Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    BacillusBulgaricus написа Виж мнение
    Донякъде повлиян от постовете на Feersum, замених СУ 85, с който 1800 битки, със СУ100. Съответно преобучих екипажа. Ето една от първите битки със 122мм оръдие:

    Победа!
    Битка: Уайдпарк 21 октомври 2012 г. 17:28:47 ч.
    Танк: СУ-100
    Опит: 945
    кредита: 18*883
    Постижения в битки: Медал Радли-Уолтърс, Войн, Снайперист, Косата на Смъртта
    Браво!
    1800 битки със Су-85... впечатляващо


    Victory!
    Battle: Westfield 22 октомври 2012 г 11:22:39 ч.
    Vehicle: E-50 Ausf. M
    Experience received: 1*771
    Credits received: 91*275
    Battle Achievements: Steel Wall, Mastery Badge "Ace Tanker"
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      feersum написа Виж мнение
      Браво!
      1800 битки със Су-85... впечатляващо
      1802 ако трябва да сме точни. Искам да подчертая, че и до сега смятам СУ 85 за прекрасна машина, даже и след като и взеха "ЗиС 6" оръдието! Много хора съм огорчил с този танк. Обаче като прочетох твоите и някои други постове, реших да пробвам със СУ 100. Значи то се слави като един от най-невидимите дестрота в играта. Отделно екипажа ми целия е със 100% маскировка научена и плюст това, сложих всички камуфлажни бои за ефекта "Хамелеон". Като разучих и 122мм оръдието и потънах в кеф! Повечето не виждат от къде им е дошло. Това ми напомни за стара Уаншот - слава на СУ 85. Вижда се от подписа ми - аз поначало дестроери харесвам да играя, но със СУ 100 към момента ми е най-драго :-)
      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

      Comment


        BacillusBulgaricus написа Виж мнение
        СУ 100. Значи то се слави като един от най-невидимите дестрота в играта.
        edno takwoa ot 100 м ме стреляше и то от не много гъсти храсти и пак си стоеше скрито...аз с вторият Чърлил...пак допълзях до него и го капичнах,ама няма просто такава невидимка.

        Comment


          BacillusBulgaricus написа Виж мнение
          - аз поначало дестроери харесвам да играя, но със СУ 100 към момента ми е най-драго :-)
          Вземи си и Ягдпантер 2-ката.При твоя стил на игра ще ти хареса превъзходната и точост и мощ.Добра е и в атака,повратлива и бърза.Направи и екипаж с подходящо развитие и дай сравнителни отзиви.По стари спомени топовото на СУ-100 тицата даваше доста разсейки от средни и по-големи дистанции.

          Ако наблягаш на алфа демидж ИСУ-152 и Ягдпанзер-100 също не са за изпускане.

          Comment


            bigbeer написа Виж мнение
            Вземи си и Ягдпантер 2-ката.При твоя стил на игра ще ти хареса превъзходната и точост и мощ.Добра е и в атака,повратлива и бърза.Направи и екипаж с подходящо развитие и дай сравнителни отзиви.По стари спомени топовото на СУ-100 тицата даваше доста разсейки от средни и по-големи дистанции.

            Ако наблягаш на алфа демидж ИСУ-152 и Ягдпанзер-100 също не са за изпускане.
            Дам, Ягдпантер 2 я имам разкрита и елитна - нали ми е мерак целото немско дърво елитно :-) Отдавна мисля да я пробвам. Абе не знам къф ми е стила, ама май до сега не е имало дестро дет да ма разочарова :-) Повече или по-малко всичките ме кефят. Как ми е свидно да ги продавам - не е истина. Ужасно ме кефи да думна някого от храстите, ама така, че да му изпукат капачките. Не винаги залагам на големия демидж. Например Ягдпантер я играя с 88 милиметровото. Точно, с 5 мм повече пробивност и бързо презарежда. :-)
            P.S. Най-официално заявявам, с изключение на 5-6 танка, сичко немско съм играл, та и бая руски машини. Като VK 4502 (P) Ausf. B НЯМА такъв боклук! Не става. Чета, че някога бил голяма работа, ама това е единствения танк, който съм играл и ми се повръща. Ама нали трябва да отворя и Мауса, трябва да го изгриндя.
            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

            Comment


              Интересно, аз пък от VK 4502 (P) Ausf. B имам много добри спомени, ама тогава беше единственият немски тиър 9 ТТ
              Продадох го, за да финансирам Маус-а, малко преди да въведат втората линия тежки. Особената му конструкция много ми допадна, въпреки че е труден за градски бой. А VK 4502 (P) Ausf. А не мога да го понасям.

              Да използвам темата - снощи направих над 20 битки с Кралския Тигър, направих страшни боеве... и все още нямам Танков Ас. ГРррр.
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                feersum написа Виж мнение
                Интересно, аз пък от VK 4502 (P) Ausf. B имам много добри спомени, ама тогава беше единственият немски тиър 9 ТТ
                Продадох го, за да финансирам Маус-а, малко преди да въведат втората линия тежки. Особената му конструкция много ми допадна, въпреки че е труден за градски бой. А VK 4502 (P) Ausf. А не мога да го понасям.

                Да използвам темата - снощи направих над 20 битки с Кралския Тигър, направих страшни боеве... и все още нямам Танков Ас. ГРррр.
                Човек (или както казва сина ми Чуек), да ме извинят колегите, ама не мога да се стърпя. Аз обожавам VK 4502 (P) Ausf. А :-))))))))) Ама то си е до маниер явно. Късмет и жалко че за Кинг Тайгър целувката пред строя още се бави! :-)
                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                Comment


                  Stug III vs Tiger I
                  Близко разстояние, 1 vs 1 в градски условия.
                  С малко късмет на моя страна .... резултатът беше много рев и ругатни в чата
                  Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                  Comment


                    Ultramarine написа Виж мнение
                    Stug III vs Tiger I
                    Супер!
                    http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                    Comment


                      Click image for larger version

Name:	shot_002.jpg
Views:	1
Size:	344.0 КБ
ID:	531208
                      sigpic

                      Sword song and horn sound

                      Comment


                        еха, на що народ си рпатил подаръци

                        Comment


                          Click image for larger version

Name:	shot_043.jpg
Views:	1
Size:	617.8 КБ
ID:	531210
                          айде че не съм се хвалил от много време, 3 медала и 4500 демидж, два пропуска и то от движение...ако оръдието на този танк не беше толкова импотентно щеше да е много повече поразията...как може Т8 тежък с уж Т9 оръдие да не може да пробие челно Тигър 1? или пък Т32 с оригиналната купола (два пъти)...

                          Comment


                            Победа!
                            Битка: Химелсдорф 25 октомври 2012 г. 10:32:07 ч.
                            Танк: M2 Medium Tank
                            Опит: 2*324
                            кредита: 19*825
                            Постижения в битки: Войн, Снайперист, Изкусен стрелец, Най-добър стрелец, Косата на Смъртта, Значка за майсторство:Танков ас

                            Ako не ме мързеше бих закачил и риплея.Много е .. образователен.

                            П.П. Резултата е без премиум.

                            Comment


                              e качи го де, при толкова медали и такова експи просто е срамота да не покажеш...с гаубицата ли беше?...сега заради тебе сума хора няма д амогат да вземат ас тази седмица...а да и покажи с какъв екипаж и оборудване си го постигнал.

                              Comment


                                Gaden Gogi написа Виж мнение
                                e качи го де, при толкова медали и такова експи просто е срамота да не покажеш...с гаубицата ли беше?...сега заради тебе сума хора няма д амогат да вземат ас тази седмица...а да и покажи с какъв екипаж и оборудване си го постигнал.
                                Maлко е срамно,но не знам как точно става да го кача тук.Да,с гаубицата бях в топа на битката.Взех 8 и голяма част от капа.Други няколко оставих за доубиване от отбора.Оборудването ми е стандартно за малки танкчета: - подобрен прицел+дотиквач+ мрежа.Екипажа беше стигнал едва до 77-78%.На другите слагам и вентилация вместо дотиквач,но тук не дава,май заради отворения отгоре купол.

                                Бих качил и ето тази битка също

                                Победа!
                                Битка: Енск 25 октомври 2012 г. 11:34:27 ч.
                                Танк: PzKpfw III Ausf. A
                                Опит: 848
                                кредита: 13*900
                                Постижения в битки: Войн, Снайперист, Най-добър стрелец, Значка за майсторство:Танков ас

                                Оборудването и екипажа - сходни.Тази сутрин,май съм късметлия.
                                Last edited by bigbeer; 25-10-2012, 11:58.

                                Comment

                                Working...
                                X