: (на фона на смущения) ... Съветваме ви да завиете 15 градуса на север, за да избегнете сблъсък с нас.
              Испанци: Отрицателен отговор. Повтарям, завийте 15 градуса на юг за избягване на сблъсъка.
              Американци: (друг глас) С вас разговаря командирът на кораб на Съединените Американски Щати. Завийте 15 градуса на север за избягване на сблъсъка.
              Испанци: Не смятаме предложението ви нито за възможно, нито за адекватно, съветваме ви да завиете 15 градуса на юг за да не се блъснете в нас.
              Американци: (с повишен тон) С ВАС РАЗГОВАРЯ КАПИТАН РИЧАРД ДЖЕЙМС ХОВАРД, КОМАНДИР НА САМОЛЕТОНОСАЧА USS LINCOLN, ОТ ВОЕННОМОРСКИЯ ФЛОТ НА СЪЕДИНЕНИТЕ АМЕРИКАНСКИ ЩАТИ, ВТОРИЯТ ПО ГОЛЕМИНА КОРАБ НА АМЕРИКАНСКИЯ ФЛОТ. СЪПРОВОЖДАТ МЕ 2 КРАЙЦЕРА, 6 ЕСКАДРЕНИ МИНОНОСЕЦА, 4 ПОДВОДНИЦИ И СНАБДИТЕЛНИТЕ КОРАБИ. АЗ НЕ ВИ СЪВЕТВАМ, А ВИ ЗАПОВЯДВАМ ДА ИЗМЕНИТЕ КУРСА СИ 15 ГРАДУСА НА СЕВЕР. В ПРОТИВЕН СЛУЧАЙ ЩЕ БЪДЕМ ПРИНУДЕНИ ДА ВЗЕМЕМ НЕОБХОДИМИТЕ МЕРКИ ЗА ОСИГУРЯВАНЕ НА БЕЗОПАСТНОСТТА НА НАШИЯ КОРАБ. МОЛЯ ВИ, ВЕДНАГА СЕ РАЗКАРАЙТЕ ОТ КУРСА НИ!!!
              Испанци: С вас говори Хуан Мануел Салас Алкантара. Ние сме двама. Съпровождат ни кучето, вечерята, 2 бутилки бира и канарче, което сега спи. Подкрепят ни радиостанция „Cadena Dial de La Coruna” и канал 106 „Извънредни ситуации на море”. Не се каним да завиваме наникъде, като се има предвид, че се намираме на сушата и се явяваме фар А-853 на пролива Финистер, на галицийския бряг на Испания. Нямаме никаква представа на кое място по големина сме сред испанските фарове. Можете да предприемете всички шибани мерки, които считате за необходими и да направите, каквото си искате за осигуряване на безопасността на ш... ния си кораб, който ще стане на трески на скалите. Затова още веднъж настоятелно ви препоръчваме да направите най-смисленото: да промените курса си с 15 градуса на юг за избягване на сблъсъка.
              Американци: ОК, прието, благодаря.
              „Аз, Драгомир, писах.
              Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

              Модератор на раздел "Военна Авиация"

              Comment


                староо




                :mhehe::mhehe::mhehe:
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  Дневник на терорист в Русия:
                  Ден 1. Хванахме заложници. Барикадирахме се. Пихме с всички.
                  Ден 2. Пак пихме с всички. За малко да умра.
                  Ден 3. Ударихме по няколко бири за махмурлука. Поискахме откуп: самолет и за всеки заложник по каса бира.
                  Ден 4. Властите дадоха каквото искахме. Изпихме пивото. Заложниците не искат да си тръгват. Трябва да продаваме оръжието, няма бира.
                  Ден 5. Дойдоха специалните части. Разменихме гранати за водка. Напихме се всички
                  Ден 6. Цял ден търсихме къде сме забутали самолета. Накрая го намерихме и го продадохме. Изпихме парите.
                  Ден 7. Чакаме да дойде анти-терористичната бригада. Обещаха да донесат още водка.
                  Ден 8. Снощи изпихме всичката водка. Сутринта ни беше лошо. Дойдоха медицински екипи. Донесоха спирт. Леко подобрение.
                  Ден 9. Дойдоха някакви хора. Казаха, че са заложници. Нищо не носеха. Разменихме ги за водка.
                  Ден 10. Превзехме склада с гориво на летището. Керосина има отвратителен вкус.
                  Ден 11. Не мога вече, аман от тоя керосин...
                  Ден 12. Исках да се предадем. Не ме пуснаха. Заложниците казаха, че ще ме набият ако опитам пак да се предам. Пак пихме керосин.

                  Ден 13. Помощ! Някой да ме измъкне от тук!
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    виталий написа
                    "не участваха в това гнусно събитие."
                    С какой стороны событие имело гнусность?
                    Ты что-то точно знаешь?
                    Било е гнусно и от двете страни пич. Баща ми е бил с контингента, който е заминал за там. Разказа ми за едно поделение от Източна Германия в съседния район. Нашите дават един убит и един изчезнал ако не се лъжа. Германците се разхождат с ръката на автомата през цялото време и стрелят на месо и без предупреждение. Поради ГОЛЕМИЯ БРОЙ избити от това немско поделение след 24 часа ги преместили, но разбира се не загубили нито един човек.

                    Comment


                      Вжано е пръвтаа и поледсанта бквуа от дмаута да бдаът на мсятото си. Мжетое да рзбъракате мстеата на оастнаилте бвуки и все пак нпиасатно още прдъолажва да се чтее с лкоета. Твоа ивда да пкаоже че вскичтоо твоа вемре, котео сте попрлеили в уилчище е нпразано, доасттънчо е блио да ви начуат да слгатае на мстяото им бутквие от наалчото и каря на вяска дмуа кяото пиеште. Приичнтаа е внчиана по котйо виашят мъозк оработбва ирнфоцмаията. Ткаа уяспвате да преочттее нааписното джае кгаото нтио енда дмуа не е изиспана пвраинло. [/QUOTE]
                      Тфа е яку :tup:
                      ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                      Comment


                        Мисли и отговори на един ученик по време на матура по история

                        В очакване на изпита

                        ..."Историята на 20ти век може да се характеризира с проявлението на силни индивидуaлности и вождове, на войни, довели до катастрофи от терор и насилие, на периоди от мир, чиито главна характеристика бе подготовката за следващата война. Това е векът на модерните технологии и атомната бомба, на поляризирането на света, изразено със студената война, но и с падането на Берлинската стена "...
                        "Ок, ок, знам го, знам го, знам го....Историята на 15ти век може да се абсорбира с явлението на...силни войни и...катасторфални вождове.... о, мамка му, нищо не знам, нищо не знам, а скоро ще е моя ред!!!
                        Ако има проблеми ще поискам да отида до тоалетните...егати, ръцете ми треперят, ще ми повярват ли, ако кажа, че е тик по рождение? Или по-добре, остатък от травматизма от 11 декември. Септември ! Знаех го де, знаех, че е през септември !"…

                        "- Да? Да, аз съм....да бе, аз съм и идвам.....потвърждавате ли, че съм аз? А, добре. Идвам веднага, идвам , тичам, пфууууууу, мой ред е, пфуууу, неее, не е влака, аз съм, идвам де!.... "


                        Изпитът

                        -Добър ден. Да си изтегля въпрос значи. С въдица ли ? Шегувам се, за стопляне на атмосферата...Няма нужда, казвате....35°C? Е, аз съм малко зиморничав...Потя се ? Това е от жлезите, имам проблем с жлезите... А, не ви интересува...да, започвам, ето, започвам....

                        Хилтер...Хитлер...като музея ли? О, да, като историческата личност, разбира се, разбира се...разбира се, че имате право да питате, той е в програмата....
                        Само преди да започна, ако мога да отскоча до тоалетната и се връщам веднага...имам проблеми с жлезите...а, казал съм ви вече...нямам право, казвате... нямам право да ставам...аз може и седнал да подскачам до там...не мога да излизам, разбрах...
                        Ок, ок, започвам, започвам, започвам......мммммм.....ахъмммммм.......хмммммм.. ....

                        Алфред Хитлер?...Адолф, знаех го, разбира се, знаех го, Алфред е по-големия брат и лесно се бъркат…а, не е...ами само той губи....Адолф Хитлер, Адолф Хитлер, Адолф Хитлер...Хитлер Адолф, това може да се каже и така, не намирате ли?.....Без значение?...Все същото?...Да, започвам, ето, ето.....
                        Адолф Хитлер е....какво? КАКВО??? Как така БИЛ!!! Той е мъртъв? Не е възможно, Адолф Хитлер е мъртъв?! Но...кога се е случило това нещастие?..Не е нещастие....преди 50 години...е, да...известно време, да, но никой не ме е предупредил...Eто защо нямаме повече новини от него и не е писал скоро...да, да, да, ок, започвам, ето, започвам, но не е лесно...такъв шок...Адолф Хитлер е БИЛ...ох, все пак е странно да го кажа...не знам дли е прилично да продължавам след такава новина...ок, ок, ок, ето, продължавам, добре...
                        Ок, Адолф Хитлер е роден, Хитлер е роден....в това поне сме сигурни, че е роден...нали ?....да, разбира се, роден е бил....роден е...в четвъртък....към 19 часа...но пък точната дата не си я спомням много добре...майка му може би ще знае по-добре... ...или не е била там?...Без значение?...Тежал е 2 кг и 200 грама...не...и това е без значение...но все пак е бил доста дребен, нали?...А, не е бил...Изкарал е заушка и варицела към 3 - 4 годинки, като другите деца...и след това..след това...е тръгнал на училище...училището..училището е вървяло по-скоро добре...Трябва да отбележа, че учителите са знаели все пак кой е бил той...освен може би онзи по физическо...Сега, след като е вече мъртъв, може би трябва да отбележим, че Адолф Хитлер не е бил много спортен тип... ...Натътък ?...
                        …Политическите идеи?...Трябва да се знае, че неговото влияние върху нацизма е било незначително...той го е създал, да, знаех го....заедно с други течения, които е създал също...Гълфстрийм...не...това е на Маркс...моля?...популярността на нацизма...мамка му, това го няма на пищова...ааа, войната...ок, по време на войната, било е по времето на Наполеон...ъъъ...по време на войната е мълчал, като всички...но все пак не е бил нацист, въпреки, че го е основал...даже си мисля, 4е е бил десен по едно време....Ляв, ляв, ляв, разбира се.... ....нали са го видели на студентските манифестации през март 48...Моля? Какво е написал?...А, той е писал...музика...не, книги, разбира се....Значи, Клетниците беше от Гьоте...писал е писма на майка си...не се брои....но иначе и аз съм малко писател...Той е създал...6тимата мускетари...не, какви глупости говоря, това е Дюра...написал е, написал е...Библията, не бе, тя е била след това...Моля?...Моята борба?...не, предпочитам бокса...ааа, неговата борба...Значи, казвам, че Адолф Хитлер е написал °Моята борба°...а, да, вярно, вие го казахте първи...Ок, продължавам, продължавам...
                        Значи, обкръжението... ...ами Адолф Хитлер е бил някой, който е бил добре заобиколен...по време на войната е бил даже обграден...Моля? Жена му?...О, аз си мислех, 4е е бил педе....хомосексуалист де...а, не е бил....жалко, не е лош...не че аз съм де...ок, ок, жена му...разбира се, познавам я...Г-жа Хитлер!...Браун, знаех го, разбира се...Джаки Браун разбира се...това ми говори нещо... ...а, на вас не...Ева?..Като майката на Исус...не...Ева Браун, разбира се, на езика ми беше...БОЖЕ! Ами той като е бил женен, някой сетил ли се е да предопреди вдовицата му, 4е е мъртъв???...А, и тя казвате, е...дано не е страдала много от загубата му...едновременно...нещастен случай, сигурно...а, не......Убил я е?...Е, какво пък, това е само една жена, нали знаете, не много потребни...А, вие сте женен...И обичате жена си...ок, ок, ок...

                        Дали съм приключил ?...Защо, нима не казах всичко?...А, пропуски...дребни...големи де, това казвах и аз...Значи ли, че не взех изпита ? То не толкова за мен, за баща ми е повече...В село съм единствения, който може да чете, така че ако освен това бях успял и матурата...олала!!!....Не успях значи...е, то не е за мен, за баща ми бе, а и грижите със сестра ми, болна е от туберкулоза...аз сега ще вървя да търся работа в мината...казват, че някои доживявали и до 30...Ако не изляза веднага, няма да ми сe отдаде случай да разбера...тръъъъъгвам де, не ме бутайте.........................
                        "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                        Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                        Comment


                          Много яко . Точно в стила на "единия може само да чете, а другия само да пише". И за съжаление звучи напълно реално, особено за човек, който вече коя поредна година чете 'прозренията' на кандидат-студентите, преди от тях да се направи популярната "бисерна тема'.
                          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                          Проект 22.06.1941 г.
                          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                          Comment


                            Да, определено е много добро :tup:

                            Comment


                              Майтап ... хъм?
                              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                              Проект 22.06.1941 г.
                              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                              Comment


                                Това със злите корпорации се изтърка, ама като ми отвори сайт за вегетарианци се засмях доста .
                                По моя преценка съм обективен.

                                Comment

                                Working...
                                X