Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Click image for larger version

Name:	shot_006.jpg
Views:	1
Size:	353.8 КБ
ID:	531284

    срещу тия бях сам, последния не можах да го взема, щото нашите капнаха.
    sigpic

    Sword song and horn sound

    Comment


      Снощи оставих жената да поиграе, аз нещо си правех в хола...
      Връщам се - ядосана, псува, тропа клавиатурата, почти се разплакала...
      Какво бе мило, убиха ли те?
      Нее, последният ми избяга и ми го взехааааа, уаааааа, не е честнооооо!
      Поглеждам аз - с Е-100 напукала петима, шестият някак избягал нанякъде и артилерията го наковала...

      Бях ей така
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        feersum написа Виж мнение
        Снощи оставих жената да поиграе, аз нещо си правех в хола...
        Връщам се - ядосана, псува, тропа клавиатурата, почти се разплакала...
        Какво бе мило, убиха ли те?
        Нее, последният ми избяга и ми го взехааааа, уаааааа, не е честнооооо!
        Поглеждам аз - с Е-100 напукала петима, шестият някак избягал нанякъде и артилерията го наковала...

        Бях ей така
        Eeee,да ти имам жената.Как да не я нацелуваш такава? А мойта ми се обажда от работа по телефона,да съм и копал нивите и да и храня козичките.Ууужасттт!!!!

        Comment


          И аз да се похваля
          В битка с M48A1 преди малко най накрая взех Об.263 и заветната Експерт:СССР

          Comment


            tconiotconev написа Виж мнение
            Много се чудих и накрая реших, че тука му е мястото.

            Значи в момента разцъквам едно американско ПТ - САУ "Т 18" като същото е с топово оръдие. Ми то било голама гавра. Няма игра да не опраскам 5 танка с него. Юбер кеф. Направо се получава "one shoot, one kill" . Да се е.. в Hitmen - а.
            Горещо ви го препоръчвам и е като руския зверобой, само дето зарежда по бързо.
            Днес разцъквам малкия зверобой и о чудо започна се едно яко пуцане нахимелсдорх, промъкнах са през планината и от там продължих разстрела на противника абе рузултата 8 отчепени танка - унищожени взех един куп награди и медали с малкия зверобой.
            ЮБЕР КЕЕФФФФ, как съм те пропуснал господи този грозен дребосък

            Comment


              Gaden Gogi написа Виж мнение
              Аз пък искам да се похваля че надбягах един ИС, на ел-калъф, аз със Супер Пършинга...който има такъв ще разбере
              Сериозна засилка е била като знам че с Е-75 катеря по-бързо баирите от Супера
              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

              Comment


                Да се хвалим ли, да ревем ли...
                Общо взето обърнах напълно загубена игра самичък, но ме утрепаха на финалния щурм. Оцелелите се оакаха здраво и загубихме по левашки начин....

                Click image for larger version

Name:	shot_061.jpg
Views:	1
Size:	503.0 КБ
ID:	531285
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  Ultramarine написа Виж мнение
                  Сериозна засилка е била като знам че с Е-75 катеря по-бързо баирите от Супера
                  Съвсем честно си беше, старт от базата и поехме в една посока. Вярно моят екипаж е от изверги и карам със 100 октанов бензин, но все пак е приятно...не се знае и с какви двигатели беше ИС-а.
                  Но оф оруда сериозно помага, преди 30 едигах само на много равен път и то с много засилка, сега стигам 32. а на сравнително равни карти с маневрира спокойно с 25-27, което го намирам за съвсем приемливо...М4Е8 със същият екипаж е направо като безтегловен.

                  Comment


                    Хубава битка с Ис на Абатството. Пусна ме единствен Т7 в отборазатова без да обръщам особено внимание на стрелбата по мен пометох десния фланг. После два пъти прекъсвах капването на нашата база, като втория път пушнах свещеника на 98% от капването. Победа , воин и защитник
                    Attached Files

                    Comment


                      Победа!
                      Битка: Редшир 21 ноември 2012 г. 21:36:46 ч.
                      Танк: T110E4
                      Опит: 608 (x2 за първата победа за деня)
                      кредита: 13*450

                      Гадините излязоха на кланова битка с един ИС7 и 5-ци... Един изстрел не успях да направя.

                      Comment


                        обеда!
                        Битка: Прохоровка 22 ноември 2012 г. 21:26:56 ч.
                        Танк: Ferdinand
                        Опит: 2*306 (x2 за първата победа за деня)
                        кредита: 41*668

                        Дедо Ферди уби 5 и натърти други 5
                        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                        Comment


                          BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                          обеда!
                          Битка: Прохоровка 22 ноември 2012 г. 21:26:56 ч.
                          Танк: Ferdinand
                          Опит: 2*306 (x2 за първата победа за деня)
                          кредита: 41*668

                          Дедо Ферди уби 5 и натърти други 5
                          E това ми оправи настроението за вечерта.Най-после някой ,който да постигне удовлетворение от машината си.А аз съм се закъхарил,че за последните 15-тина битки със Су-100 имах няколко по 7 кила,няколко класически война и 2-3 петички.При всичкото това,тъпата игра не дава и не дава "Танков АС".Колко се пънах да ги докарам,някоя битка до 8,ама не би.Не успявам толкова бързо да презареждам.В една от битките комбинирах със нашественик,в друга със "Паскучи" и пак не дава.Вдигам ръце и си лягам.

                          Comment


                            bigbeer написа Виж мнение
                            E това ми оправи настроението за вечерта.Най-после някой ,който да постигне удовлетворение от машината си.А аз съм се закъхарил,че за последните 15-тина битки със Су-100 имах няколко по 7 кила,няколко класически война и 2-3 петички.При всичкото това,тъпата игра не дава и не дава "Танков АС".Колко се пънах да ги докарам,някоя битка до 8,ама не би.Не успявам толкова бързо да презареждам.В една от битките комбинирах със нашественик,в друга със "Паскучи" и пак не дава.Вдигам ръце и си лягам.
                            Е, че бая народ си изтрепал и въобще има от какво да си доволенн Машинката се е представила добре, пък и ти си я карал както требе. А наградите и медалите - рано или късно ще се появят. Ич дан ти пука! Е го, моят Фердо не изкара медал, ама доминираше и "командваше" боя, което ме изпълни с душевен оргазъм Изкараните 41 668 кредита са БЕЗ премиум, тоест и това ме зарадва допълнително!
                            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                            Comment


                              Браво, чудесно владеене на Ферди си показал! Аз самият имам Фердинанд, но още не играя добре с него, а и ми остават около 20К опит до голямото оръдие и си го карам със стоковото. Дори така машината впечатлява, нямам търпение да сложа голямото пуцало, но от самото начало разбрах, че това е сложна и непрощаваща грешки ПТСАУ. Така че постижението ти е супер

                              Comment


                                Denetor написа Виж мнение
                                Браво, чудесно владеене на Ферди си показал! Аз самият имам Фердинанд, но още не играя добре с него, а и ми остават около 20К опит до голямото оръдие и си го карам със стоковото. Дори така машината впечатлява, нямам търпение да сложа голямото пуцало, но от самото начало разбрах, че това е сложна и непрощаваща грешки ПТСАУ. Така че постижението ти е супер
                                Благодаря!
                                Правдата изисква да кажем, че освен майсторлъка ми и опита с Ферди, помогна известна доза късмет (както винаги) и останалата част от отбора също се сражаваше мъжки и грамотно. Май дадохме само 4 жертви ако не се лъжа.
                                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                                Comment

                                Working...
                                X