Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    леле, тъкмо се напулих на 5-те хилки експи,ама после видях че са от 5х-то...ам апак си е много, и медали и всичко...аз сега не можах да ми свикна на пом-пом-а, но никоя машина няма д апродавам и като се разредималко пак ще ги пробвам....

    Comment


      Най-сетне и аз да се похваля с една игра с повече от 5 фрага - 7, и то точно когато дават 5х експи. Когото не уцелих него не убих...)
      Победа!
      Битка: Мурованка 02 ноември 2012 г. 20:53:48 ч.
      Танк: КВ-1
      Опит: 5*990 (x5 за първата победа за деня)
      кредита: 25*828
      Постижения в битки: Войн, Косата на Смъртта

      Comment


        Ooo могъщевеем,браво,браво!

        Comment


          Click image for larger version

Name:	shot_050.jpg
Views:	1
Size:	622.0 КБ
ID:	531233
          хванах му цаката, 8 фрага...и загубихме...гати как все ме пуска с тотални леваци , това као ми беше 5х то ...дето цяла вечер не мога да го взема, щях да прехвърча през половината ковенантър с него...

          Comment


            Хибава първа битка с 5-торен.Как не ме прецака първата да е загуба със войн,а следващата победа без един изстрел,идея нямам.Обикновено така прави.


            Победа!
            Битка: Арктика 03 ноември 2012 г. 22:45:36 ч.
            Танк: E-50 Ausf.M
            Опит: 8*865 (x5 за първата победа за деня)
            кредита: 80*017
            Постижения в битки: Значка за майсторство:Танков ас
            Last edited by bigbeer; 04-11-2012, 01:30.

            Comment


              Victory!
              Battle: Fisherman's Bay Sunday, November 04, 2012 2:08:35 PM
              Vehicle: StuG III
              Experience received: 8,685 (x5 for the first victory each day)
              Credits received: 51,852
              Battle Achievements: Invader

              Само 4 жертви но пък изцяло моя заработка.
              3050 Dmg

              С премиум съм обаче!!!
              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

              Comment


                Ultramarine написа Виж мнение
                Victory!
                Battle: Fisherman's Bay Sunday, November 04, 2012 2:08:35 PM
                Vehicle: StuG III
                Experience received: 8,685 (x5 for the first victory each day)
                Credits received: 51,852
                Battle Achievements: Invader

                Само 4 жертви но пък изцяло моя заработка.
                3050 Dmg

                С премиум съм обаче!!!
                Tрябва по-често да пускат петорен.

                Comment


                  Victory!
                  Battle: Redshire 04 ноември 2012 г. 15:27:30 ч.
                  Vehicle: T26E4 Super Pershing
                  Experience received: 8*555 (x5 for the first victory each day)
                  Credits received: 111*481
                  Battle Achievements: Confederate


                  i edin М103 орева орталъка че съм бил чиитър, а аз си го помпех в борда от МНОГО голяма дистранция....баси мухъла, 400 демидж беше направил за цялата битка, аз близо 4000 +1400 от спотване. щял да ме докладва.

                  Comment


                    Victory!
                    Battle: Province 04 ноември 2012 г. 19:10:11 ч.
                    Vehicle: Vickers Medium Mk. III
                    Experience received: 6*365 (x5 for the first victory each day)
                    Credits received: 22*399
                    Battle Achievements: Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

                    от първата битка още прилична камара парички...изобщи долните две линии ми харесват доста.

                    съответно с една битк аго елитнах , открих матилда и артиса.... този петорен е просто нечестен...аз после пак ще си ги играя, но сега бързам по него да намажа максимално, 10 британски машини вече си имам, купих още слотовер в гаража, за всеки случай

                    Comment


                      Това е Танкът...

                      Victory!
                      Battle: Ruinberg 04 ноември 2012 г. 22:26:25 ч.
                      Vehicle: PzKpfw VI Tiger
                      Experience received: 8*715 (x5 for the first victory each day)
                      Credits received: 53*490
                      Battle Achievements: Confederate, Mastery Badge: "Ace Tanker"

                      3400 щети на противници.

                      При това с екипаж на 90% базов - забравих да му прехвърля оригиналния екипаж от Lowe-то, който е с по три специалности...
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        Defeat
                        Battle: Malinovka 05 ноември 2012 г. 00:57:38 ч.
                        Vehicle: T26E4 Super Pershing
                        Experience received: 990
                        Credits received: 118*126


                        загуба, обаче количеството кинти трябва да ви подскаже какви геройства съм правил, 3 пъти повече експи от вторият, два пъти повече демидж от най-добрият от победителите

                        естестиси в Т8 битка два Т8 тежки решиха да кампят...безмозъчни говеда

                        Comment


                          Victory!
                          Battle: Dragon Ridge Monday, November 05, 2012 11:21:08 AM
                          Vehicle: E-75
                          Experience received: 2,666 (x2 for the first victory each day)
                          Credits received: 51,807
                          Battle Achievements: Steel Wall, Sniper

                          Свърши се бонуса и цифрите вече не са космически
                          5897dmg и 440 за скаутване

                          Интересна битка се получи тук но главен виновник за победата е Е-75 не аз.Нацепих се право в засада на Obj-704, Ферди, Т34, Супер Пършинг, ИС, КВ-3, Тигър 2 и един Т-54 дето от време на време ме пробваше дали не съм поумекнал.Успях да застана с гръб към края на картата, със скрит долен лист и под ъгъл като единственият ми оголен фланг го прикриваха съотборниците.Толкова рикушети на БЛ-10 не мислех, че са възможни.
                          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                          Comment


                            Ххаха, браво!
                            Корава машина е Е-75, много пъти ме е спасявал като правя глупости
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              Снощи си купих Ис. Сега направих петата си битка с него и воала -танков ас. Готина машина нищо че е съвсем базова само със 100мм оръдие което проучих на Т-44 - естествено си има прицел, дотиквач, рогатка и готин екипаж наточен на КВ-1. Най-готиното че убих всички противници които видях и на десния фланг бяхме само двамата с един Квас. А и стена и стрелец съм получил
                              Attached Files

                              Comment


                                uzi71 написа Виж мнение
                                Снощи си купих Ис. Сега направих петата си битка с него и воала -танков ас. Готина машина нищо че е съвсем базова само със 100мм оръдие което проучих на Т-44 - естествено си има прицел, дотиквач, рогатка и готин екипаж наточен на КВ-1. Най-готиното че убих всички противници които видях и на десния фланг бяхме само двамата с един Квас. А и стена и стрелец съм получил
                                Поздравления за ИС-а!При мен също е от най-ефективните машини.

                                Ето тук интересна битчица с 14 кила.Пълно омазване.Рядко се случват подобни.Въпреки,че направих в битката 4 кила,5 асистенции и 15-тина демиджови изстрела,то този отсреща направо ни изкърти.И то не късметлийски,а постепенно и равномерно за цялото време на битката.Загуба от която не ме е срам,въпреки цифровото изражение в края.

                                Last edited by bigbeer; 05-11-2012, 13:35.

                                Comment

                                Working...
                                X