Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Neonix написа
    Дай боже във всеки офис поне по една ...
    Тук само това липсва, и без друго са дебели...

    Comment


      Балкански сценарий за ЕС

      2007 г. - България е приета в ЕС.
      2010 г. - Румъния е приета в ЕС.
      2015 г. - Хърватия, Македония, Босна и Херцеговина и Турция са приети в ЕС.
      2017 г. - Албания, Косово и Сърбия са приети в ЕС.
      2018 г. - За първи път европейска институция назначава румънец на висок пост. Той назначава жена си, цялата рода на жена си, членове на семействата на техните съседи и най-добрите си приятели.
      2019 г. - Служителите от балканските страни представляват 10% от европейската администрация.
      2022 г. - Служителите от балканските страни представляват 60% от европейската администрация. Администрацията повишава заплатите тройно, въвежда гъвкаво работно време, южнославянските езици са на трето място сред "езиците на администрацията". Поради стрес 90% от служителите на европейската администрация излизат в отпуск по болест. Най-много заболявания са констатирани в периодите между 15 юни и 15 септември и 15 декември и 15 януари. Болните служители са забелязани в Алпите, Канарските острови и други места, известни като лечебни срещу стрес. Европейският парламент гласува закон, според който бюджетът на ЕС плаща за лечението на тези болести. По време на отпуските европейската администрация се движи от стажанти с временни трудови договори.
      2025 г. - Балканците достигат 90% от администрацията. Македонците отново отказват да приемат еврото.
      2026 г. - Високата цена на европейската администрация изисква драстични съкращения. Уволнени са всички белгийски граждани, служители на ЕС. Балканските служители на ЕС достигат 99.3% от общия брой.
      2027 г. - Румъния успешно приключва приватизацията. През 2028 г. Сърбия поема председателството на ЕС.
      2028 г. - През февруари Германия напуска ЕС. Месец по-късно тя е последвана от Франция и Финландия. До края на годината под албанско председателство напускат Великобритания, Белгия, Дания, Швеция, Холандия, Люксембург, Италия, Испания, Португалия, Австрия, Чехия, Литва, Латвия, Естония и Словения. Всички тези страни въвеждат строг визов режим за ЕС.

      Dulce et decorum est pro patria mori

      ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
      СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
      НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
      СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

      Comment


        :tup:
        "Нима, Създателю,
        съм искал от пръстта човек да ме изваеш,
        мигар аз самият съм те молил
        от мрака да ме извлечеш?"

        Comment


          Двама студенти си мечтаят:
          - Ех да бяхме гледали една свиня... Как щяхме да си я сготвим !!!!!
          - Ама ще стане такава смрад и мръсотия...
          - Е, тя свинята сигурно ще свикне на мръсотията...

          Желание
          Тодор Живков танцува с Бриджит Бардо и по едно време й прошепва на ухото:
          - Толкова си красива, ще изпълня всяко твое желание!
          - Е, добре. Отвори западната граница за три дни.
          - А-а, хитруша такава, искаш да останем сами, нали?


          Един човек излъгал приятеля си ловец че мечки се ловят като застанеш пред пещерата и започнеш да свиркаш. Ловецът много се зарадвал и отишъл веднага на лов. Но попаднал в болницата. Приятелят му засрамен веднага отишъл да го види. Ловецът започнал да разказва:
          Абе отидох, както ти ми каза, избрах си една много хубава пещера. Застанах пред входа и започнах да свиря. Аз свиря, ама и мечока свири, аз свиря - мечока свири.... И на края като излезе оня ми то влак....


          Помощ!
          Веднъж съпругата на един програмист го оставила да готви. След известно време от кухнята се чул вопъл:
          - F1!
          Attached Files
          Last edited by Док Холидей; 16-01-2005, 19:04.

          Comment


            Странни идеи са имали през ПСВ:
            Attached Files
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              А коня има ли противогаз ???
              may the Force be with you

              Comment


                Всъщност май е имало химическа защита за коне. Ама нали ме мързи да търся, оставям го за домашно на любопитните.

                Comment


                  Ама тоя форум е ОГРОМЕН.Не може да се сравнява с локалния ми или тоя на дата.
                  Last edited by Док Холидей; 19-01-2005, 17:02.
                  Let's make war not love@ :rock: :imprulz: :bulgaria: :tanks: :grrr: :mike:

                  Comment


                    :mhehe:

                    Здравей. Пише им се на хората, и така.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      Imperial Friedrich написа
                      :mhehe:

                      Здравей. Пише им се на хората, и така.

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Здравей. Пише им се на хората, и така.


                      То че им се пише пише им се и още как.Аз сега виждам че имало толкова много полит. и военни вицове!Ама според мен адски по-удобно щеше да бъде ако просто се въвеждаха линкове към сайтовете откъдето са гои взимали. (А защо не въведете програма форума сам да си настройва картинките на аватара,че ми хубав тоя дето съм си го избрал :weird: -вече го има в локалния ми форум, за фен не знам. Ама да попитам?) :rock:
                      Last edited by Док Холидей; 19-01-2005, 17:03.
                      Let's make war not love@ :rock: :imprulz: :bulgaria: :tanks: :grrr: :mike:

                      Comment


                        Слагането на линкове не винаги е добра идея
                        Особено когато сайта, към който са насочени линковете се промени или изчезне.
                        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                        Проект 22.06.1941 г.
                        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                        Comment




                          :twisted::mhehe:
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            messire Woland написа
                            Слагането на линкове не винаги е добра идея
                            Особено когато сайта, към който са насочени линковете се промени или изчезне.
                            A ako ne e тайна с какъв кодек се отваря този *.mov?
                            "Особено когато" За това е направена опцията "промени",отдолу на съобщението ти. :sm166: :artil:
                            Let's make war not love@ :rock: :imprulz: :bulgaria: :tanks: :grrr: :mike:

                            Comment


                              Е, .mov си е Quick Time файл, от сайта на Apple може да се инсталира.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Acunga написа
                                A ako ne e тайна с какъв кодек се отваря този *.mov?
                                "Особено когато" За това е направена опцията "промени",отдолу на съобщението ти. :sm166: :artil:
                                Да де, така е, но досега ми се е случвало съдържанието или цели сайтове да изчезват и тогава никаква промяна няма да помогне
                                А има и друго - когато връзката е към нещо, което се вижда само в пиъринга тук например, няма начин участниците извън България да го видят - и обратното.
                                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                                Проект 22.06.1941 г.
                                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                                Comment

                                Working...
                                X